Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף שנת 2016 עם 8000 קילומטר לעומת רכב יפני חדש יותר עם קילומטרז' גבוה.

matane
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט מה עדיף לי מבחינת רכישה.

יש לי בן משפחה זקן שמוכר GOLF טרדליין שנת 2016.

הרכב אומנם ישב בתקופה הזו בחניה ברחוב אבל הוא טופל בזמן ועשה קילומטרז' מצחיק של 8000 קילומטר. אפשר להגיד כמעט חדש מהבחינה הזאת.

המחירון הוא 65 ולאחר שקלול בגלל הקילומטרז זה בסביבות ה 73 אלף.

אני מתבלט אם ללכת על זה למרות שמדובר ברכב ישן יחסית למרות הקילומטרז' ואני גם לא יודע עד כמה הגולף זה רכב מבוקש למכירה בהמשך ומבחינת אמינות וצריכת דלק.

או שאולי בכלל עדיף לי לקנות רכב יפני חדש יותר עם שנתון 2018, שידוע באמינות, צריכת דלק וכו' אבל הקילומטרז' מן הסתם גבוה משמעותית.

מה הייתם עושים במקומי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק - קנה את הגולף. היא כנראה במצב מושלם. 

מדובר ברכב לא פחות מבוקש מ"יפני" (איזה יפני?). כנראה תהיה חסכונית בהרבה בדלק מרכב יפני. 

לחובתה עלויות טיפולים וחלפים יקרים יחסית ואמינות גיר אוטומטי. 

• רעיון טוב! 2

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אפוי לגמרי לגבי הרכב היפני.

הסתכלתי בינתיים על קורולה שנתונים 2017-2018.

הגולף מבחינת אמינות, שמירה על ערך וכו' לוקחת אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך רכב משפחתי בגודל של קורולה? 

קורולה תעלה הרבה יותר. 

קורולה שומרת הכי טוב על הערך ונחשבת אמינה. 

אבל לך תמצא אחת פרטית ושמורה במחיר שפוי. 

אני חושב שכאב הראש שתחסוך בחיפוש אחר רכב יד2 במקרה שתקנה את הגולף - שווה הרבה כסף. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתי סיבות קנה את הגולף:

1. אתה מכיר את המוכר ויש לך שקיפות מלאה לגבי מצבו (אני מקווה). חסכת את הבדיקה במכון, את הכאב ראש וכ"ו וכ"ו...

2. במידה והק"מ מאומת ע"י היסטוריית טיפולים, ונניח ואחריי X חודשים/שנה תירצה להיפטר מהרכב, לא תיהיה לך בעיה כלל

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצה ללכת על הגולף. קח בחשבון שתצטרך להשקיע עליה (יש רצועת טיימינג? או שרשרת? + רביעיית צמיגים שכנראה לא החליפו, אולי אפילו מצבר אם כרגע יש מקורי). חבר היה עם התלבטות דומה, שכן מבוגר מכר פולו ידנית 2012 עם 8 אלף קמ במחירון לא משוקלל (כביכול הוריד בגלל שפשוף זניח בדלת), והחבר שקל לוותר בגלל מחירון גבוה ושנתון נמוך לעומת המתחרות. בסופו של דבר קנה את הפולו, בחודש הראשון הוציא עליה די הרבה כסף כדי לתקן את כל מה שציינתי למעלה, ומאז (כבר 4 שנים לדעתי) לא הוציא שקל למעט טיפולים שנתיים.

נסעתי איתו כמה פעמים וההרגשה מאוד נחמדה, ממש לא מרגיש "ישן" או זקן.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהגולף תהיה קניה טובה, בהתחשב בנתונים שכתבת.

כאן תוכל לראות עלויות של טיפולים לגולף 2015. (אל תבהל מהחלפת המצתים, זו הוצאה של פעם בכמה שנים). אלו טיפולים במוסך מורשה יבואן. אם אתה באיזור תל אביב, מומלץ לטפל ב"מוסך רון", מומחה לרכבי פולקסווגן, אמין, מקצועי, ומבחינת עלויות, כ-80% ממוסך מורשה יבואן. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית ללכת על הגולף בהנחה שלא עבר תאונות .  לא יודע אם הוא שווה את מלוא התוספת של המחירון כי בטח כמו שנאמר צמיגים דורשים החלפה וכנראה גם מצבר אם עמד הרבה והוא עם מקורי. 

חשוב לבדוק את הגיר בהנחה שזה DSG עם 7 הילוכים קלאצ'ים יבשים.  (יש 5 שנים אחריות מורחבת, שלא תפספס) 

אגב, גם אני קניתי רכב שנת 2016 עם ק"מ נמוך (כ6,000 ק"מ) , קיבלתי רכב חדש בחצי מחיר מחדש....   [במקרה שלי ישב בתת קרקעית רוב הזמן , עניין של מזל]

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק יפני! 

+ שלח לי בפרטי את הטלפון של בעלי הגולף....😉

• אהבתי 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ לא בעד עסקים עם משפחה אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל-כאן מדובר במציאה אמיתית ולא פחות מכך.

אם זו משפחה הוא יבוא לקראתך גם במחיר וכנראה,לא יבקש מחיר משוקלל או שתיפגשו על תוספת צנועה בהרבה מ 8K של השקלול- בוא נגיד ש 4 מעל השקלול זה גם בסדר גמור לרכב שבקושי נסע .

מסייג ואומר שהכל נכון אך ורק אם הרכב טופל כל שנה בלי קשר לכמות הק"מ שעבר כי ללא טיפולים מסודרים אני לא הייתי נוגע.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף, אם חשוב לך איכות נוחות ביצועים (למרות שזה כולה גולף) הגולף לוקחת בקלות.
בזמנו נסעתי על קורולה חדשה 2017 כל כך סבלתי מהנוחות... אבל זה כבר עניין אישי.
חייב לציין שהיה לי לפני כן פולו 1.2 2011 וכעט יש לי גולף קונפורט ליין 2017 דור 7.5 שנקנת יד 2 עם 29 אלף ק"מ. גם סוג של מציאה.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...