Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ממשתתפי הפורום הצליח לצאת ממירוץ העכברים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי הטרמינולוגיה הייתה שגוייה, אבל לכולם מובן למה התכוונתי.

אתה יודע מה, היכולת לקבוע את סדר היום שלך ולא להיות תלוי בבוס זה לא מובן מאליו בימינו...

לעצמאים יש את הלקוחות שקובעים להם את סדר היום. חוץ מזה, יש להם אפס ביטחון תעסוקתי, וחלק מאוד גדול מהם חי מהיד לפה. יש לך הרבה יותר שקט נפשי עם בוס ומשכורת כל ראשון/עשירי לחודש.

לגבי מה שאתה מתכוון אליו, לחיות בלי לעבוד, אז יש כמה אופציות, חלק ריאלי יותר, חלק פחות:

א) להיוולד עשיר, ולחיות מהירושה של אבא ואמא, עד שהיא תיגמר.

ב) להיות טוב במשהו שמאוד נדרש בשוק, ושמשלמים עליו המון כסף, ולעבוד כמו חמור כדי לצבור נכסים שמניבים הכנסה פאסיבית (כמו דירות או אחוזים ממניות בחברות גדולות).

ג) להגיע למשרה ממשלתית בכירה, שתניב לך פנסיה מכובדת לכל החיים על חשבון משלם המיסים, כמו נשיא המדינה או רב ראשי.

ד) ללכת למלחמה, ולהיפצע שם עד כדי נכות צה"ל.

ה) להפוך למובטל מקצועי ולחיות מהבטחת הכנסה.

ו) להפוך לראש משפחת פשע, ולהתפרנס מדמי חסות.

ז) ללכת ללמוד בישיבה במשרה מלאה.

ח) לשבור לעצמך את המוח, ולקבל קצבת נכות מביטוח לאומי.

ט) לפרוש מהציויליזציה, לחיות במערה מדברים שאתה מוצא מסביב.

~

מאז ששדדתי את הבנק הראשון שלי, החיים השתנו ללא היכר. ממליץ לכולם לנסות.

טלרים לא מחזיקים בסכומים גדולים, כבר עדיף לך למכור את רכב המילוט שלך, תקבל יותר כסף.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כעצמאי אני יכול להעיד שהחיים ממש לא דבש. לא אצלי ולא אצל מי שמרוויח מיליונים. האחריות היא גדולה. אני רואה את זה ככה - יש לי בוס על הראש - אני. אתה פוחד להפסיד כסף, אתה משקיע בעבודה הרבה, אתה עסוק הרבה מאוד זמן. אם יש חופש - אתה לא שמח. אתה לא נהנה ממנו ומנסה למצות אותו, אתה חושב איך לא להפסיד בגללו. עצמאות זה לא חיים דבש. כן, לטעמי אחריות על הכתפיים שלי כשאני זה שמנהל הכול זה הרבה יותר טוב מלהיות עובד ללא אחריות כזו, ללא הדאגות, וכשמנהלים אותו. את השקפתי לגבי זה אתה מכירים כבר.

לגבי כסף - בחיים לא תשבע מזה. תקנה אוטו עם 200 כ"ס, אחרי חצי שנה זה לא ירגש אותך. תקנה עם 500 כ"ס כנ"ל, וכך לעולם.

ככה גם עם כסף. עכשיו למשל אדם שיכול להרשות לעצמו אוטו ב-150K אחרי שנסע כל חייו בטרנטה או באוטובוס, ירגיש לו פאר ופסגת העולם. אם ירוויח יותר, כעבור מספר שנים אוטו ב-300 ירגיש לו כך, והרכב ב-150 ייראה גרוטאה זולה.

אדם שקונה דירה של 160 מ"ר, נראית לו כמו ארמון. אם אותו אדם יקנה וילה בגודל של 260 מ"ר זה ייראה לו ארמון והדירה הקודמת תיראה כחדר עלוב. and so on and so on.

