Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שקלתי לרכוש סקודה, וכשניסיתי לקבל מחירון טיפולים - נעניתי בסירוב

drormik
שימו לב! השרשור הזה בן 2138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שקלתי לרכוש סקודה,

וכשהתקשרתי לחברה כדי לקבל מחירון טיפולים (כדי לקבל מושג לגבי רמות המחירים של אחזקת הרכב), נעניתי בסירוב

תודה סקודה

עזרתם לי להחליט מאיזו חברה לא אקנה את הרכב הבא שלי

אתה צודק. באמת עדיף שלא תהייה לקוח ממורמר של צ'מפיון וכדאי שתעבור למתחרים שאצלם הכול דבש וכול חודש שולחים זר פרחים לרוכשים המאושרים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל לאכול אתה אוכל לוקשים בשקיקה, אחרת ההנפצה חסרת הקשר למציאות של "

יונדאי וקיה שותות דלק כמו טנק מרכבה." לא הייתה נאמרת.

מישהוא סיפר לך אגדת עם ואתה לא רק האמנת, גם ממחזר.

בנוסף, בוא נניח לרגע שהייטי זה רכב מעולה והמחיר שלו הכי טוב בשוק והאיבזור הכי טוב ובכלל, הוא מתאים לך כמו כפפה ליד, אז במי בדיוק אתה מתנקם בזה שאתה לא קונה?

בחבר מנהלים גרמנו-צ'כי, או בעצמך?

יונדאי ויקיה שותת בהחלט כמו טנק מרכעבה- אני יודע כי נהגתי שנים בשתיהן. היו לי את שתיהן בליסינג. ואני מדבר על i10 ועל פיקנטו. צריכת דלק של 10 לליטר בנסיעה בין-עירונית.

חרא חרא חרא של רכבים מבחינת חיסכון ויעילות דלק

מבחינת אמינות- אין לי טענה . אבל אני רוצה גם אמינות וגם חסכון בדלק

לגבי סקודה -

אני לא מתקרב לחברות שמזלזלות בלקוחות שלהן.

כשאני בא לרכוש רכב אני רוצה אחריות ומצפה לשירות הולם.

לא רוצה להתקרב לחברה שלא יודעת לתת אותו , כי התנהלות מזלזלת אומרת לי שהם לא יודעים ולא רוצים לתת לי שירות. ואני לא מאמין או סומך שהעניינים ישתנו אם אקנה ייטי או כל דגם אחר.

הדברים שלך מעידים על הבעיה הקלאסית של הצרכן הישראלי- כמה שספק/נותן-שירות יותר מצפצף עליו - הוא מתלהב ממנו יותר.

לשימחתי - אני לא סובל מהבעיה הזו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. באמת עדיף שלא תהייה לקוח ממורמר של צ'מפיון וכדאי שתעבור למתחרים שאצלם הכול דבש וכול חודש שולחים זר פרחים לרוכשים המאושרים.

אולי אותך מעניין אותי איך קוראים ליבואן או למוסכים שלו ....

אותי זה מעניין את קצה הזרת.

מה שחשוב לי זה אם יודעים לתת שירות או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי ויקיה שותת בהחלט כמו טנק מרכעבה- אני יודע כי נהגתי שנים בשתיהן. היו לי את שתיהן בליסינג. ואני מדבר על i10 ועל פיקנטו. צריכת דלק של 10 לליטר בנסיעה בין-עירונית....

בדיוק כמו שאמרתי בהודעה הקודמת, הנפצה חסרת אחיזה במציאות.

מעניין שחבר הפורום RK מצליח להשיג צריכה ממוצעת של 12.5.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?595268-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%98%D7%95-1-25-%D7%90%D7%95%D7%98-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C&p=5254324&viewfull=1#post5254324

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין כמה הזוי אתה נשמע ?

ואם אדם ספציפי השיג צריכה ממוצעת של 12.5 קמ לליטר, זה מחייב את כל הרכבים ?

