Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף קליאו ספורט דור ראשון או מיאטה דור ראשון

gal6133
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אתה באמת צודק:) זה V6:|(לא יכולתי לאמין לזה שראיתי 1.8 V6)

טעות שלי:)(ולא אמרתי שאני יודע!)

NEON.

איזה בעסה, הלך הכסף...:lol:

אם מוטי, בחור רציני לכל הדיעות (וגם מאנייק עם מכונית מירוץ, אבל זה לא קשור), כתב משהו תן לו את המינימום של המינימום של ריספקט שהוא יודע מה הוא כותב ואל תענה למה שהוא כתב כתגובה: "לא יכול להיות". תכתוב "וואלה?! לא ידעתי" או אפילו "מוטי, ידידי המלומד, האם אתה בטוח ש..." או משהו בסגנון ואל תבטל את דברים במחי מקלדת.

דרך אגב, ליאוניד, המיאטה היא רודסטר (דו מושבית פתוחה) ולא קבריולה (גירסה פתוחה של מכונית סגורה).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מבחינתי המיאטה היא יותר פוזה מהקליאו כיוון שהיא דו מושבית קבריולט אך הנהיגה בה מגרה מאד מכיוון שהיא אחורית לכן גם צריך לדעת לנהוג על אוטו ולא לראות בו כמכונית רגילה כיוון שרב המכוניות בארץ הן הנעה קדמית. עכשיו בנוגע לקליאו היא מכונית ספורט לכל דבר עם שלדה ספורטיבית מתלים קשיחים וכח עצום ביחס למשקל ולגודל של הרכב לכן לכל אחת מן המכוניות יש פלוסים ומינוסים כפי שנאמר כאן

אז ההתלבטות היא לאיזה סוג של כיף עדיף לפנות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי כל כך הרבה תגובות מאנשים בחירים בפורום (בחיר = מעל 1000 הודעות..)

אל תשים לב למספר ההודעות יותר מדיי, אלא אם כן באמת שמת לב להודעות הישנות של המשתמש.

לא חסר אנשים בפורום עם 1500 הודעות שלא יודעים כלום (MC), ולעומתו אנשים עם 500 אנשים שיודעים הרבה יותר ממני (חיים_K).

סתם אוף טופיק...

תראו מבחינתי המיאטה היא יותר פוזה מהקליאו כיוון שהיא דו מושבית קבריולט אך הנהיגה בה מגרה מאד מכיוון שהיא אחורית לכן גם צריך לדעת לנהוג על אוטו ולא לראות בו כמכונית רגילה כיוון שרב המכוניות בארץ הן הנעה קדמית. עכשיו בנוגע לקליאו היא מכונית ספורט לכל דבר עם שלדה ספורטיבית מתלים קשיחים וכח עצום ביחס למשקל ולגודל של הרכב לכן לכל אחת מן המכוניות יש פלוסים ומינוסים כפי שנאמר כאן

אז ההתלבטות היא לאיזה סוג של כיף עדיף לפנות??

המיאטה מהנה הרבה יותר מאשר בגלל הסיבה שהיא "דו מושבית קבריולט".

אני לא אנסה להסביר פה למה, אבל זה הרבה יותר מזה.

בדיוק כמו שאני לא אנסה להסביר לך למה הקליאו היא לא מכונית ספורט לכל דבר. היא אומנם ספורטיבית, אבל לטעמי היא לא מכונית ספורט בהגדרה שלה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם מנוע ה-v6 הקטן ביותר בעולם

זה לא. לדוגמא מנוע ה-V6 של מיצובישי בלנסר של 1992 (לא זאת שהייתה בארץ) היה בנפח 1.6 ליטר ועם 140 כ"ס.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי אתה לא בחרת כלום כי הרכב שלך רכב מסלול ופה מדובר על רכב יומיום אז אל תשווה בבקשה
למה אתה מבלבל בהואבוס סתם? :-P

את המיאטה הראשונה שלי קניתי בארץ וזה היה לפני יותר משבע שנים והיא הייתה המכונית היומיומית שלי... למעשה, גם את המיאטה הנוכחית שלי קניתי לשימוש יומיומי רק שהחלטתי לשפר אותה לגמרי.. באיזשהו מקום לפני ארבע שנים החלטתי שאני בעצם רוצה להתחרות איתה ורק לפני שנתיים וחצי היא הפכה למכונית המסלול שלי וקניתי מכונית נוספת לשימוש יומיומי (עגלה... BMW M3).

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא. לדוגמא מנוע ה-V6 של מיצובישי בלנסר של 1992 (לא זאת שהייתה בארץ) היה בנפח 1.6 ליטר ועם 140 כ"ס.

רוני

אפשר גם לרדת יותר מזה... הונדה גולדווינג, V6 1500 סמ"ק.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...