Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת ברחשים מהטמבון

שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.
איך הכי קל להוריד ברחשים מהטמבון והגריל?
חומר לניקוי כללי של cif יעשה את העבודה או שאגרסיבי מדי?

ואיזה כיסוי רכב מומלץ בעיקר נגד אבק. יש לי רכב שחונה בחניה מקורה אבל הפתח במפנה מערבי והוא מתמלא באבק.

תודה

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סבון יעשה  את העבודה של הסרת ברחשים. עדיף להחזיק בקבוק ONR  כדי לרכך את הברחשים שנתפסים על הצבע

ואז עם מטלית לחה (רטובה מעט) והעביר ניגוב בעדינות. חשוב להבין שרכב מטופל (אוטם צבע) קל יותר להוריד מפגעים

כי הם נמצאים מעל ההגנה. ( לא נספגים בצבע/לכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה onr?
החומר לניקוי כללי של cif לא יתאים?

תודה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי כללי של cif? אוי ואבוי...

חומרים אלימים כאלה יכולים בקלות לעשות לך נזק לצבע (ואז כבר עדיף ברחשים), עדיף שתרכוש חומר מתאים לרכב - אפילו אם זה השמפו הכי זול של sonax.

onr זה חומר שנועד לשטיפה ״יבשה״ של הרכב, זאת אומרת ללא צורך במים. יתאים מאוד לשימוש הזה אבל יחסית יקר.

לגבי כיסוי - אני הייתי משתמש בכיסוי Hammer של הדר רוזן, הגומי מצוין, יש לו חורים והוא עבה אבל הנעילה שלו מעפנה, פחות מפריע לך אם הרכב כבר מקורה.

מה שכן לא כדאי לשים כיסוי על רכב מלוכלך כי זה גורם לסווירלים וזה נהיה מעצבן לשים ולהוריד ככה שהייתי שוקל לוותר על זה במקומך.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sorvall כתב:

מה זה onr?

יש קישור שצירפתי ומסביר מה זה ONR. בכל אופן תשתמש בחומרים מתאימים לרכב, לא בחומרים חריפים שיעשו נזק עתידי.

גם מים מהולים במעט סבון לרכב, זה עדיף. אבל ONR זה הכי טוב למטרה זו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לקישור.
משתמשים במילה onr במובן שברור לקורא מה זה onr...[emoji848]

עריכה:
הבנתי מגוגל.
הכוונה לשמפו ללא שטיפה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומר יעודי להורדת ברחשים

לקארפרו יש את bugout, 

למגוואירס יש את bug remove. 

תחפש מוצרים שזמינים עבורך כולם יעשו את העבודה. 

אם אתה מהצפון אתה יכול לקפוץ אלי יש לי גלון של 5 ליטר לדילול שקניתי מזמן ונשאר לי עוד המון.

אתן לך בקבוק של חצי ליטר ללא עלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני פריק של תחום טיפוח הרכב, יש מוצרים ייעודיים לרכב שאיני רואה בהם שום טעם או תועלת עדיפה

כי הם עושים את אותה עבודה כמעט. מכל מקום, ONR יעשה את אותה מטלה, ברבע מחיר. לשיקולך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...