Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות מערכת בטיחות

ac_milan
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

התחדשתי בסיטרואן C1 שנתון 13  ללא מערכת בטיחות  

האם יש כדאיות מבחינת אגרה של הטסט לרכב כזה ? יש שנאה עזה למוביילי והחפירה שלו הבנתי משיטוט 

בפורום שיש גם MOVON וAWACS האם המחירים שלהם כמו המוביליי 1800 צפונה ?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי יעילות המערכת היא אכן עוזרת, בעיקר לנהגים שמאבדים ריכוז או עייפים.
יש כאלה שטוענים שהמערכת גורמת לחלק מהאנשים "לסמוך עליה" ולהתעסק בטלפון בזמן נהיגה ועוד - אני חושב שזה זניח.

לגבי כדאיות כלכלית - הרעיון של ההחזר מאגרת הרישוי הוא שהתקנת המערכת תעלה כמה מאות שקלים ולפעמים אפילו לא תעלה כלל - אז זה בהחלט משתלם להתקין.
https://www.gov.il/he/departments/guides/advanced_safety_system

לגבי החפירה,  זה באמת חופר  - אבל מי שמאותת ושומר מרחק כל הזמן לא ישמע הרבה חפירות.

בהצלחה וסע בזהירות

עריכה אחרונה על ידי nathun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בצורת נהיגה גם, אני ממש אהבתי את מובילאיי ואפשר בכיף להעביר נסיעות שלמות בלי לשמוע צפצוף כמעט.

לאחרונה עברתי לרכב חדש שמותקנות בו מערכות מקוריות אבל הן כמעט ולא מתריעות הרבה פחות רגישות ממובילאיי(לא הצלחתי לגרום להן לצפצף בכלל) למרות שעל פניו אמור להיות להן את אותן מערכות

אם היה לי אופציה להחזיר את הצפצופים הייתי עושה את זה, מעדיף לדעת שאני שומר מרחק מרכבים לפי הספר, מאשר עכשיו שחזרתי לנהוג לפי תחושה נטו בלי יכולת לדעת מרחק עצירה

עריכה אחרונה על ידי boynet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק הנחה באגרת הרישוי, יש גם הנחה בביטוח חובה ומקיף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...