Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטלנדר דור 1 - עזרה בהכרות וטיפים לחיים ארוכים

Aditi

פוסטים מומלצים

שלום רב, 
לפני מס' ימים אבא שלי רכש אוטלנדר שנת 2007. 
מדובר בדגם 2.4 אטמוספרי, אוטומט (4 הילוכים) 4X4 קבוע. 
ממבט חטוף סביב בחניית ביתו, המנוע ניראה נקי וללא הזיעות, הרדיאטור כמובן מלא במיי ברז, והצינורות חדשים. 
ברקסים ניראים שהוחלפו לאחרונה, וכמו כן, תפוחי ההגה, והגרמושקות של הציריות ניראים במיטבם מלבד אחת שיש עליה סימני סדקים קטנים.

אשמח לשמוע את עצתכם ברצון לישור קו מקיף עבורה מהיכן שהבעלים הקודמים עצר. (גם ככה, לא סיפק קבלות עבודה/טיפולים אחרונים לגביה).
ספר הרכב של הגברת מציין כי היא עם נכונות לעבוד גם עם ש.בלמים DOT 3 או DOT 4. 
שמן המנוע משתנה לפי האקלים וכך שהוא מקנה את כל הצמיגויות החל מ 10W40 ועד ל 0W20 - הבעלים הקודמים התמהמה לציין את הצמיגות שהמוסך היה נוהג לספק בעת הטיפולים התקופתים - כך שהוא נפסל מהישענות בטוחה על אמירותיו. 
5W40 ניראה כצמיגות המתאימה ביותר ביחס לאקלים הישראלי וגיל המנוע - אשמח לשמוע דיעות שונות בנושא.. 
על תיבת ההילוכים (אוטומט) מצויין דקסורון 3. 
לא ידוע בצורה ברורה אם הוחלף מתי שהוא בשנות העבר, שאלתי היא אם מומלצת החלפת שמן או שלא לחפש הרפתקאות מול המוסך ?!
כמו כן לגבי הדפינצריאל האחורי - איזה שמן נהוג למלא ולרענן מתוך רצון תמים לאריכות ימים ?

בנסיעה קצרה הרכב לא מושך, אין חבטות בהעברות ההילוכים ופנים הרכב נקי ומסודר. 
מד הטמפרטורה לא פועל ובמקומו מונח שעון סיני זול שמחובר לשקע ה OBD לקריאת הפרמטרים אשר מוגדר להציג את טמפ' מנוע. 
אשמח לדעת אם מישהו מכיר את הרכב מקרוב ויוכל לכוון אותי לבדוק בפשטות אם החישן טמפ' נוזל קירור אכן מחובר או שמדובר במקרה קלאסי של חוטים משוחררים, או קונקטור לא מחובר. 

עניין נוסף ברשותכם, 
בפחית המוטבעת מופיעים הפרמטרים הבאים: 
1. 2070kg
2. 3645kg 
3. 1070kg
4. 1075kg

אם אני לא טועה, משקלה הכולל הינו 2 טון 70 ק'ג, 
מקסימום משקל הגרירה שלה לא יכול לחרוג מ 1575 ק'ג (כולל את הנגרר) או שאני טועה ?
מה הפרמטרים ה 3,4 מציינים ?

תודה מראש, עדי

עריכה אחרונה על ידי Aditi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...