Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכון בדיקת רכב בראשון לציון? וגם - 60,000 ק"מ על רכב בן שנה וחצי (מנוע דיזל) - מה דעתכם?

orensun
שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן! אני הולך לראות מחר דאצ'יה דאסטר 2019 שעשתי 60K קילומטר, זה די הרבה לרכב מאפריל 2019 - אז רציתי להתייעץ איתכם אם עדיף לי למצוא משהו אחר? למרות שמדובר במנוע דיזל, רציתי לדעת כמה משמעותי בעיניכם נסועה כזאת בתקופה של שנה וחצי.

בנוסף - אשמח להמלצה על מכון בדיקה בראשל"צ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאסטר ככלל הוא אוטו אמין 60K קילומור זה הרבה יחסי אבל גם אני כרגע מתענין ברכישה של הדאסטר דיזל 4X4 וככל שביררתי וחפרתי לא ראיתי בזה בעיה

אם מישהו חושב אחרת שיתקן אותי

אני הולך לקנות תחילת 2017 עם ממוצע של 40 לשנה הוא אוטו אמין רק באמת תבדוק שמי שנהג עליו לא הרג אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קונה מסוכנות וכבר כתבתי בשירשור אחר 

לקחתי רכב מסוכנות אחת הם אמרו לי אנחנו לא יודעים מה מצב האוטו תבדוק

כללי האוטו היה נראה סבבה עשיתי סיבוב הוא היה חמוד היה עליו וו גרירה מגינים של אספיר ממש רכב לשטח וכמובן הסוכן אומר לי זה מציאה כדרכם של סוכנים

לקחתי את האוטו לבדיקה וקבלתי דוח לא נקי אבל שאלתי את המוסכניק שלי הוא אמר לי שהמכונים רק משחירים שאני יביא אליו הבאתי אליו הוא עשה סיבוב חיבר מחשב ואמר לי שיש 20 תקלות מחשב במנוע 10 בהגה ו10 בכריות אויר ועוד ועוד פשוט זוועה הוא אמר לי תברח

לכן לדעתי בדיקה חיבת להיות עם בדיקה של מחשב מה שבמכון רשמי לא עשו

תכלס כרגע קיבלתי הצעה מסוכנות לאוטו שאני יקח אותו למכון בדיקה וכל מה שהמכון יכתוב אני יכול לחפש את המכון הכי רע 

הם מתחיבים לסדר לי עד הבורג האחרון

זה הרבה יותר אמין ביום שני אני לוקח אותו לבדיקה ולכן אני מחפש את המכון הכי רע למוכר בירושלים כי כל מה שהם ימצאו ולא משנה מה יסדרו לי

ובמקרה כזה אתה יודע שהסוכן חפר על האוטו והוא יודע שהאוטו סבבה ובלי בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...