Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאנל סולארי נייד או ניתוק מצבר , מה יותר נכון/בריא לרכב אספנות שנוסע מעט?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, tu3s כתב:

ממליץ על  quick battery disconnect
מצבר של שנפ מ2017 שורד בזכותו

IMG_20211030_200146(1).jpg

יש לי את המפסק הירוק,ובכל זאת המצבר לא האריך חיים (המצב מעט טוב יותר מלפני כן שלא היה לי את המפסק),מצבר שהחזיק שנה לעומת חודשים בודדים

לך יש מצבר משנת 2017,בשנת 2018 חברת שנפ סגרה מפעל ייצור למצברים שלהם ופיטרה עובדים,מאז המצברים שלהם מיובאים מחו"ל ולא מיוצרים בארץ אם אני לא טועה נראה לי המצברים מיובאים מסין.

בכל זאת אולי גם נפלת על מצבר טוב וזה נדיר שמצבר מאריך חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר הנ"ל עבר אצלי חיים קשים , 
פריקות , הטענות ביתיות(בצורה איטית)  בזמן ששכחתי לנתק את המינוס (לפני הברז הנ"ל)
ועדיין - עובד יפה מאוד ומתניע במלוא כוחו.

עריכה אחרונה על ידי tu3s

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tu3s כתב:

המצבר הנ"ל עבר אצלי חיים קשים , 
פריקות , הטענות ביתיות(בצורה איטית)  בזמן ששכחתי לנתק את המינוס (לפני הברז הנ"ל)
ועדיין - עובד יפה מאוד ומתניע במלוא כוחו.

מאיזה סדרה המצבר?

לי היה מצבר המתאים לרכבים עם מערכת עצור וסע,וגם מהסדרה הרגילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, לי היו שני מצברי שנפ גדולים שהגיעו יחד עם המשאית שנקנתה לפני אולי חמש שנים.

אני חושב שהוטבע עליהם 2010.. אחד מהם שבק אחרי עשר שנים אך למרבה הפלא, השני המשיך לעבוד והצליח להניע את המשאית לבד, סוג של נס:)

בסוף גם הוא שבק והרכבתי שניים חדשים. אלה עמדו בלי הנעה חצי שנה והניעו בנגיעה אבל במשאית הישנה הזו אין שום צרכן כשמתג ההצתה מנותק, אלא אם יש קצר.

ובכל זאת אני שוקל להתקין איזה "ברז 24" כמו בנגמשי"ם, הוא גם יהווה עוד מכשול לגנב..

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sinkto כתב:

מעניין, לי היו שני מצברי שנפ גדולים שהגיעו יחד עם המשאית שנקנתה לפני אולי חמש שנים.

אני חושב שהוטבע עליהם 2010.. אחד מהם שבק אחרי עשר שנים אך למרבה הפלא, השני המשיך לעבוד והצליח להניע את המשאית לבד, סוג של נס:)

בסוף גם הוא שבק והרכבתי שניים חדשים. אלה עמדו בלי הנעה חצי שנה והניעו בנגיעה אבל במשאית הישנה הזו אין שום צרכן כשמתג ההצתה מנותק, אלא אם יש קצר.

ובכל זאת אני שוקל להתקין איזה "ברז 24" כמו בנגמשי"ם, הוא גם יהווה עוד מכשול לגנב..

המצברים של שנפ לא מיוצרים כיום בישראל,הם מיובאים מחו"ל (וככל הנראה שמים אותם בקופסא עם השם שנפ),המפעל בארץ שייצר את המצברים נסגר וגם העובדים פוטרו

אז יכול להיות שהמצברים המיובאים הם כל מיני מצברים מכמה מדינות,מה שפוגע באריכות חיי המצבר

במקרה שלך לדעתי המצברים היו מיוצרים בארץ,כשהם היו מיוצרים בארץ המחשבה שלי היא שהמצברים של שנפ החזיקו הרבה מאוד זמן כמו כל מצבר נורמלי שמחזיק כ4 שנים,ואז אולי מאז שסגרו את המפעל בארץ והתחילו לייבא מחו"ל האיכות ירדה וגם תוחלת החיים של המצברים

ישנם דיווחים מאנשים עם מצברי שנפ שנסעו עם הרכב שלהם יומיום אפילו ללא עמידת הרכב מספר ימים בחניה,ואז כשבאו להניע את הרכב הוא לא הניע להם כאילו המצבר סיים את חייו,וכל זה כשהמצבר לא ממש ישן והותקן ברכב כמה חודשים לפני או שנה לפני ואף מעט יותר

אצלי מצבר אחד החזיק להערכתי שנה ושמונה חודשים,הנוכחי כמעט בדיוק שנה אחרי שהיה חדש שבק חיים והוא מסוג START AND STOP,לא זוכר אם היה עוד אחד אבל אם כן כנראה שגם הוא שבק חיים אחרי זמן קצר

יש לנו שני רכבי אספנות נוספים בבעלותנו,שניהם מרצדס מדגם W124,1991,1986,ובשניהם מותקנים מצברים של שנפ,הרכבים יכולים לעמוד גם יותר משבוע,והמצבר עדיין מחזיק מעמד ורכב יניע (מעניין איך ייתכן שברכבים אלה המצברים עמידים ואצלי לא גם עם המפסק זרם שאמור למנוע פריקת מצבר)

אצלי בוולוו 240 הייתי ללא מפסק זרם למינוס,הרכבתי מפסק למינוס ועדיין זה לא האריך את חיי המצבר

עריכה אחרונה על ידי ido135
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...