Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון דלת פנים

michaelbe6

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, ברווז כתב:

מרק, שים לב שכתבתי שככה אני הייתי עושה. 

יש אנשים שיסתפקו בלשים פוסטר. 

יש שירצו לשים טפט.

יש שירצו לצבוע. 

יש שיחליטו להחליף דלת\ות בבית. 

יש שירצו לתקן לבד ובזול. 

יש שירצו לתקן לבד ובלי להתחשב בעלות כל כך. 

יש שירצו לתקן כך שלא יראו כלום.

ויש שירצו לתקן וזהו. 

גם כשאני יוצר דברים להנאתי ב"סדנה" הקטנה שלי, יש דברים שאני לא מוכן להשלים איתם בפרוייקטים (שגורמים ליצירת חלק או במקרי קיצון, כל הפרוייקט מחדש). 

ויש דברים שאני אומר עליהם GOOD ENOUGH - דבר שלקח לי שנים ללמוד שהוא לגיטימי. 

זה לא "כו-לה דלת"; זה איך המתקן בוחר להתייחס לתיקון, בין אם זו דלת פנים פשוטה, דשבורד של טויוטה, מכסה מנוע של רולסרויס או גרדובה איטלקית משולבת עם שיש מהמאה ה-17.

אני חושב שאתה מבין למה אני מתכוון, כשאתה עושה משהו אני בטוח שאתה מנסה לגרום לו להיראות נאה ואיכותי- בוחר קופסת זיווד מתאימה, חוטים מסודרים בצורה טובה, מפסק שנראה טוב ויזואלית וכדומה.

ויש אנשים שיחשבו לעצמם, כל הסיפור הזה בשביל להסתיר כמה חוטים- מה רע בפשוט להלחים אותם ביחד, בלי קופסא ובלי כלום, ולגמור עם זה.

נ.ב.

למלא בדבק אפוקסי זו לא ממש אופצייה בחלק גדול מהדלתות, רובן לא עשויות עץ מלא (לראייה, השבר הספציפי) אלא מבנה כלשהו שמעליו יש פורניר. יש חללים גדולים בין חלקי המבנה הפנימי, ולמלא עם אפוקסי זה יקר למדי, זמן יבוש ארוך מאד ולא ממש תואם לדרישה- וזה עוד במקרה הטוב, שאין חורים במבנה הפנימי והדבק לא ינזול לו להנאתו לחללים אחרים נמוכים יותר, מה שרק יעלה את העלות.

מגיע לך דאבל לייק על ההשקעה בתשובה ועל הרצון לעזור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את זה כ"השקעה בתשובה", אלא כחלק מהתשובה...

למדתי כבר לפני מספר שנים משהו פשוט: אנשים שונים חווים את אותו הדבר בצורה שונה מאד זה מזה. 

ה"חווייה" שלי של לשתות כוס קפה, עשוייה להיות שונה מאד!!! מה"חווייה" של מישהו אחר מלשתות כוס קפה. 

ואם במשהו כל כך פשוט ובנאלי כמו כוס קפה יש שוני בתפיסה ובדיעות, קל וחומר שיש שוני גדול יותר בנושאים אחרים. 

וכשאני עונה על שאלה בפורום, אני מנסה לקלוע כמיטב יכלתי למה שיעזור הכי הרבה למי ששאל, לפי הבנתי את הדברים שכתב. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ברווז כתב:

ה"חווייה" שלי של לשתות כוס קפה, עשוייה להיות שונה מאד!!! מה"חווייה" של מישהו אחר מלשתות כוס קפה. 

תכנס לקבוצת פייסבוק שנקראת קהילת אוהבי קפה שגם קצת מבינים בזה ותראה כמה רצינות הם מקדישים לנושא שלדעתך הוא בנאלי 🙃

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע! לדעתי זה בנאלי... 

אבל אני מכיר מישהו שעבורו זו חוויה שלמה (והוא זה שגרם לי לתובנה הזו, בעקבות אותה כוס קפה). 

ומישהי שעבורה זה חוויה מסוג אחר. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...