Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זרקו אותי מפורום שולחנות מחשב, אשמח לקבל המלצה לשולחן.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מקדח כוס אפילו פשוט מזה ומקדחת B&D בת 35, בשימושים הנדירים השילוב פעל. 

אתה צריך גם את טבעת הפלסטיק שתכניס לחור כדי להגן על הלוח ולשפר את האסתטיקה.

יש גם מעבירי כבלים דביקים שתוכל להדביק מאחורי הלוח, גם יקבעו כבלים וגם יכנונעל הקיר מפגיעת השולחן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Asaf-R כתב:

כל מקדח כוס יתאים? גם משהו זול כמו זה?

לא מבין בזה מספיק , אולי @hans יוכל לחוות דעה

לפני 29 דקות, natco כתב:

סדרת linnmon המדוברת

לכן הצעתי malm בהמלצה שלי.

לפני 29 דקות, natco כתב:

אם הוא ילך על מידה סטנדרטית (160x60)

מידה סטנדרטית כן - נחה כשולחן מחשב ? לא. הסברתי גם למה. 60 ס״מ עומק לא מתאים לעבודה להרבה זמן עם מקלדת ועכבר ומסך בגודל סביר. אולי עם לפטופ ואולי לילדים.

לפני 34 דקות, sperial כתב:

אתה צריך גם את טבעת הפלסטיק שתכניס לחור כדי להגן על הלוח ולשפר את האסתטיקה.

כמו שכתבתי - נקרא desk grommet  באמזון או באיביי.

מומלץ בחום.

לי יש על השולחן 2 - אחת לכבלי בלבד ועוד אחת עם 2 שקעי חשמל.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר ללכת על 180/80 ללא השלוחה, בתקציב הזה.

כשאנחנו מתכננים משרדים, זה שולחן של מנהל זוטר, שמקבל קהל/עובדים, ובגלל זה הרוחב העודף (שיהיה מקום לכסאות אורח מולו).

עובד (נניח מתכנת או מישהו ברמה) מקבל 160/60, וכסא בד/רשת של 800 שקל.

והם יושבים על הכסא הזה, מול השולחן הזה את ה9 שעות שלהם כמו טאטעלך.

וזה בתוך הקיוביק הסטנדרטי של ה160/160.

אלו הן הדרישות של 90 אחוז ממנהלי התפעול/hr מאיתנו כשמעמידים פרוגרמה למשרדים חדשים

לא המצאתי את זה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, natco כתב:

עובד (נניח מתכנת או מישהו ברמה) מקבל 160/60, וכסא בד/רשת של 800 שקל.

והם יושבים על הכסא הזה, מול השולחן הזה את ה9 שעות שלהם כמו טאטעלך.

וזה בתוך הקיוביק הסטנדרטי של ה160/160.

תנחומי על העובדים , באסה על הפרודוקטיביות שלהם / הכאבי גב שלהם. דוגמא מעולה לאיך חוסכים כנראה 20 שקל על השולחן ומאבדים מספיק ש5% מהפרודוקטיביות וכיסית את ההפרש לשולחן בעומק נורמאלי וכיסא טוב.

הבעיה היא בעומק , לא ברוחב אגב.

במאמר מוסגר - מעולם ב20 שנה שלי בתחום לא ישבתי בשולחן בעומק 60 ס״מ , כולל קיוביקלס , בהכל מחברות עצומות לסטארטאפ עם 5 אנשים בדירה בתל אביב , אז להציג את זה כסטנדרט זה מעניין.

ד״א - כמו כל דבר זה לא סוף העולם - זה פשוט מבאס כן ? שחוסכים בקטנות וזה בא על חשבון הארגונומיה של סביבת העבודה.

ועבור עובדים זה לא הדבר הראשון שמפריע אבל זה מצטבר וכשמשהו מרוויח נגיד 20 צפונה ויש לו ערימת הצעות - חסכון בקטנות זה משהו שמורגש - במיוחד כששאר המשרדים ״בשוק״ לא נראים ככה (כיסאות ב800 ש״ח ועומק שולחן שלא מתאים לעבודה עם מסכים גדולים. נכון לא כל החברות מעמידות sit stand desk וכיסאות של הרמן מילר , אבל הרבה יותר ממה שהיית מצפה , או חצי דרך לשם - וזה ממשיך לשאר הדברים כי זה לרוב סממן)

עריכה אחרונה על ידי Liviur
  • אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא החסכון על הפלטה מחמין של השולחן, ידידי.

זה מאפשר להקטין את החללים, ובמשרדים של 300-350 עובדים, זה מסתכם בסוף בהרבה כסף בחשבון החודשי על הנכס.

*גילוי נאות- המשרד שלנו נטש קצת את המחלקה הזו בשנים האחרונות, אז אני פחות מעודכן במה שקורה כרגע.

עכשיו, המחלקה הזו אצלנו עוסקת יותר במשרדים ממשלתיים/מוניציפליים ופחות לקוחות פרטיים, ואתה לא רוצה לדעת איך הדברים נחתכים שם.

בכל מקרה, בתקופות "הזוהר" תכננו משרדים גם עבור כמה מהחברות הכי מוכרות בהייטק הישראלי. לא זכור לי שפיזרו שם כסף איפה שלא היו חייבים.

חוצמזה, לא הכל הייטק. יש גם תעשיה, ויש גם חברות תקשורת שלא מפזרות כסף באגפים כמו הלפדסק ומכירות.

