Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה 2018-2019

Bremys

פוסטים מומלצים

אחרי התלבטויות וחיפושים אחר רכב משפחתי, אני מתלבט בין שני סקודה אוקטביה.

יש לי מצד אחד סקודה אוקטביה 2018, מנוע 1.0ל'

מצד שני סקודה אוקטביה 2019 מנוע 1.5ל'

כמה ההבדל במנוע משמעותי? החווית נהיגה לא מאוד משמעותית לי אבל אני שומע הפחדות שאין מצב שהמנוע 1.0ל' מספיק

אני כן נוטה לקנות את ה2018 כי הוא זול יותר ושמור יותר, רק רוצה לסמן וי על זה שהמנוע סבבה.

סוגיה נוספת, זה מצלמת רברס. בשתי המכוניות אין ושמעתי שמבחינת היבואן אי אפשר להתקין בסקודה אוקטביה, זה נשמע הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה למצלמת רוורס תלוי אם אני זוכר נכון ברמת הגימור (יותר נכון בסוג המולטימדיה שיש לך).

האם המערכת היא כמו העליונה (רמת גימור סטייל) או התחתונה (אמבישן). בעליונה יש אפשרות ובתחתונה לדעתי לא.

WhatsApp Image 2024-03-18 at 18.53.15.jpeg

WhatsApp Image 2024-03-18 at 19.48.22.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Amired
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Bremys כתב:

כמה ההבדל במנוע משמעותי? החווית נהיגה לא מאוד משמעותית לי אבל אני שומע הפחדות שאין מצב שהמנוע 1.0ל' מספיק

נהגתי מספר פעמים באוקטביה 1.0 ליטר. לשימוש רגיל המנוע הרבה יותר מ"מספיק". זו כמובן הגדרה סובייקטיבית אבל אם משווים את הרכב לרכב אוטומטי 1600 ס"ק (ההגדרה ההיסטורית ל"משפחתומטית") אז הסקודה 1.0 ליטר מספקת ביצועים משופרים. גם הגיר מהיר ותגובתי.

בקיצור, לשימוש יומיומי הרכב מספק את הסחורה ללא כל בעיה. כולל ברכב מלא וכבישים הרריים.

העניין היחיד הוא שה 1.5 חזק בהרבה...

לסיכום: ה 1.0 ליטר זה כל מה שצריך. אבל לפעמים רוצים יותר

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר באזור הררי כדאי לקחת את ה1.5, אחרת גם 1.0 ליטר מספק. רק קח בחשבון את עניין הגיר ברכב גיל הזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Amired כתב:

האופציה למצלמת רוורס תלוי אם אני זוכר נכון ברמת הגימור (יותר נכון בסוג המולטימדיה שיש לך).

האם המערכת היא כמו העליונה (רמת גימור סטייל) או התחתונה (אמבישן). בעליונה יש אפשרות ובתחתונה לדעתי לא.

WhatsApp Image 2024-03-18 at 18.53.15.jpeg

WhatsApp Image 2024-03-18 at 19.48.22.jpeg

סגור, במקרה אני מתלבט על סטייל באמת

תודה רבה!

לפני כשעה, yulianx כתב:

אם אתה גר באזור הררי כדאי לקחת את ה1.5, אחרת גם 1.0 ליטר מספק. רק קח בחשבון את עניין הגיר ברכב גיל הזה.

העניין של האזור הררי, אני מניח שזה פשוט בעייתי לאורך זמן? יש לי רצון לקנות את הרכב בקרוב לקראת נסיעה לאילת אבל מניח שהוא יתמודד עם הרריות פעמיים בשנה

ומה הדברים שאני צריך לקחת בחשבון בגיר בגיל הזה? משהו ספציפי לאוקטביה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה אם אתה גר בצפת / חיפה/ ירושלים ונוסע על בסיס יומי בעליות, לא לפעמיים בשנה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.5 כמובן חזקה יותר אבל שוב, בשימוש רגיל לא תצטרך את האקסטרה ביצועים האלה, פשוט הרכב נינוח יותר עם המנוע הגדול יותר(מצד שני הרבה מדווחים שהמנוע הקטן נמרץ יותר)

ה1.5 הוא עם 4 בוכנות לכן אין את הרעידות בעמידה שהרבה מתלוננים עליהם(יש לנו בבית קקטוס 3 בוכנות לעומת לאון עם 4 בוכנות ואני לא מרגיש הבדל תהומי)

ב1.5 יש בקרת שיוט אדפטיבית

אישית הייתי לוקח את ה1.5 שגם חדשה יותר, גם חזקה יותר ובנוסף שני ההבדלים שכתבתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Bremys כתב:

סגור, במקרה אני מתלבט על סטייל באמת

תודה רבה!

העניין של האזור הררי, אני מניח שזה פשוט בעייתי לאורך זמן? יש לי רצון לקנות את הרכב בקרוב לקראת נסיעה לאילת אבל מניח שהוא יתמודד עם הרריות פעמיים בשנה

ומה הדברים שאני צריך לקחת בחשבון בגיר בגיל הזה? משהו ספציפי לאוקטביה?

ה 1.0 יתמודד יופי עם נסיעה באזור הררי פעמיים בשנה וגם פעמיים ביום. פשוט עם פחות מחץ בהשוואה ל 1.5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אוקטביה 1.2 שנת 2017 (שהביצועים שלה די דומים ל- 1.0) שהוחלפה באוקטביה 1.5.

המנוע הגדול נותן המון בטחון ועוצמה, לדעתי יש לו יתרון עצום על המנוע הקטן שגם הוא מעולה ויש לו נספיק כוח (אני גר בי-ם).

בשנת 2019 קילה האוקטביה מולטימדיה עם אםשרות לשיקוף הטלפון בגודל 8 אינץ (מעולה) ותוםסת אבזור בטיחות אקטיבית כולל בקרת שיוט אדפטיבית.

אני הוספתי מצלמת רוורס שהשתלבה מצויין במולטימדיה עם חיישני החניה המקוריים של הרכב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.4.2024 בשעה 15:51, @monia2581 כתב:

האוטו עצמו מעולה חזק נוח, אך...

מה עם המוח גיר והמצמדים, מתי הוחלפו?

הכוונה שכדאי לבדוק שהוחלפו לאחרונה? אני רואה כל מיני עדויות סותרות על האמינות של הגיר, לא בטוח איך להתקדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוחלפו לאחרונה זה מעולה,יהיה לך שקט.

אחרת, צריך לקחת אותם בחשבון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...