Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס של 3.5 מיליון שקל לאלבר: מכרה רכבים מהשכרה והציגה אותם כרכב ליסינג

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שזה רק קצה הקרחון ולא מדובר רק באלבר.

מתי אנשים כבר יתעוררו ויבינו שעובדים עליהם בעיניים?

מה דעתכם?.

https://krayot.com/archives/33922?fbclid=IwAR3wDnlP5BhLD-rUwe9V0cuW6axsRc_QcQJECZtVe36qX5q3UrY9k6n1Jbg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע

המשפט הזה הרג אותי ״ רכב ששימש כרכב ליסינג, לעומת רכב ששימש כרכב השכרה, הוא בעל שווי כספי גבוה יותר ונתפס כאיכותי, תקין וטוב יותר מרכב ששימש רכב השכרה.״

אני דיי בטוח שאם כל אחד יברור בעברו של רכב ה״ליסינג נהג יחיד״ שהוא קנה, כמעט כל רכב היה תקופה מסויימת בהשכרה או לכל הפחות ליסינג מרובה נהגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד שמח שלמגרשים יש עבודה, ככה שוק היד 2 הפרטי נחלש ואנחנו רוכשים רכבים שמורים יותר ובמחירים טובים יותר :)

ששש ... דבר בשקט,שלא ישמעו אותך .

לפעמים עדיף להיות "מטורטר" ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה אחרת היא טרייד אין של יבואן שאני חושב שהיא עדיפה על חברות הליסינג.

אבל אנשים קונים כמו עדר בשביל "הנחה" של 5% שבפועל בשוק הפרטי אפשר לקבל מחירים טובים יותר. אבל לך תסביר את זה למר ישראלי שקונה קורולה 2016 עם 95000 ק"מ "יד ראשונה מליסינג נהג יחיד" והוא בטוח שהוא דפק את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח מדובר ברכבי ליסינג שברגע שהוחזרו הפכו להיות רכבי גישור לתקופה קצרה,

אולי סוף סוף חברות הליסינג יתייחסו טוב יותר לרכבים שמוחזרים ולא יעבירו אותם לשימוש כהשכרה.

ואם כן .. אז שיבינו שאכן זה מוריד את ערך הרכב.

מה שלא הגיוני זה שרכב 0 ק"מ , שרק נרשם על שם חברת הליסינג,

מורידים לו הרבה יותר מאשר רכב שנקרע 3 שנים ע"י מספר נהגים שונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הזה של ליסינג / השכרה מאד ישן .

לפני המון שנים סוחר רכבים שעקץ אותי הסביר לי שחברות ליסינג "מחכירות" רכבים לחברות השכרה . הרכב נרשם ברשיון כרכב ליסינג ובפועל הוא משמש כרכב השכרה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה אחרת היא טרייד אין של יבואן שאני חושב שהיא עדיפה על חברות הליסינג.

אבל אנשים קונים כמו עדר בשביל "הנחה" של 5% שבפועל בשוק הפרטי אפשר לקבל מחירים טובים יותר. אבל לך תסביר את זה למר ישראלי שקונה קורולה 2016 עם 95000 ק"מ "יד ראשונה מליסינג נהג יחיד" והוא בטוח שהוא דפק את המערכת.

מה שחברות הליסינג מוכרות זה אשראי חוץ בנקאי ותוכנית תשלומים נוחה ולא רכב יוצא דופן. זו האטרקציה שלהם, וזה מה שמחזיק את כל הענף הזה: הר של אשראי שנוטלות החברות, מגלגלות על החוכרים, ואח"כ על הרוכשים במגרשים.

ואגב, טריד אין של יבואנים מסויימים עדיף על ליסינג ב 100% כיוון שהם מסוגלים להציג לך רשיון רכב עם בעלות קודמת פרטית.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק הרכב הישראלי הפך להיות גן עדן לרמאים.

