Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה מניסיון על מלון הכל כלול ביוון?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, 

אמצע ספטמבר. לא מחםשים משהו מעבר ל3-5 ימים לנקות את הראש. קצת בריכה, ים, אם אפשר נוף יפה. לא באמת קריטי לצאת מהמלון אלא אם יש עיר יפה ליד. מעדיפים מלון שיש לו חוף, פעילויות קצת.

הסתכלתי בבוקינג. רוב האלו שבמקומות הראשונים בסנטוריני/רודוס/אתונה נראים אחלה. 

אשמח להמלצה על עיר ומלון ספציפיים. 

בונוס: אם אפשר לצאת יום אחד מהמלון עם רכב שכור לטייל קצת בטבע יפה אבל לא הרבה מעבר לזה. 

אודה להמלצה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתונה זה לא חוף - העיר עצמה יושבת על הגבעות. כמובן שסמוכה אליה פיריאוס, שהיא עיר נמל.

משני האיים שהזכרת הכרתי את רודוס - הרושם שלי היה ששם אכן קו המלונות נושק לקו המים ושרובם עם המתקנים הדרושים. לא בחנתי את האירוח של הכל כלול. מצד שני איזור המלונות העצום בצפון מערב האי - דומני שקרוי פאליראקי - אכן נהנה מהחופים, ובשעות הערב יש תנועה ערה מאוד של תיירים לאורך הכביש, בין המלונות וה"סופרמרקטים" שהם לכשעצמם "הכל כלול" - מארטיק דרך בגד ים ועד מכשיר סלולרי. המלון שבו שהיתי כבר החליף מאז בעלות כמה פעמים, כך שאין לי מה לומר עליו. מבחינת טיולים באי - יש חומר ליומיים (ועוד יום בעיר רודוס). אם יש זאטוטים אז יש פארק מים גדול בקרבת לינדוס, ואפשר לתת חווייה של רכיבה על חמור למצודה. שכירת רכב היא חווייה מיוחדת (לפחות לפני הקורונה) שכדאי לנסות. הסוכנים יושבים בלובי של המלון (ואם לא שלך - אז במלון השכן) והרכב מגיע עד הבית.

אני אחזור על משהו שכתבתי בשרשור המקביל - יש ביוון חופים יפים מאוד, אבל זרמים בוגדניים והמונח "מציל" לא מוכר, אז זהירות רבה, במיוחד אם יש בתמונה ילדים. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול מה שלא מיקונוס זה ביטוח לאומי.

מיקונוס פשוט טירוף. משלם 200 יורו על כיסא. 500 יורו על סטייק, והכי חשוב אפשר לקבל אוכל עם איזה אפצ'י מקבלן מוכר בארץ.

מומלץ.

• מצחיק 5
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רודוס! אחלה אי, מעולה לבטן גב, יש עיר קטנה עם רחוב של פאבים ואחלה מועדון חשפנות ללילה, אפשר לנהוג לאחד החופים הכי יפים בעולם, ולראות זריחה בבוקר ושקיעה בערב בצד השני של האי, שתיהם על החוף.
הייתי בakti imperial הכל כלול והיה חוויה, המלון נפתח מחדש בדיוק אחרי שיפוץ מקיף אז אני מקווה ששמרו על אותם סטנדרטים, ברמה שממלאים לך את המיני בר כל יום במתוקים/אלכוהול/מתוקה והכל בחינם, מסעדות בכל פינה בריזורט, כולל אחת על החוף "שלהם" ממש מול המלון, יש אפילו מעבר תת קרקעי כדי שלא תצטרך לחצות את הכביש

אתונה זה לטיולים רגליים ועתיקות, הלכנו כי הבת זוג רצתה לראות את כל הסלעים הישנים האלה, שזה פחות מעניין אותי אישית. העיר מגעילה (מבחינת תחזוקה) ולא קרובה לחוף, ואין בתי מלון עם בריכה שקרובים לעיר. האוכל מהצד השני פשוט מעולה בכל מסעדה שמדורגת נורמלי, ואנשים מאוד מאוד נחמדים ושירותיים

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix
  • אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני ברודוס - אחרי פעמיים שלוש שטיילתי שם המלון המועדף עלי כרגע הוא 

La Marquise 

https://www.booking.com/hotel/gr/la-marquise-luxury-resort-complex.he.html

מלון יפהפה צמוד אליו יש חוף שאפשר לרדת, בד"כ לוקחים אותך בטוקטוק אם אתה רוצה (מזמין מהקבלה) לרחבי המלון, יש חדרים על המים ויש בריכה ענקית שמקיפה את הכל.

יש גם חדרים יותר אינטימיים בסוף המקום עם בריכה צמודה.

האוכל בסדר גמור, יש אפשרות להכל כלול, מונית לעיר בערך ה 10-15 יורו ובערך 10-15 דקות נסיעה (או שתשכור רכב), שם אפשר לאכול במסעדות ולטייל.

ללא ספק מקום שאחזור אליו.

לפני 3 שעות, NTL83 כתב:

אם זה ללא ילדים אז ממש מומלץ ללכת על המלון:  Stella Island Resort & Spa באי כרתים.

ללא ילדים, רמה גבוהה מאוד.

לא הייתי בו אבל מרבית האנשים שהולכים אליו גם ממליצים עליו, כמדומני שהוא ללא ילדים

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטן גב (ואולי קצת יותר) ביוון אני העדפתי את זקינטוס - מלון Azure Resort & Spa - לא הכל כלול (אם זה קריטי) ואין לו חוף פרטי, אבל גם ככה החופים הטובים בזקינטוס הם לא פרטיים.

אם לא נעול על יוון אז קפריסין-פאפוס, Leonardo Laura מעולה כולל חוף פרטי, והתחושה היא מאוד "יוונית" (כולל האופציה לשכירת רכב נקודתית אד-הוק כמו בזקינטוס)

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...