Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להזמין ישירות מאמאזון ONR (ירוק וכחול) כולל משלוח ומיסים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע שאין שמח ממני.

נימאס לי לאגור גלונים בבית. למרות שרובם הגדול נמכר כמו לחמניות טריות. ( נשאר לי מעט, בגלל זה הפסקתי למכור לחברי פורום)

IMG_20180513_134205.jpgIMG_20180513_135950.jpgIMG_2747.jpgIMG_20180513_135943.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע במוצר בchemical guys echosmart?

לפי מה שראיתי המוצר Chemical Guys Rinse Free יותר אמור להתאים לנושא.

תקן אותי אם אני טועה.

עריכה אחרונה על ידי reloop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הזמנתי את הבקבוקון הקטן של ONR ועכשיו יש לי שאלה: במידה ואני רוצה לרסס את החומר מדולל במים מזוקקים על רכב שהוא לא הכי נקי ואחר כך לשטוף במים מהברז, האם זה גם יאבוד או שחייבים לנגב קודם?

האם לא מומלץ להשתמש בספונג׳ה לשטיפה ידנית, כי זה יוצר סוירלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הזמנתי את הבקבוקון הקטן של ONR ועכשיו יש לי שאלה: במידה ואני רוצה לרסס את החומר מדולל במים מזוקקים על רכב שהוא לא הכי נקי ואחר כך לשטוף במים מהברז, האם זה גם יאבוד או שחייבים לנגב קודם?

האם לא מומלץ להשתמש בספונג׳ה לשטיפה ידנית, כי זה יוצר סוירלים?

יש מלא מדריכים ביוטיוב איך להשתמש בחומר. שוטפים איתו עם הספוג ואז מנגבים, לא צריך צינור או מי ברז, הוא נקרא נו רינז = ללא שטיפה, וזה השימוש הכי טוב שלו, לנקות את הרכב למי שאין צינור מים.

אתה לא צריך לרסס את החומר אלא לשים במינון נכון בדלי עם מים ועם זה לנקות בעדינות את הרכב. ואחרי כל פאנל שעושים מנגבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלומי, ניתן לקבל מידע נוסף? (מיקום, איסוף, מחיר, גודל מיכל, סוגים וכו׳)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט להתקשר. ( פחות מדקה תקבל את כל האינפורמציה)

https://www.detailing.co.il/

במידה והם ירצו (היבואן שכותב כאן, או שלומי) הם יפרסמו מחירון מסודר כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...