ולקרוא ל 12.5 קמ לליטר חסכוני - זו בדיחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים לסטנדרטי בכל העממיות פחות-או-יותר אותו דבר, ביוקרה תוסיף שליש.

החלק הכיפי זה התקלות.

לא הייתי פוסל אף רכב בגלל שלא הסכימו לתת מחירי טיפולים בטלפון.

תחשוב שגם אם נקצין וכל טיפול יעלה לך 2000 שקל.

רוצה לומר, פונקת בצינור 16 צול לא מהעגולים החלקים, אלא מהמרובעים, אלא עם הפינות -

מדובר סה"כ ב 6000 שקל במשך 3 שנים.

כלום ושום-דבר לעומת ירידת הערך של עשרות רבות של אלפי שקלים שספגת ברגע שרכשת את הרכב ב3 שנים האלו.

לא הבנתי אז על מה המהומה ?

הפקידה לא רצתה להגיד לי מחיר, קחי את הקרשים שלך את לא עושה איתנו ל"ג בעומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הסיבה שמצאת כדי לא לקנות סקודה, או שאתה עתיד לנסוע בתחבורה ציבורית לנצח, או לשבת ברכב החדש שכן שקנית ולקלל את הרגע מאלף ואחת סיבות אחרות.

שקלתי לרכוש סקודה,

וכשהתקשרתי לחברה כדי לקבל מחירון טיפולים (כדי לקבל מושג לגבי רמות המחירים של אחזקת הרכב), נעניתי בסירוב

תודה סקודה

עזרתם לי להחליט מאיזו חברה לא אקנה את הרכב הבא שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים לסטנדרטי בכל העממיות פחות-או-יותר אותו דבר, ביוקרה תוסיף שליש.

החלק הכיפי זה התקלות.

לא הייתי פוסל אף רכב בגלל שלא הסכימו לתת מחירי טיפולים בטלפון.

תחשוב שגם אם נקצין וכל טיפול יעלה לך 2000 שקל.

רוצה לומר, פונקת בצינור 16 צול לא מהעגולים החלקים, אלא מהמרובעים, אלא עם הפינות -

מדובר סה"כ ב 6000 שקל במשך 3 שנים.

כלום ושום-דבר לעומת ירידת הערך של עשרות רבות של אלפי שקלים שספגת ברגע שרכשת את הרכב ב3 שנים האלו.

לא הבנתי אז על מה המהומה ?

הפקידה לא רצתה להגיד לי מחיר, קחי את הקרשים שלך את לא עושה איתנו ל"ג בעומר ?

כנראה שההגדרה שלנו לכיף שונה מאוד-

אם אני כלקוח פונציאלי בא לחברה והם מסרבים לת לי מידע בסיסי כלכך כמו עלות טיפולים, ומתנהלים איתי בחוסר שקיפות, רק מי שמעוניין להצמיח אזני חמור ירכוש מהם

סלח לי אבל - רק טיפש/חמור/מזוכיסט יקנה מחברה שדורכת עליו ועל הפניות שלו.

ולא חשוב השם של החברה.

לא מדובר פה בחמוצים בשוק.

אני בא לרכוש מהם בעשרות אלפי שקלים. ושירות הלקוחות שלהם והגורמים הנוספים שהם העבירו אותי אליהם - מצפצפים עלי כלקוח ??? ואומרים לי "אנחנו לא יכולים למסור את המידע הזה" ???

מי החמור שיקנה במצב כזה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הסיבה שמצאת כדי לא לקנות סקודה, או שאתה עתיד לנסוע בתחבורה ציבורית לנצח, או לשבת ברכב החדש שכן שקנית ולקלל את הרגע מאלף ואחת סיבות אחרות.

אשרי, אם תאפשר לספק לדרוך עליך כלקוח, אתה מאותת לספק הזה להמשיך לדרוך עליך כלקוח.

אם אתה נהנה לעשות עסקים עם ספקים כאלה, זכותך המלאה

אני לא.

