Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בסים מקומי בחו"ל- מה קורה עם ווטסאפ?

natco
שימו לב! השרשור הזה בן 634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים טסתי לבודפשט, בחור נחמד בטיסה לפני ההמראה סיפר לי שעשה Esim ב 7$ ל 3 GB שעובד מקסימום חודש, רק לDATA. לדעתי זה הכי משתלם שהיה לי וישמש אותי גם בעתיד. קבלו קוד הנחה של שלושה דולר להפעלה הראשונה

ניסית כבר להשתמש ב-eSIM? קבל/י הנחה בסך US$3 על חבילת נתוני ה-eSIM הראשונה שלך מ-Airalo. השתמש/י בקוד MICHA8638 בעת ההרשמה או החל/החילי אותו בעת התשלום. https://ref.airalo.com/KnWf

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בארץ אתה משתמש בחבילת הסלולר הרגילה, כשאתה נוסע לחו"ל יש לך את האפשרויות האלה: Wesim - חבילות גלישה לחו"ל

צריך רק לבדוק אם המכשיר שלך תומך ב Esim.תבדוק כאן רשימת מכשירים תומכים - eSIM.co.il

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות בארץ לא תומכות בesim בטלפון, כנראה שלא באו להן להקל על מעבר בין חברות.

הטכנולוגיה קיימת, כי הן תומכות בשעונים עם esim.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פינדר כתב:

החברות בארץ לא תומכות בesim בטלפון, כנראה שלא באו להן להקל על מעבר בין חברות.

הטכנולוגיה קיימת, כי הן תומכות בשעונים עם esim.

בדיוק. eSim יהפוך את מחלקות שמירת הלקוחות למחלקות צירוף לקוחות רגילות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס כבר 5-6 שנים עם גלובל סים של פלאפון.

חזרתי עכשיו משבוע בערך בספרד, ובזבזתי משהו כמו 1.5 גיגה על  ניווט עם גוגל מאפס (בלי רכב), וואצאפ, תגובה וחצי לליאור בשרשור הפוליטי, פייסבוק וכמה שיחות קוליות לארץ. 

החיסרון בזה (או כל החלפת סים) הוא רק במצבים שבהם צריך את המספר הישראלי שלך, שזה היום כנראה לרוב סיטואציות שדורשות הזדהות עם קוד בסמס.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משך שנים רבות היו לי מכשירי dual SIM שפתרו לי את הבעיה - הגלובלאלסים (או, לפני כן, הסים המקומי) מופעל כל הזמן, הישראלי מושתק גם לשיחות וגם לגלישה ונפתח רק בעת הצורך. כעת, כהמכשיר שלי הוא עם סים בודד, כנראה שכשאחדש את הנסיעות, אצטרך לקחת איזה מכשיר ישן עם הגלובאלסים (או סים מקומי) בשביל הואטסאפ, והעיקרי ישמש לשאר הצרכים.

עד כמה שאני מבין ואטסאפ מתכוונים לאפשר שימוש בכמה מספרים לזיהוי (עד 5 לכל חשבון), וכשהפיצ'ר הזה יופעל כל הבעיות יגמרו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע תמיד עם המספרשלי וחבילה מהמפעיל.

נכון שזה הפרש של כ 200 שקל לנסיעה אבל מעבר לזה שזה כסף קטן ביחס לעלות נסיעה (חוץ מלאנשים כמו ספריאל ששוחים לאירופה וכשמגיעים לחוף צדים משהו לאכול ורוכבים על חמור ליעד) המוחות של להשאר עם המספר שלי שווה את זה.

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרש של 200 שקל זה הרבה כשנוסעים משפחה וכולם רוצים להיות מחוברים.

במחיר הזה אני מחבר חמישה טלפונים, עם חבילה בesim.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכל המשפחה נוסעת  עושים חבילה למכשיר אחד ומגדירים אותו כ hot spot או שעושים חבילה עיקרית למכשיר אחד וחבילות מינימליות לאחרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver אתה משתמש בטלפון לעסקים - אז החישוב שונה לגמרי.

בשביל מה אני צריך טלפון? קצת שיחות ואטסאפ ופה ושם וייז או גוגלמאפס. יש לי מקומות יותר טובים להשקיע בהם את ה-200 ש"ח לנסיעה. חבילת גלובאלסים של 150 ש"ח מספיקה לי לשנתיים שלוש (ואני מדבר על שנים נורמליות, עם 4 נסיעות בשנה בממוצע).

דרך אגב, היתה תקופה שבה השתמשתי בחבילה של הוט מובייל שנתנה לי 2 ג"ב בחודש בחו"ל במחיר די סמלי. כנראה שכבר אין דברים כאלה, אבל אבדוק כאשר אחדש את הנסיעות, בתקווה לקראת סוף הקיץ.

עריכה: לחלק מהחברות יש חבילות משפחתיות או חבילות עם תוספת קטנה לקו נוסף.

שימוש ב-mobile hotspot בעייתי כי הוא מחסל סוללות מהר מאד. אז הוא טוב לקטעים קצרים, אבל לא כמדיניות קבועה, מה גם שכל הרעיון של מספר קוים למשפחה הוא תקשורת כאשר לא נמצאים יחד. היו נסיעות בהן קניתי 4 סימים מקומיים בדיוק לצורך זה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, אני חושב שהגיע הזמן שתפתח שרשור ייעודי על תקציב החול שלך. אתה יכול לראות שזה נושא שמרגש ומסקרן את ותיקי הפורום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

כשכל המשפחה נוסעת  עושים חבילה למכשיר אחד ומגדירים אותו כ hot spot או שעושים חבילה עיקרית למכשיר אחד וחבילות מינימליות לאחרים.

הוט ספוט פחות מתאים לי. אני מעדיף שכל אחד יוכל ליצור קשר. אנחנו גם מתפצלים לא פעם. ילדים גדולים, יש להם העדפות שונות.

וחוץ מזה כמו שכתבתי, במחיר שאתה עושה חבילה בודדת, אני מחבר את כולם.

• רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום בחברות הסלולר מאפשרים חבילה ראשונה במחיר גבוה, נניח 249 ₪ ל30 ג’יגה ושיחות, ובעוד 49 ₪ לכל מנוי נוסף באותה חשבונית. מימשתי יותר מפעם בנסיעות. מצמצם את הפער דרמטית, והנוחות עדיין שווה לא מעט עבורי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יבגניפ כתב:

ספריאל, אני חושב שהגיע הזמן שתפתח שרשור ייעודי על תקציב החול שלך. אתה יכול לראות שזה נושא שמרגש ומסקרן את ותיקי הפורום.

Don’t poke the bear

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...