בחזרה לנושא:

מעניין אותי-איך הרוחב של השולחן מקל עליך ביומיום?

לשבת רחוק יותר מהמסך?

לשים דברים/ניירות על השולחן?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחק מהמסך (כשאתה עובד עם מסכים מעל 24״ במיוחד, לא נדיר בימינו לראות 27״ ומעלה) ומספיק מקום לעבוד כמו בן אדם עם המקלדת והעכבר מבחינת עומק.

בעולם ללא keyboard tray (שזה השטן, מבחינת עבודה עם עכבר וגובה נורמאלי) בגדול יש אנשים שעובדים עם הידיים על השולחן ואנשים שעובדים עם הידיים על המשענות , אני מהסוג הראשון - מה שאומר שאני ״צריך״ את המרווח הזה (בערך 20 ס״מ) מקצה השולחן ועד המקלדת והעכבר + שטח לעכבר עד שאני מגיע למעמד / למסך עצמו.

על השולחן שלי יש 2 מסכים + לפטופ , מקלדת , עכבר , אייפון ואייפד (של העבודה , הפלאפון שלי לא קשור).

כל הקישקושים יושבים מתחת למסך - לא בצורה שמתקרבת לשטח עבודה.

זה מבחינת עומק.

מבחינת רוחב - אני עובד עם 34 ultrawide (המסכים הסטנדרטים אצלינו הם או 32/34ultra wide או 2 מסכי 27״ + לפטופ) ועוד מסך 27" בצד - אז אני מנצל גם כל ס״מ של רוחב בשטח עבודה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שליביו אמר. שולחן לא עמוק מספיק יוצר תחושת עומס וחוסר שקט, כמעט בלתי אפשרי לשמור עליו מסודר, כל דבר שאתה רוצה להזיז אתה צריך לשחק rush hour.

הרבה פעמים מתווספת מחברת לפני המקלדת, ולפעמים אפילו יש שם צלחת... 

• מעניין 1

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Liviur כתב:

בעולם ללא keyboard tray (שזה השטן, מבחינת עבודה עם עכבר וגובה נורמאלי) 

כאן אני מסכים איתך ב100 אחוז. אין למתקן הזה שום זכות קיום.

יש סיבות ארגונומיות לכך שכל שולחנות  העבודה בעולם הם בגובה מסוים.

לקחת ולשים את המקלדת 20 ס"מ נמוך יותר, זה לא פיצ'ר. זה אחלה באג שבועלם.

• רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זאת, אלא שהמגש הזה בדרך כלל צר כך שהמקלדת נוטה ליפול ממנו (ואני לא בטוח שתרצה לקבע אותה, נניח, עם סקוצ'ים. ואת העכבר בודאי שאין לקבע, אלא אם מדובר ב-trackball או trackpad) ואין מרווח מספק בינה לבין הלוח העיקרי של השולחן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשרד שאני עובד בו אני יושב על 180/80 וזה ענק.   (יש שם גם עמדות פינתיות קטנות יותר). 

natco ,

לגבי שאלתך צריך להתנסות בשביל להבין.

מבחינתי מדובר בהבדל משמעותי.

באמת בעמדה הקטנה הייתה קצת הרגשה של דוחק ולחץ והרגשתי שאני יושב קרוב מדי אל המסך. 

הרמקולים תפסו חלק ניכר מהשולחן ועכשיו נשאר מספיק מקום בשביל שיהיה מרווח.

גם הכיסא עושה את ההבדל אולי בעתיד אשדרג לכיסא רציני יותר.  בזכות מצב הנדנדה, הרגליים שלי סוף סוף לא נרדמות בישיבה ממושכת מול המחשב.

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם קובע שהמקלדת תעמוד במקביל לקצה השולחן. זה נוח, אולי, אם אתה 3CPO. 

לאנשים רגילים, יש בדרך-כלל איזו זווית בה הידיים שלהם נמצאות בתנוחה טבעית. והם מסדרים להם את העכבר והמקלדת לפיה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Asaf-R כתב:

כל מקדח כוס יתאים? גם משהו זול כמו זה?

https://www.homecenter.co.il/glass-saws/product-page/9563

הוא פשוט מתלבש על כל מקדחה ( יש לי בלאק אנד דקר ישנה ואמינה)?

לא מת על המקדחים האלה בכללי, אבל זה יעבוד. מכיוון שלאותם ״כיסויי חורים״ יש שפתיים, תוכל להסתדר גם עם חור לא מןשלם

לפני שאתה קודח, תחבר (עם ברגים!) שארית עץ כלשהו בצד התחתון של החור המיועד, כדי שהיציאה של המקדח תהיה נקייה.

בנוגע לדיון על עומק של שולחן - אני מאלה שזקוקים יותר לרוחב מאשר לעומק,

55 ס״מ עומק זה די והותר בשבילי, על טעם וריח וגו׳.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, natco כתב:

לאנשים רגילים, יש בדרך-כלל איזו זווית בה הידיים שלהם נמצאות בתנוחה טבעית. והם מסדרים להם את העכבר והמקלדת לפיה.

מי שבקארספורום,איננו איש רגיל :P

• מצחיק 3

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hans כתב:

לפני שאתה קודח, תחבר (עם ברגים!) שארית עץ כלשהו בצד התחתון של החור המיועד, כדי שהיציאה של המקדח תהיה נקייה.

הדרך הנכונה להמנע מיציאה לא נקיה היא לקדוח משני הצדדים, במקרה של שולחן אין בעיה לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...