Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוושת מצמד נתקעת בלנצ'יה תמא

רון2
שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לעיתים קרובות דוושת הקלאץ' נתקעת למטה במצב לחוץ (יש לציין שגם בהימצאותה למטה עדיין יש רווח קטן מאוד שמאפשר להחליף הילוכים) וכאשר אני מחזיר אותה כאילו לא קרה כלום ושוב נתקעת אחרי כ 50 לחיצות.

מה הבעייה לדעתכם וכמה זה אמור לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- שטיח

2-משאבה

3-כבל קלאץ'

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף לשרשור אבל לא רציתי לפתוח שרשור נוסף!

אצלי באוטו(205 GTI) יש בעייה כזאת ואני לא מצליח להבין מה זה.

כשאני לוחץ על הקלאץ' הכל בסדר אני מכניס הילוך משחרר מעט את הקלאץ',כ2 ס"מ-3 ס"מ,אז אני מרגיש בדוושה של הקלאץ' וגם שומע מין חיכוך כזה החיכוך קיים גם שהאוטו בניוטרל!,וכשאני לוחץ גז ומתחיל לסוע ועוזב תקלאץ' לאט לאט אז אני גם מריח ריח של קלאץ',מה הבעייה חברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מהחברים כאן מחייכים כשמוצע שהשטיח הוא הגורם... אבל זה נכון. אצלי בתמא (מודל 1994) היה "זוחל" לו השטיח קדימה ולמעלה ותוקע את הדוושה. משיכה קלה והחזרת השטיח למקומו הנכון היו פותרים את "התקלה"..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול לקרות שכשאתה לוחץ על הקלאץ' עד הסוף הוא ניכנס טיפה מתחת לשטיח ואז כשאתה עוזה בוא ניתפס בשטיח. ככה זה היה קורה אצלי והכי מצחיק זה שהשטיח היה עוצר את הקלאץ' בידיוק בנקודת החיבור, זה היה ממש נוח!

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כש הייתי בן 17 עבדתי במוסך רדו בצק פוסט בחיפה ובכן היה רכב שלא החליפו בו שמן גיר המון זמן והבעלים הוסיף איזה תוסף גיר שלא מתאים בכלל וכל הגיר נדבק לו בפנים ואי אפשר היה בכלל להעביר הילוכים!

(סתם לא קשור אבל מצחיק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כש הייתי בן 17 עבדתי במוסך רדו בצק פוסט בחיפה ובכן היה רכב שלא החליפו בו שמן גיר המון זמן והבעלים הוסיף איזה תוסף גיר שלא מתאים בכלל וכל הגיר נדבק לו בפנים ואי אפשר היה בכלל להעביר הילוכים!

(סתם לא קשור אבל מצחיק)

אם זה היה קורה לך , איך נגיד זאת? לא ממש היית צוחק...

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי שהבעיה החמירה (נתקע כל 5 לחיצות) לקחתי את הרכב למוסך. הסתכלו על המשאבות אף אחת מהן לא הייתה פרוצה, כלומר לא היה ריג'קט במשאבה. החליפו נוזל משאבות קלאץ'.

כמובן שבעת הבדיקה הכל עבד מעולה אבל כשחזרתי הבייתה הבעייה חזרה אבל במימדים קטנים יותר.

מה צריך לעשות ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...