Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות קניית רכב מלובינסקי בעיה ברשיון

adielsh
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה לקנות רכב מלובינסקי

כבר לקחתי את הרב לבדיקה ושילמתי להם מה שנותר לעשות זה העברת בעלות ולקחת את הרכב

לבדיקת רכב הם הביאו רשיון שלא בתוקף (משנה שעברה) כששאלתי על זה אז אמרו שיש רשיון בתוקף והוציאו לי צילום של הרשיון

עכשיו אני מנסה לעשות ביטוח ובשתי חברות ביטוח אומרים שהרשיון לא בתוקף

עכשיו בלובינסקי הם אומרים שבגלל שהרשיון על תו סחר זה מראה בחברות ביטוח שהוא לא בתוקף ושלחו לי צילום של הרשיון המקורי

עכשיו שאני מסתכל על שתי הרשיונות משהו מאוד מוזר ברשיון המצולם כתוב 20/01/2020 42,850 ק"מ ובמקורי כתוב 24/01/2021 53,141 ק"מ

גם המיקום של בדגם מנוע ומספר רישוי ושל הצמיגים במקורי יותר בצד ימין של הרשיון

אני מצרף את התמונות של שתי הרשיונות

משהו נראה כאן מוזר יתכן שאחד מהם מזויף? והאם זה נכון שבגלל שהרשיון הוא על תו סחר ועד שיעבור על שמי אני לא יכול לעשות ביטוח חובה

ועוד שאלה קטנה נראה לי שהצמיגים בטויטא פריוס דגם TSS הם 210 לא 195 כיוון שהצמיג בדגם TSS הוא יותר גדול מהדגם ACTIVE זה בסדר שהצמיגים הם 195?

תודה לכל העוזרים

רשיון מקורי.png

55051285_.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשיון המקורי (התמונה התחתונה) מציגה את הקילומטראז' שנרשם בטסט שנה קודם (2020). התמונה העליונה היא של כפל רשיון שהודפס היום (מופיע תאריך הדפסה 23.9.21), והקילומטראז' שנרשם מעודכן לטסט האחרון, שנערך ב-24.1.21, ותואם לתאריך על החותמת ברשיון המקורי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, sperial כתב:

הרשיון המקורי (התמונה התחתונה) מציגה את הקילומטראז' שנרשם בטסט שנה קודם (2020). התמונה העליונה היא של כפל רשיון שהודפס היום (מופיע תאריך הדפסה 23.9.21), והקילומטראז' שנרשם מעודכן לטסט האחרון, שנערך ב-24.1.21, ותואם לתאריך על החותמת ברשיון המקורי.

אם אני מבין נכון אז הרשיון המצולם הוא של שנה שעברה נכון? אז איך מופיע שהתוקף על 2022?

במשרד הרישוי אמרו לי עכשיו שהרשיון בסדר והוא בתוקף

מישהו יודע למה בחברת הביטוח מופיע שהוא לא בתוקף האם זה בגלל שהוא על תו סחר?

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אלה שני העתקים של הרשיון שבתוקף כעת: הרשיון עם החותמת הוא המקורי  שאתו הרכב עבר טסט ב-24.1.21. הוא הודפס ב-16.12.20, ונושא את הקילומטראז' שנרשם בטסט בתחילת 2020.

הרשיון השני הוא כפל רשיון שהופק היום, וכיוון שכך עודכן בו הקילומטראז' שנרשם בטסט ב-24.1.21. אמנם הקטע התחתון שלו אינו מצולם, אבל אני מניח שבמקום חותמת מכון הרישוי תמצא את המילה "כפל".

לגבי תו הסחר - אין לי מושג.

והערה טכנית קטנה: , בפורום הזה לא מצטטים את ההודעה האחרונה. מובן שמתייחסים אליה

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכין את התשתית לביטוח - סוגר עסקה עם חברת הביטוח, ועם העברת הבעלות מתקשר לחברה ומפעיל אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...