Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול "דיטיילינג" לשולחן ביתי על ידי Opti-Bond & T-Cut.

שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, מה עם כסאות לשולחן, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, דלתות? מה עם פוליש מתכת למנורות ולידיות? מה עם חומר דוחה אדים במראות? מה עם ציפוי רצפות? אתה תצתרך הרבה כוחות חביבי :biglaugh:

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם זה בדרך.

יש לי תכשיר חדש לניקוי הבית. משהו באמת מושלם מבחינת הברק/הגנה שהוא נותן בניקיון.

בעתיד אני אנסה לנקות איתו את הרכב (פנימי) ואולי זה יחליף כמה תכשירים יעודים לרכב.

אם זה יהיה כפי שאני צופה? אספר על מה מדובר.

כרגע זה אחד הדברים הכי טובים שנתקלתי בהם לניקוי כללי.

אגב כבר ניקיתי את הרצפות עם ONR - תענוג, אבל עסק יקר - לכן וויתרתי עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכל התכשירים לרכב ניסיתי רק את Carpro FogFight על מראה במקלחת בחורף. החזיק יפה כמה ימים בודדים, פחות משבוע :)

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, מה עם כסאות לשולחן, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, דלתות? מה עם פוליש מתכת למנורות ולידיות? מה עם חומר דוחה אדים במראות? מה עם ציפוי רצפות? אתה תצתרך הרבה כוחות חביבי :biglaugh:

LOL

אני מדמיין את אמא שלי מבקשת ממני ליישם אופטי קואט על הרצפה או משהו :lol:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה בדרך.

יש לי תכשיר חדש לניקוי הבית. משהו באמת מושלם מבחינת הברק/הגנה שהוא נותן בניקיון.

בעתיד אני אנסה לנקות איתו את הרכב (פנימי) ואולי זה יחליף כמה תכשירים יעודים לרכב.

אם זה יהיה כפי שאני צופה? אספר על מה מדובר.

כרגע זה אחד הדברים הכי טובים שנתקלתי בהם לניקוי כללי.

אגב כבר ניקיתי את הרצפות עם ONR - תענוג, אבל עסק יקר - לכן וויתרתי עליו.

אחלה פרוייקט!

מתלבט מה לשים על רמקולים 'שחור פסנתר', יש הצעה?

מה תכשיר הניקיון הכללי?

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלות.

אתה שואל באמת מה זה נוזל לניקיון כללי -הכוונה ל APC?

לגבי רמקולים? זה כבר עסק יותר עדין. לא הייתי מוציא בכלל אפשרות שאופטי בונד יתאים

גם לרמקולים שיש להם שכבת לכה. הכי טוב לבדוק על חלק קטן הצד הפנימי של הרמקולים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה של איזה חברה התכשיר ניקיון כללי (APC) שציינת שהוא מעולה.

ואנסה ג'ל אנדורנס בפינה נסתרת נראה איך יגיב כמה ימים..

תודה!

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי לוקח סיכון עם אנדורס, כי הוא מכיל שומנים.

עדיף אופט בונד שהוא על בסיס מים.

לא מת על חברת מגס' אבל ה -APC שלהם ממש מעולה -חוץ מריח חריף.

למה אתה צריך נוזל לניקוי כללי לא הבנתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה. רק שתדע שלא השתמשתי ב APC לניקוי השולחן

עם APC אני משתמש לרכב. הרבה משתמשים במוצר של סופרסל שגם נחמד.

לגבי שמירת רמקולים? תלוי ברמת הגימור - במבוק,פורניר,פיאנו וכד'. ועד כמה הרמקולים

חשובים לך.

כדי שלא יהיו שריטות על הרמקולים דבר ראשון צריך להסיר אבק עם מברשת נוצות

בדיוק כמו רכב -לא ליצור סווירלים. ניגוב עם מטלית יוצרת הולוגרמות לרמקולי בגימור יוקרתי, פיאנו למשל.

שיטה נוספת, 50/50 נוזל לניקוי שמשות+ מים -ניגוב עם מטלית רכה. לברק הכי טוב סנו רהיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנקה שולחן עם סנו לעץ או משו בסגנון, שימושי מאוד.

הרמקולים שלי ברמת גימור פיאנו והם נמצאים בחדר חיצוני שצובר הרבה אבק, בהתחלה ניקיתי עם מברשת אבק מסיבי ניילון או משו ששרטה יפה מאוד, עכשיו מנקה עם מיקרופייבר זה יותר סביר ומחכה כבר חודש למברשת נוצות. הם חשובים לי מאוד, מעניין אם אופטיבונד יטשטש את השריטות.

תודה!

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שניכם כבר בשלים לעבור לשלב הבא ולהתחיל ליישם ציפוי על שולחנות ורמקולים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם אופטיבונד יטשטש את השריטות.

תודה!

לאחר ניסויים רבים להערכתי פוליש כן יוריד -רק לאחר מכן אופטי בונד. (יש לי בקבוק אם אתה צריך)

אבל חייבים לעשות ניסוי לפני, כדי לא לגרום ליותר נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...