Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה שמענינת אותי-(עריכה: כל שאלה מעניינת את השואל) האוטו של מיסטר בין? איזה אוטו זה?

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 6456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:shock:

הוא מהנדס חשמל?

ויש גם את הסרט שהוא באה להתארח אצל המשפחה ההיא והרס את התמונה :-D זה באמת הכי יפה!

סרט היסטרי! מישהו יודע איך קוראים לו?

Mr. Bean For presidency!

בטוח יהיה יותר טוב מהנוכחי...

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על הלינקים למערכונים של אטקינסון. אני זוכר בזמנו לפני 7 שנים איך פשוט נקרעתי מצחוק כל תכנית שלו, בהחלט אחד הטובים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואן אטקינסון מהנדס חשמל, יגאל שילון מהנדס אוירונאוטיקה, יאסר ערפאת ואלפרד היצ'קוק היו מהנדסים אזרחיים.

אבל חוץ מהם יש והיו בהיסטוריה עוד מיליוני מהנדסים שהם אנשים משעממים תחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

הוא מהנדס חשמל?

סרט היסטרי! מישהו יודע איך קוראים לו?

Mr. Bean For presidency!

בטוח יהיה יותר טוב מהנוכחי...

אור.

לסרט קוראים פשוט BEAN, ובתור חובב מיסטר בין באמת אמיתי, אני חייב לציין שהסרט ממשיך בצורה יחסית חלקה את תוכן הסדרה, ומיסטר בין מצליח להצחיק שמה מצויין בלי לצאת מהדמות.

למיסטר בין אגב היו לא מעט פירקי פיילוט ופרקים שלא שודרו בטלויזיה שאפשר להשיג רק בלקטות או דיוידי, אפילו באימול לא מצאתי.

למי שיש אז חלק מהפרקים זה THE BUS STOP ו IN THE LIBRERY, ופרקי הפילוט זה כשמיסטר בין עושה מבחן אך מגלה בסוף שהוא ענה על הטופס הלא נכון ושמיסטר בין בבריכה ובכנסייה.

אותי אישית הפרק שהכי הצחיק זה הפרק שמיסטר בין אכן שם כסא על האוטו ונהג ממנו.

אגב מישהו זוכר את הסדרה הישראלית שעשו כחיקוי למסיטר בין בשם ספי?

לדעתי היא הייתה קטסטרופה שאין כמוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופרקי הפילוט זה כשמיסטר בין עושה מבחן אך מגלה בסוף שהוא ענה על הטופס הלא נכון ושמיסטר בין בבריכה ובכנסייה.

את אלה דווקא יש באימיול. תרשום bean וזה ימצא לך.

אגב, מישהו יכול לתת פרטים על הרכב של מיסטר בין? מיני משנות ה-80,

כמה כ"ס, הספק, יצרן, מתי נמכרה וכו'...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה בתור אחד שהיה חובב לא קטן של מיסטר בין - משום מה אני כבר לא צוחק יותר מהסדרות שלו. זה משעשע, לא יותר.

המלון של פולטי עושה לי את זה הרבה יותר, אני רואה את כל הפרקים כל פעם מחדש על המחשב הנייד כאשר אני טס.

מונטי פייתון עדיין עושים לי את זה (יש לי את כל הסרטים ואת כל סדרת הקרקס המעופף בDVD)

עריכה - Blackadder אכן ענק ומומלץ לאוהבי הז'נר.

לפותח השרשור - מה רע בגוגל???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...