ומדהים אותי שאנשים בפורום מצדיקים מצב שמזלזלים בהם כלקוחות

ולא משנה לי בכלל באיזו חברה מדובר.

לאן הגענו שאתם מקבלים את זה בשלווה כזו ?

אנחנו באים להעביר לחברות הללו פאקינג עשרות אלפי שקלים מהכסף שלכם, וראוי שיפרשו בפניינו את השטיח אדום .....

לא מתפלא שאומרים על הישראלים שהם הלקוחות הכי פראיירים בעולם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשהתקשרתי לחברה כדי לקבל מחירון טיפולים נעניתי בסירוב.

התקשרת לאן? למוסך, למשרד הראשי, לשירות לקוחות?

לא הייתי מצפה מאף אחד מהם לתת לך מחירון כזה במידה ואינך לקוח של החברה.

באולם המכירות של חברה אחרת - הסכימו לתת לי את המידע על מחירי הטיפולים

אתה מבין את ההבדל?

אולם מכירות/תצוגה הוא המקום שבראייתי אתה יכול לקבל מידע כזה.

אם גם שם הערימו קשיים, אולי יש מקום להלין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עם שירות הלקוחות, והם הפנו אותי בנוסף לאחד המוסכים הראשיים, במקום לברר בעצמם

ואמרו לי לשוב אליהם אם המוסך לא מוכנים למסור את המידע, ואז, כשחזרתי אליהם - השיבו לי ש"כן, אנחנו לא נותנים את המידע"

וזו הייתה תעודת עניות - בפני עצמה-

במקום ששירות הלקוחות יבררו את הנושא מול המוסך,ויחזרו אלי עם המידע - הם שולחים אותי להתקשר עצמאית למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, אני לא מבין אותכם... באם למוסך, עושים טיפול, משלמים ונוסעים לשלום.

הטיפולים בסקודה לא מצריכים שבירת תוכניות חיסכון כמו בהונדה שהיא יפאנית ולא גרמנית.

לפני שבוע אמא שלי עשתה טיפול 120k להונדה CRV שלה. שילמה 3400 שקלים ונסעה בלי סנסציות.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו הייתה תעודת עניות - בפני עצמה-

במקום ששירות הלקוחות יבררו את הנושא מול המוסך,ויחזרו אלי עם המידע - הם שולחים אותי להתקשר עצמאית למוסך.

אני עובד בחברה שהיא יבואן. אנחנו ספקי הציוד בארץ ונותני השירות. ליצרן יש מחיר די אחיד עבור הדילרים שלו בחו"ל, אבל הוא לא שולט על תימחור המוצרים או העבודה של הדילרים שלו. ז"א שאם תבוא חברה אחרת שתייבא את המוצרים מאותו היצרן - תהיה תחרות.

תקנו אותי אם אני לא טועה - מוסכים זה דומה. הם סה"כ עסקים פרטיים שמורשים לתת שירות לרכבים של יצרן מסוים, והם קונים מהיצרן את החלפים וכדומה. סקודה ישראל לא שולטים במחירים שהמוסכים המורשים שלו נותנים - הם מוכרים לכולם את אותם החלפים במחיר דומה, מי שרוצה יותר רווח, אצלו תשלם יותר עבור טיפול. מי שרוצה יותר לקוחות - יוריד מחירים. תחרות זו המילה.

עכשיו סלח לי, אבל למי פה מאיתנו סקודה תעשה בשבילו סקר שוק? את העבודה השחורה תעשה אתה. לא רוצה לקנות אצלם, אל תקנה. הם לא יתמוטטו בלי אלפי השקלים שלך או שלי או של כל אדם אחר. הם מרוויחים מספיק מלקוחות אחרים ומחלפים ודברים אחרים שהם מוכרים למוסכים מורשים.

לא תשלם - לא יעשו עבורך את העבודה השחורה שלך.

וזכותם לא לפרט על מחירי היצרן / מוסכים מורשים (שהם מכירים) עבור טיפולים. בטח שלא בשיחת טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...