Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנרטור חירום לבית ולעסק

tinoki

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים.

בעל עסק הממוקם בצמוד לבית. העסק מושך חשמל מהלוח הדירתי, תלת פאזי 3*40

מעוניין לרכוש גנרטור חירום לבית ולעסק למקרים של הפסקות חשמל, ולחבר אותו ללוח החשמל הדירתי כך שיחל לעבוד באופן אוטומטי במקרה של הפסקת חשמל.

קראתי מעט מאמרים על כך ואני מעוניין ל תייעץ על איזה סוג כדאי לי ללכת.

הנתונים:

- תלת פאזי.

- מושתק.

- עם מייצב מתח (לא הבנתי האם אינוונטר זה משהו שונה או שכל מייצבי המתח הם אינוונטר). 

- לוח הפעלה אוטומטי.

- לא כ”כ חשוב לי האם יהיה בנזין, סולר או גז. מעדיף לא גז כי ההתקנה תהיה ככה”נ יקרה משמעותית (מיקום רחוק מנק’ הגז הקרובה). 

- גם לא חשוב כ”כ גודל המיכל. העיקר שיספיק למס’ שעות. אוכל תמיד להוסיף דלק ידנית. 

- אמור לעמוד במיקום קבוע פתוח ומוצל בחצר.

- לא ביצעתי עדיין חישוב של ההספק המרבי. מזגן אינוונטר מרכזי + תאורה בכל הבית ומכשירים נוספים * 2 בערך לטובת העסק.

שאלות:

- ישנם עשרות חברות ואיבדתי את ידי ורגלי בחיפוש, מי מהם טוב ואמין יותר?

- על מה לשים דגש בבחירת הדגם?

תודה למשיבים

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הבקשות שלך דיי גבוהות - וצריכות להתחיל דבר ראשון מכמה חשמל אתה צריך (ואתה צריך לעשות חישובים לפי המקסימום - לדוגמא - מזגן בהפעלה ראשונית דורש הרבה יותר כח , כנ״ל גם מדחסים לקירור אם יש מקררים).

כולל מיוצב מתח (כן - זה מה שאינוורטר אומר).

את השוק בארץ אני לא מכיר - אבל גנרטור כזה באיזור שלי (ארה״ב) כולל התקנה - יהיה סביב ה15-20 אלף דולר (כשחצי מזה בערך זה ההתקנה של דברים כמו הלוח חשמל עם מפסק אוטומטי וכו , הנקודת גז זה הגרושים :) - אני מדבר על גנרטורים של 15kva לפחות וכנראה יותר לכיוון 20, מושתק , עם פעולה אוטומטית והפעלה אוטומטית כל כמה זמן בתור בדיקה עצמית) - ורובם יהיו על גז (למרות שרובם יכולים לעבוד על יותר מסוג דלק אחד. אלטרנטיבה אחרת זה על דיזל שפחות פופולארי פה - אבל בהחלט נתקלתי - בעיקר כאלו שיושבים על משאית - ניידים).

בישראל הגנרטור כנראה יהיה יותר יקר, אבל ההתקנה יותר זולה.

מה שאתה מבקש בנפנופי ידיים בקצרה זה המון.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...