Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקציף חלב לתוצאת הקצפה סמיכה (וגם במחיר סביר)

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי באחד האתרים שאני גולש בהם ונזכרתי בשרשור הזה.

מדובר במקציף הזה:

http://img.zap.co.il/pics/0/6/4/2/37642460c.gif

והנה מה שכתב הבחור:

*עדכון* המלצתי לחבר לקפוץ לקחת אחד גם.

אמר שהמחיר ההתחלתי היה 100, ולאחר שעשה כרטיס אשראי של שופרסל קנה את המקציף ב50 שקלים. 50 שקלים!! לקנות לקנות, גם אם סתם ישב בצד!

רוצה לשתף אתכם בחוויית קנייה!

קפצתי היום לשופרסל דיל לעשות קניות, ולקראת הסיום כשהלכתי לכיוון הקופות, עברתי מול מדף של מוצרי חשמל. לאחר התבוננות קצרה, קרץ לי מקציף שהופיע בין שלל הטוסטרים והמסחטות למיניהן. המקציף נראה דומה מאוד לזה שהיה פעם לנספרסו, אבל הוא עולה רק 120 ש"ח והוא של חברת פיילוט (ניופאן ככל הנראה).

אחרי לבטים רבים החלטתי לנסות - וואלה - הופתעתי! הקצף הקר יוצא סמיך וטעים, הקצף החמים יוצא אוורירי, סמיך, ומחזיק מספיק זמן.

בשביל ה120 שקלים נראה לי שווה ביותר. (נראה לי ללקוחות חדשים של שופרסל יש הנחה נוספת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

מקפיץ (מקציף) - מישהו בעבודה קנה את זה:

https://ksp.co.il/web/item/138356

רשום שזה אינדוקציה, נפח 300מ"ל, נראית חברה טובה, איפה הקאטץ'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה רק של נספרסו, אפשר גם  משומש

‏מקציף חלב Nespresso Aeroccino 3 נספרסו | Fast Shop

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ועדיין, מה הייתרון שלו על פני מה ששמתי למעלה? הוא גם לא נשלף (או שכן? לא ברור מהתיאור), גם לא אינדוקציה (או שכן? לא ברור מהתיאור), גם קטן יותר באופן משמעותי וגם יקר יותר?

בגלל שהשם "נספרסו" רשום על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשלף, נשלף. לא יודע להגיד לך לגבי המוצר בקישור ששלחת, אבל בכל הקשור למכשיר של נספרסו - עם כל הסלידה הגלויה שלי מהחברה הזאת - הוא פשוט מעולה. ואמין!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי כזה לא מזמן, פחות מעוצב אבל זול יותר מהאחד של נספרסו ופועל באופן דומה. 

רק אגיד שאחרי ניסיון עם המכשיר הזה וגם עם הדגם של נספרסו אני לא ממש ממליץ, התוצאה של ההקצפה שונה מאוד מהקפצת קיטור, הקצף מאוד קשה וצף מעל החלב, אישית אני לא נהנה מזה. 

אין לי פתרון טוב להציע רק קח בחשבון שאם אתה מחפש הקצפה סטייל בית קפה הייתי חוסך את הכסף וקונה מכונה עם מקציף קיטור. 

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...