מכסף לא תשבע בחיים. מפאר, מכל מה שקשור ליוקרה והכנסה והוצאה לא תשבע לעולם.

אם אתה חושב שמנכ"לים וסמנכ"לים חיים טובים, אתה צודק. אבל זה ממש לא מה שאתה מתאר לעצמך. מכיר כאלו שכל הזמן בשיחות, כל הזמן עסוקים, אין דקה פנויה בחיים. אדם מן השורה חוזר הביתה ב-17:00 נניח, 18:00 - נמצא עם המשפחה. אדם עם אחריות כזו על הכתפיים (עצמאי או נושא משרה) מאוד סביר שעדיין בפגישות/במשרד/בשיחות טלפון או אימיליים במשרד בבית.

רוצים לדעת מה ההבדל בין שכיר לעצמאי? ראו תגובתו להפסקת חשמל בזמן העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגבי הכסף. אני לא מחפש להתעשר, חיי יוקרה ותענוגות זה לא ממש מדבר אליי ולא מעניין אותי.

מה שאני מחפש זו רמת חיים סבירה+ ולא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח להגיע עד קצת אחרי אמצע שנות ה 30 לחייך בואך מחשבות "עוד X שנים אני בן 40" בכדי בו זמנית להתמיע תובנות שגם המשהוא שאתה באמת

"ממש אוהב מעומקי נשמתי וממש טוב לי איתו" זו המשפחה, לא העבודה ולא הכסף וגם שלכולנו קצובים פה חיים שחולפים כהרף עין.

בדיוק,

המשהו הבאמת טוב הוא השילוב של חיי משפחה טובים וגם עבודה מספקת במקביל. X או 2X או 0.5X כסף קובעים הרבה דברים וזה כמובן משתנה משמעותי בחיים, אבל הם לא קובעים את האושר. וכן, זו בד"כ תובנה של mid 30's.

אני מסכים איתך לגבי הכסף. אני לא מחפש להתעשר, חיי יוקרה ותענוגות זה לא ממש מדבר אליי ולא מעניין אותי.

מה שאני מחפש זו רמת חיים סבירה+ ולא יותר מזה.

מה זה רמת חיים סבירה ? זה לא אומר כלום...

זה רכב פרטי חדש ? או רכב משומש בן 5 ? זה בית בגודל X ? זה ביטוח סיעודי טוב ? זה ג'ט פרטי בחצר ?

מה זה אומר ?

תבין, מה שיביא לך אושר בסוף זו זוגיות טובה, זה משפחה מחבקת וזה גם כמובן סיפוק ממה שאתה עושה. כסף מקל על כל תחום בחיים באופן משמעותי והוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל דבר - מה לעשות. אבל הוא לכשעצמו לא מביא אושר.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב

מה זה רמת חיים סבירה ? זה לא אומר כלום...

זה רכב פרטי חדש ? או רכב משומש בן 5 ? זה בית בגודל X ? זה ביטוח סיעודי טוב ? זה ג'ט פרטי בחצר ?

מה זה אומר ?

תבין, מה שיביא לך אושר בסוף זו זוגיות טובה, זה משפחה מחבקת וזה גם כמובן סיפוק ממה שאתה עושה. כסף מקל על כל תחום בחיים באופן משמעותי והוא אחד הדברים החשובים ביותר בכל דבר - מה לעשות. אבל הוא לכשעצמו לא מביא אושר.

עכשיו שאני נוהג על פג'ו 107 משומשת, הסיבה היחידה שאני הייתי חושב להחליף אותה בגלל הגיר הרובוטי המציק, בידוד הרעשים הלוקה בחסר והנוחות.

מאמין שרכב בסגנון הפיאט 500 / פג'ו 208/ איביזה/ שברולט ספארק החדשה בהחלט היו יכולות לספק אותי. מבחינתי, שיהיה לי רכב משומש כל עוד הוא עונה על קרטריונים של אמינות, חסכון בדלק ואחזקה סבירה.

