Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות להעברת הזמן בעבודה

Yoni P.
שימו לב! השרשור הזה בן 6891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע עובד בשמירה (עבודה זמנית), לאחר היום הראשון בעבודה (היום) הבנתי עד כמה שהעבודה משעממת...

ממשמרת של 8 שעות, 7 שעות אתה יושב על התחת ושעה נוספת מסתובב (סיורים +שירותים).

כמעט והשתגעתי מרוב שעמום וחום, זה היה בלתי נסבל (אני יודע, שאני נשמע כמו כוסית...אבל בשנים הקודמות קרעתי את התחת בשביל מינימום).

אני מבקש ממכם עצות, להעברת הזמן בסבבה ובכיף (חוץ מלדבר עם אחרים...נמאס!), תנסו להיות מקוריים. :wink:

נ.ב.- בינתיים, מחר אני הולך לפתור סודוקו...

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם בתחום שלי משעמם, אבל לי יש מחשב + אינטרנט + אפשרות ללכת לאן שאני רוצה, אבל עדיין יש לי משהו כמו 6-7 שעות ללא מעש להעביר ..

אני חורש את הפורום .. מקשקש עם החבר'ה ב IRC , ולפעמים ב ICQ .... ספרים אני מסיים תוך שעתיים אז או שאני מוציא על זה ים כסף או שאני עושה מנוי לספריה ;)

יש הצעות ? (לאחרונה התחלתי ללמוד VISUAL BASIC מתוך שעמום ..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לצייר, לאט לאט תפתח כישרון.

סמוך עליי זה כייף והשעות עוברות.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לצייר זה יכול להעביר המון זמן!

כמו כן לקרוא ספרים. לאחרונה גיליתי את הספר.

סיימתי לא מזמן את "התפסן בשדה השיפון" - מומלץ בחום !! ספר מעולה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לצייר זה יכול להעביר המון זמן!

כמו כן לקרוא ספרים. לאחרונה גיליתי את הספר.

סיימתי לא מזמן את "התפסן בשדה השיפון" - מומלץ בחום !! ספר מעולה.

ממש לא אהבתי את "התפסן..." אבל זאת רק דעתי ויכול מאוד להיות שתהנה ממנו

העצה שלי: תקרא את מדריך הטרמפיסט לגלקסיה או מילכוד 22...

עמוס.

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הספר הזה:Angels and Demons - Dan Brown

לא יודע אם יש בעברית, קראתי באנגלית ואפילו אפשר להוריד את זה(לא אומר איפה, זכויות יוצרים :) )

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתאמן בלנסות להזיז דברים בכח המחשבה.

תתחיל מדברים כבדים, כמו נגיד צפרדע של זבל - וכשתצליח להרים אותה באויר, אז דברים קלים יותר יהיו שטויות בשבילך.

ותשתה הרבה - כי זה עושה כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על "אבא עשיר - אבא עני" - ספר שיריץ טיפה חלומות במוח בזמן השמירה.

השני שמעלי גר בנעלה, וזה מזכיר לי כמה דרכים שהייתי מעביר איתם את השעות שמירה במחסום נעלין הסמוך:

1. GPRS - רק 10 ש"ח לחודש (באורנג') ואתה יכול לגלוש באינטרנט, לקרוא חדשות, אימיילים, להוריד צלצולים ומשחקים.

2. להכין פנקס "תכנון" - שבו תרשום תוכניות לעתיד הקרוב לרכב, לבית, לאופניים, עם מחירים ותאריכים משוערים.

נשמע דפוק אבל אחרי שאתה עובר על מה שרשמת כמה פעמים אתה פתאום מגלה כמה זמן עבר...

3. לקחת את העיתון היומי ולקרוא את כל הכתבות מילה-מילה. אני לא אחראי לשפיות הנפשית שלך לאחר מעשה.

ותיזהר שלא יפתיעו אותך חמורים בעמדה,

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...