Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מזרקים אחד ומוסר השכל גדול- ואיך תגרמו למנוע ברכבכם(ולכם)לחייך

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 6390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Well, הגיע הזמן לעדכונים;

כמו שכבר עדכנתי בהודעה זו, חיכית שבוע אחרי החלפת המזרקים בשביל לעשות טיפול גדול לאוטו - וכך היה. לפני הטיפול בוצע ניקוי מזרקים באמצעות BG-44K עם משאבת דלק נפרדת ישירות לחלילי המזרקים ביחס של בערך 1:1 עם דלק (בנזין 95). יחד עם זאת בוצע גם ניקוי חיישן זרימת\מסת אויר (MAF\AFM) וניקוי קליל לבית מצערת באמצעות תרסיס ייעודי של GUNK. הטיפול עבר בהצלחה (מסנן אויר, דלק ושמן + שמן מנוע + מצתים + נוזל קירור + נוזל בלמים) וביחד עם הטיפול גם הוחלף החיישן למדה.

ומשם הלאה:

כחודשיים לאחר כל העניין פירקתי לגורמים את סעפת היניקה מהרכב. לתדהמתי לא היה ליכלוך רב בפנים (כמה מפתיע :p) אבל ציחצחתי אותה כמו שצריך והרכבתי הכל בחזרה - רק בשביל להיות רגוע שהכל נקי "פיקס" כמו שאני אוהב.

--------------------------------------------------------------------------

בכל מקרה, עד שבוע שעבר לא יצא לי לבדוק את נתוני הפליטה של הרכב - ולכן אני מעדכן.

הזדמן לי שבוע שעבר לקפוץ לחבר אחרי העבודה שיבדוק לי את העניין, זה הרכב ואלו התוצאות;

לגאסי 2000 סמ"ק, שנת יצור 1996, ק"מ עדכני: אוטוטו 171,000 ק"מ.

תוצאות בדיקה בסרק;

למדה 1.02-1.01

CO אפסי לחלוטין.

תוצאות בדיקה בכמעט 3,000 סל"ד;

למדה 1.000 :shock:

CO 0.02 - 0.03 :shock:

אז אחרי שהייתי קצת ב :shock: :shock: הפכתי ל- :-D :-D .

זהו בגדול, רק רציתי לשתף את הנוגעים בדבר בכל הקשור לתוצאות הסופיות של הנעשה ולסכם את העניין ולומר שאני מרוצה מאוד מהתוצאות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום איציק

יש ברשותי פולו 1.4 2002 עם 40K בסה"כ שהתחיל פתאום לגמגם בסרק ואפילו נכבה מידי פעם. בנסיעה האוטו מגיב תקין לכאורה.

קראתי ארוכות את השרשור ואני נוטה להאמין שיש לי בעיה עם חיישן כלשהו??? האם יש לי דרך לבדוק זאת בכוחות עצמי?

אגב אני משתמש בתוסף הזרקה סטנדרטי של LM שמשפר בגדול את ההרגשה הכללית בתגובה אבל לא שום דבר מקצועי כפי שתארתם.

אודה לך מאוד על תגובה בעניין,

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה להוריי פולו כשלך.

לפני שאתה ממהר להספיד חיישנים תנקה מצערת. היא נוטה להתלכלך מהר מאוד וזה מה שגורם בדיוק לתופעות שציינת.

באיזה שמן אתה משתמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הטיפול שעשיתי אצל בני (תודה רבה בני - האוטו עבר טסט בהצטיינות יתרה ונוסע כמו בובה:-D ) המליץ לי בני להכניס את ה-44K כדי לנסות ולפתור בעיה קטנה.

מישהו יודע איפה ניתן למצוא את החומר בתל אביב? עברתי היום במקרה באייס ולא מצאתי. אולי איזה חנות ברחוב המסגר?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה להוריי פולו כשלך.

לפני שאתה ממהר להספיד חיישנים תנקה מצערת. היא נוטה להתלכלך מהר מאוד וזה מה שגורם בדיוק לתופעות שציינת.

באיזה שמן אתה משתמש?

אכן כך... ניקוי הסעפת פתר את הבעיה. מסתבר שהלכלוך הסעפת מקטין את המרווח וגורם לרכב לגמגם בסרק.

שפריץ קטן מספרי לתיקון ואין בעיה!

אגב אני משתמש בשמן חצי סינטטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כולם מדברים פה על כל התרסיסים האלה לניקוי סעפות וכו'..

יש מצב שתכתבו פה במרוכז איזה תרסיסים אילה הכוונה לשם התרסיס יעוד שלו איפה אפשר להשיג וכמה עולה..??

(אני יודע שאני מבקש קצת יותר מדי אבל בכל זאת.. בבקשההההה...)

תודה.

WWW.TURBO-JET.CO.IL טורבו ג'ט- פיתרונות בלחץ מים גבוה-ניקוי מחליפי חום, הסרת בטון, קילוף טיח וציפויים, חידוש אבנים לסוגיהם ופריצת קווי מים וצנרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לליכלוך בבית מצערת - זו "בעיה" שכל רכב עם מערכת הזרקת דלק רב נקודתית סובלת ממנה - ולכן צריך לטפל כל הזמן ולשמור עליה נקיה. ייתכן והתדירות אצלכם גבוהה מהרגיל - אבל צריך לבדוק למה והאם זה שכיח בדגם הזה או לא.

בכל מקרה מומלץ להשתמש בשמן מנוע איכותי ע"מ לצמצם את אידוי השמן וכתוצאה מכך ליכלוך כל המערכת.

איציק

ומה לגבי הזרקה חד- נקודתית? האם שם הלכלוך מופחת?

האם מומלץ לבצע טיפול ב-44K גם למנועי 16V חד נקודתיים?

5700 סל"ד מקסימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ואוו איזה סיפור רק תרשה לי ברשותך ok ברשותי הונדה סיוויק 1994 טיפלתי תמיד ברכב במוסך מורשה ותמיד עשיתי ניקוי אינגקטורים ותמיד כמובן k-44 יש לציין שאני לא מבין גדול במכונאות רכב . פשוט אמרו לי שכדאי וצריך . והרכב נוסע פצצה ללא שום תקלה אני מזכיר לך 1994 182.000 ק"מ זו דעתי האישית

חיה ותן לחיות :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...