מעדיף לקנות רכב חדש ולהחזיק 10 שנים.

אגב חברות הליסינג עוקצות את כולם עוקץ כפול:

קונות רכב ב 40 אחוז הנחה נאמר ב 80

אש"ח.

מחכירות אותו לפראייר מספר 1 שמשלם עליו 3000 שח לחודש * 36 תשלומים. מימן להם את הרכב.

מוכרות אותו אחרי 3 שנים ב 70 עד 80 אש"ח לפראייר מספר 2 אחרי שלא טופל בזמן/בכלל/ טופל בחלפים סינים/ שימש להשכרה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההחכרה הייתה מפיקה מיליונים, אז היו 2 מיליון חברות ליסינג. יש לא מעט מקרים שהחברות מפסידות כסף על הרכב במקרה של תאונה באשמה / נזק או גניבה שכן למרבית רכבי הליסינג אין ביטוח מקיף. בוודאי שההנחה יותר גדולה על אפס ק"מ כי שם מספיק להרוויח 3 עד 5 אחוז על כל רכב וזה רווח נקי נטול כל סיכונים, אל מול מכונית משומשת שיש עליה מחירון שערכו כחצי ממחיר הרכב כחדש, ועוד יש להשית עליו עליות של תפעול הרכב בכל שלבי העסקה, עלויות חידוש והשבחה, אחסנה ועוד אחריות לרוכש. כמו כל דבר כאן יש משמעות גדולה לייתרון לגודל וככל שהמספרים יותר גדולים כך החוסן הפיננסי של החברה גדול יותר. אני רכשתי רכב מאלבר לאחר הדפסת כל הטיפולים ממוסך היבואן ישירות, שיחה עם קצין הרכב של הלקוח ושיחה עם הנהג של הרכב מהיום הראשון עד לאחרון ורכשתי אותו ביום שהוא יצא מההשבחה. משום מה לא טרחתי לבקש אישור ליסינג נהג יחיד...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון להגיד ש"יש לא מעט מקרים שחברות מספידות במקרה של תאונה / כי אין להם ביטוח מקיף"

החברות בוחרות לבטח את עצמם... נניח יש להם צי של 50,000 רכבים, אז במקום לשלם שנתי 3000 ש"ח מקיף על כל רכב,

שזה יוצא 150 מיליון ש"ח שנתי ..

הן יודעות שסך הנזק שיגרם להם מ 50,000 רכבים קטן מ 150 מיליון, .. ולכן ש 100 רכבים כאלה מגיעים לטוטלוס.. זה לא נורא (כולה 10 מיליון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשרה מיליון ש"ח זה לא מעט כסף ואכן החישוב פשוט, גם לחברות עם 5,000 רכבים

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכום האבסולוטי לא משמעותי כמו האלטרנטיבה: כמה היה עולה לבטח את אותם רכבים, וכמובן כל ההוצאות הנלוות. אני מניח שישבו בחברות הליסינג מביני דבר וחישבו את עלויות האלטרנטיבות השונות, ובהתאם לממצאים החליטו על מדיניות ה(אי) ביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו גם שכוח הקנייה של חברות הליסינג מטורף, אבל מטורף ברמות שקשה לדמיין. אז עלויות התיקונים עבורן ממש נמוכות לעומת מה שהלקוח הפרטי משלם!. וכמו ש sperial כתב, בטוח שישבו שם אנשים מביני דבר והחליטו שלא משתלם לעשות ביטוח מקיף.

(אגב אני בספק אפילו אם יש להם צד ג', היו כבר מקרים שאנשים עשו תאונות עם רכבי ליסינג ועל אף שנהג רכב הליסינג היה אשם חברת הליסינג מיררה להם את החיים עד שראו כסף).

תראו את הכתבה הזו שהיא אמנם ישנה אבל אפשר לקבל ממנה תמונה על הכוח של חברות הליסינג בשוק:

[video=youtube;K-s9OL4hyos]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...