דירה - כרגע אני לא בזוגיות אז דירת 2 חדרים תספק אותי.

ואני יודע את זה טוב מאוד, שום סכום בעולם לא יעשה אותי מאושר...

רמת חיים סבירה מבחינתי - המינימום זה 10 נטו כך שאוכל לחסוך סכום כסף בצד, ולא להלחץ מכל הוצאה והוצאה.

כרגע יותר נכון לי לעבוד, גם אם אני לא הכי מת על העבודה כי אני לא בנאדם שיודע ממש להעסיק את עצמו.

אני יותר מתכוון לחופש לעשות מה שבא לך מתי שבא לך, ומתי שאין לך מספיק כסף אתה מוגבל בנושא הזה.

סתם לדוג' בא לי לקחת הפסקה עכשיו ולטייל עכשיו חודש בעולם - זה משהו, שאני צריך לחשוב עליו ולתכנן אותו מראש...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשורפלצת יוקרמחיה-פוליטי-פילוסופי-עוכרישראל-עצמאיםגאוניםנגדשכיריםטיפשים בעוד 3.. 2... 1..

c89f5d776f16534ec299e1646adfcaeb.jpg

בול זה.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאווה שלי אצלי ביד לפחות פעמיים בשבוע.

אני מקווה שכשתגיע ל120 שלך לא תמות עם התאווה ביד "כאן שוכב סבא ניקו המנוח שאף בגיל גבורות לא ידע שובע" :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יותר נכון לי לעבוד, גם אם אני לא הכי מת על העבודה כי אני לא בנאדם שיודע ממש להעסיק את עצמו.

ללא מבין את המילים "נכון לי" ו "כי לא יודע להעסיק את עצמי", מה, אתה לא צריך את הכסף? אתה מליונר או חי אצל ההורים?

אני יותר מתכוון לחופש לעשות מה שבא לך מתי שבא לך, ומתי שאין לך מספיק כסף אתה מוגבל בנושא הזה.

סתם לדוג' בא לי לקחת הפסקה עכשיו ולטייל עכשיו חודש בעולם - זה משהו, שאני צריך לחשוב עליו ולתכנן אותו מראש...

ברוך הבא לחיים האמיתיים, חוץ מאשר מליונירים, החופש הזה לא קיים אצל אף אחד וגם אצלם, לא תמיד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאווה שלי אצלי ביד לפחות פעמיים בשבוע.

שווארמה?

אגב לגבי חיים שכאלו - חברים טובים לדוגמא וקרובים מאוד שהם דיג'יים, נהנים מהחיים יחסית, כל שבוע בחו"ל על חשבון המארחים, טיסות VIP בביזנס ופירסט קלאס, מלונות ואוכל חופשי ובחינם וזה עוד בלי התשלום לכיס לאחר כל הופעה, שעתיים כאן שעתיים שם והרבה ברזיל ומקסיקו.

אבל לא קל להם, החיים האלו קשים (אך מפרגנים כספית) מעט שינה, הרבה כאבי ראש ואוזניים ולא מעט כאבי עיניים.

לגבי זוגיות אפילו - מאוד קשה לתחזק מערכת יחסים שכזו.

בתור אחד עם חיבה למוזיקה ואחד שאוהב את החיים האלו - לא אתנגד, אבל אדע את החסרונות מקרוב.

קשה למצוא עבודה שאתה שלם איתה ב 100% אבל המטרה להגיע כמה שיותר קרוב, אני כרגע לא ב 60% של זה אבל מקווה להגיע :)

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקצוע יש את ה2-3-10 שבטופ שמתפרנסים פצצה ועובדים בלי סוף.

הם לא מייצגים כמעט במאום את מה שקורה ל 99.9% האחרים שבאותו מקצוע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...