Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קשה לי לייעץ למכר - קאיה ריו חדשה או רנו מגאן משומשת

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחשוב שרק שבועיים לאחר הת'רד הזה, קיבלתי את הריו... :cry:

רוני, מה נסגר בסוף עם מכרך?

הוא לקח את הריו או נשאר עם מגאנו?

איפה הוא עובד ? :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עם כניסה לרכב מתגלה תא נוסעים דל ואפרורי, ועם מושב נהג ללא כיוון גובה המושב (בדגם הפשוט המיועד לציי רכב וחברות השכרה), מה שנותן הרגשה שאתה יושב בקארט. אין שום אפשרות לכוון את ההגה לשום כיוון, דבר מאוד מעצבן!

2. אבזור בטיחות דל מאוד המסתכם בכרית אוויר אחת, ללא ABS , ועם בלמים האוהבים להנעל במהירות.

3. הגה חסר משקל, רב סיבובים המשודך לשלדה מגעילה אשר בייחד יוצרים מחלת ים

4. תיבה אוטומטית עם בינה מלאכותית המתפקדת בצורה מחוספסת ולא ליניארית עם חורים בין הילוך להילוך.

5. רעש מנוע צורם ולא נעים לאוזן בייחד עם בידוד רעשים גרוע.

הדבר היחיד שהיה טוב ברכב היה המזגן, כמו בכל המכוניות הקוראניות מקפיא!

מכוניות בסיסית , קרוב לוודאי מאוד אמינה, אבל כל השאר מגעיל.

אם הוא יכול להשאר עם המגאן, שייעשה זאת.

נשמע דווקא כאחלה מקרר :lol:

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחשוב שרק שבועיים לאחר הת'רד הזה, קיבלתי את הריו... :cry:

רוני, מה נסגר בסוף עם מכרך?

הוא לקח את הריו או נשאר עם מגאנו?

איפה הוא עובד ? :wink:

ואו, מה פתאום נזכרת בזה??

הוא נשאר עם המגאן. לא יודע באיזו עבודה זו, הרכב של אשתו (הוא עובד איתי במשרד)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שלפני 3 שנים עמד בפני דילמה דומה, רק בחירות שלי היו: או להחליף אוטו לדגם חדיש, אז האופציות פתוחות (טויוטה קורולה או אלמרה פרפקט 1.8 ) או לקחת אוטו מעבודה (לאנטיס או פוקוס). השיקול היה כלכלי לגמרי. עשיתי חישוב עליות של מימון, אחזקה וירידת ערך של רכב חדש לעומת תלוש משכורת לדוגמא ויצא לי שאני אפילו מעט מרווח אם לוקח רכב חברה (אני עושה באוטו בערך את הממוצע השנתי), אומנם היתי מוגבל בבחירת מודל. אני ממליץ למכרך לעשות דבר דומה - מספרים כאן מדברים הרבה יותר ברור מאשר מילים.

דבר נוסף, כפי שציינת בצדק, בגלל שהקילומטרז' השנתי שלו גבוה בהרבה מעל הממצע, אזי בנוסף לירידת הערך של מגאן עקב שנתון ובגלל אמינות לא מצטיינת של רנו, הוא עלול למצוא את עצמו במצב שיש ברשותו רכב עם ק"מ גבוה מאוד ואולי בעיות ברכב שיתעוררו עקב כך, ואין "קופצים" על המציאה כזו. בדיוק למקרים כאלה נועד רכב חברה. למרות שאני לא מחזיק מקוריאניות בכלל ומקיאה בפרט, האופציה הזו לא ממש אסון.

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שלפני 3 שנים עמד בפני דילמה דומה, רק בחירות שלי היו: או להחליף אוטו לדגם חדיש, אז האופציות פתוחות (טויוטה קורולה או אלמרה פרפקט 1.8 ) או לקחת אוטו מעבודה (לאנטיס או פוקוס). השיקול היה כלכלי לגמרי. עשיתי חישוב עליות של מימון, אחזקה וירידת ערך של רכב חדש לעומת תלוש משכורת לדוגמא ויצא לי שאני אפילו מעט מרווח אם לוקח רכב חברה (אני עושה באוטו בערך את הממוצע השנתי), אומנם היתי מוגבל בבחירת מודל. אני ממליץ למכרך לעשות דבר דומה - מספרים כאן מדברים הרבה יותר ברור מאשר מילים.

דבר נוסף, כפי שציינת בצדק, בגלל שהקילומטרז' השנתי שלו גבוה בהרבה מעל הממצע, אזי בנוסף לירידת הערך של מגאן עקב שנתון ובגלל אמינות לא מצטיינת של רנו, הוא עלול למצוא את עצמו במצב שיש ברשותו רכב עם ק"מ גבוה מאוד ואולי בעיות ברכב שיתעוררו עקב כך, ואין "קופצים" על המציאה כזו. בדיוק למקרים כאלה נועד רכב חברה. למרות שאני לא מחזיק מקוריאניות בכלל ומקיאה בפרט, האופציה הזו לא ממש אסון.

כן, רק שהדוגמא שלך בכלל לא דומה בבעיתיות שכאן. לנטיס/פוקוס זה לא נורא כמו קיא ריו (והן לא ממש נופלות מהאופציות ששקלת לקנות באופן פרטי). אם השיקול הוא כלכלי נטו, אז כן הקיא עדיפה, אבל אל תנסה ליפות את זה בלהגיד שזה לא אסון (קיא ריו זה כן אסון ובייחוד כשמדובר על לרדת מרכב סביר כמו המגאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק שהדוגמא שלך בכלל לא דומה בבעיתיות שכאן. לנטיס/פוקוס זה לא נורא כמו קיא ריו (והן לא ממש נופלות מהאופציות ששקלת לקנות באופן פרטי). אם השיקול הוא כלכלי נטו, אז כן הקיא עדיפה, אבל אל תנסה ליפות את זה בלהגיד שזה לא אסון (קיא ריו זה כן אסון ובייחוד כשמדובר על לרדת מרכב סביר כמו המגאן).

מצד שני, למכור מגאן עם שאסי במחיר טוב שקול למשימה בלתי אפשרית :!:

השוק מוצף גם ככה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, למכור מגאן עם שאסי במחיר טוב שקול למשימה בלתי אפשרית :!:

השוק מוצף גם ככה.

זה נכון, באמת השוק מוצף בהרבה מגאן עם שאסי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...