Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

150 משכורות - יוזמה להנגשת תחום המשכנתאות

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 466
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעבר למינוף של ההשקעה על ידי הבנק באג"חים זה שאתה משקיע אצלו ממנף את עצמו על הכסף שלך. אתה למעשה מתווך בין הבנק ללווה ומשמש ביטוח אשראי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש FAQ שעונה בול על השאלה הזאת.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן דויד צודק, וזו אחת השאלות שכל הזמן שואלים אותי.

קל למתבונן מהצד לחשוב שזה פשוט להעלות הרצאת וידאו, אבל גם אם אני שם בצד את החשש מטרולים כאלו ואחרים (ברמה המשפטית) - אין לי שום יכולת להתמודד עם כמות הפניות שזה יגרור.

כבר היום אני מקבל עשרות פניות ביום עם שאלות סתמיות שיש עליהן תשובה בFAQ, אני לא רוצה לדמיין מה יקרה כשהרצאה כמו שלי תהיה פומבית... אנשים לא מצליחים לפתור את החידה המטורפת 'מתי ההרצאה הבאה', אז להבין את ההבדלים בין מסלולי המשכנתא?

ואני לא מהאנשים האלו שמתעלמים מפניות אישיות.

סתם אנקדוטה: את היום, יום שבת, העברתי במשרד (לא, אני לא מקבל על כך 'תעריף' או איזשהו תגמול).

למה? בגלל כמות הפניות שקיבלתי בחמישי שמנעה ממני לעבוד בצורה אפקטיבית, וגררה אשכרה אימפקט מיידי על סוף השבוע הפרטי שלי(!)

ותבינו שבעוד שסמירו שאל את זה בצורה לגיטימית ועניינית (נשים בצד את זה שהתשובה כבר קיימת ברשת) - בד"כ השאלה הזו מתלווה עם אמרה סטייל "עליתי עליך!!!!! יא גנב!!!!". תעיפו מבט בטוקבקיסטים בכתבה בכלכליסט....

סתם דוגמא לפניה חביבה טיפוסית:

WhatsApp Image 2016-09-24 at 10.19.31.jpeg

אנשים קטנים וחצופים.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פוגע לך בתפוקה, פוגע בחייך הפרטיים ועולה לך כסף. בעוד שאתה יכול עדיין להנגיש את המידע לציבור, בלי מענה על שאלות אמנם אבל עדיין תשרת את המטרה שלך ואז תימנע מכל הצדדים השליליים. ואם כל כך חשוב לך השאלות, תעשה FAQ שמורכב מהשאלות שעולות אצלך בהרצאות. הרי אני מניח שברובן בבסיס חוזרות על עצמן.

ובלי קשר, אם אתה כל כך חדור במטרה הזאת של לעזור לאחרים מבלי לקבל מזה משהו (לאו דווקא כספי) עד כדי כך שאתה מוכן לפגוע בעצמך, אז אני מופתע ולמדתי משהו חדש על אנשים. כי אני לא מכיר ולא שמעתי על מישהו כזה. אז סחטיין. (למרות שאני מאמין שיש פה משהו מעבר, לאו דווקא שלילי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר ב"אורלי וגיא", חוץ מהטייטל המעצבן הזה שהדביקו לי בעל כורחי היה די סבבה.

https://vimeo.com/183954558

במציאות אתה נראה הרבה פחות טוב.

שאפו הצטלמת יפה.

שאפו מיליון פעמים על היוזמה. כיף לראות שזה תופס תאוצה. זה כבר מגיע למצב שחברים שואלים אותי אם שמעתי על דבר כזה 150 משכורות.

Bazinga

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוכן לפגוע בעצמי, אני מוכן להקריב מעצמי up to an extent. לצורך העניין, אני ממש לא מתכוון לפגוע בתפוקה שלי כל פעם מחדש, היה איזשהו "מקרה קצה" שלא ידעתי להיערך עליו ועל כך שילמתי מחיר, בפעם הבאה זה לא יקרה (בשאיפה).

אבל המקרה הזה מציג טוב מאוד את הבעייתיות בחשיפה ארצית ולכן העליתי אותו בתור דוגמא.

אבל אם הסיבות האלו לא מספקות, אני מוכן לתת סיבה שלישית שמכילה את שתי הראשונות: ככה אני בוחר לפעול, אני לא חייב שום דבר לאף אחד, ומי שזה לא מתאים לו מוזמן לדפדף הלאה.

פשוט אני משתדל להיות נחמד ולתת נימוקים לאנשים שמבקשים אותם מתוך סקרנות 'הגיונית'.

לגבי מאמין או לא מאמין שיש כאן אדג' נוסף, frankly? i couldn't care less

זה לא מיועד ספציפית אליך, וזה לא בקטע מעליב, פשוט באמת לא מעניין אותי מה חושב ציניקן / טוקביקסט כזה או אחר. אני מתייחס לשאלות כאלו אך ורק אם אני מאמין, כאמור, שהן מגיעות ממקום של רצון להבין ולא ממקום של להוכיח משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו תראה את זה, מה שראית חתוך באמצע

הווידאו שהעלתי נחתך באמצע העליתי הקלטה עילגת אחרת ליוטיוב אבל לבינתיים הם העלו משהו מסודר...

בכל מקרה הנה הצילומסך שאני עשיתי

אגב, אצל אורלי וגיא אני נראה רגיל, לעומת זאת בראיון בלילה כלכלי אני נראה כמו איזה אנס עם ואן... רבאק, אחרי שראיתי את הראיון הזה הלכתי לישון עם דבק חבלה על הרקטום מהחשש שאני לא אאנוס את עצמי בלילה :(

אבל למדתי משהו חדש: לא מצטלמים לטלויזיה בלי איפור (כן כן...) שישפה את מה שהתאורה המחורבנת של המצלמה עושה לפרצוף שלך.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי הייתי מעדיף לראות את אחת ההרצאות שלך בוידאו בגלל עניין הזמינות.

באפשרותך לעלות ליוטיוב את ההרצאה ולקבל חשיפה לא רעה, כל כמה זמן לאסוף שאלות שנשאלות בתגובות ולעשות סרטוני המשך עם תשובות.

ולמרות שאתה לא עושה את זה בשביל כסף יש אנשים שמרוויחים כמה גרושים מהצפיות ביוטיוב.

מ.ש.ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובינו פה היינו סטודנטים בשלב כזה או אחר נכון?

אני מאמין שגם נתקלנו בקורסים שלמים (אני יודע שאני נתקלתי בפתוחה) שמועברים בוידיאו.

למרות הנוחות, הזמינות ולכאורה הזהות להרצאה פרונטלית אני מנסה להמנע מקורסים בשיטת לימוד זו מכיוון שזה פשוט לא אותו דבר.

החומר לא נקלט באותו האופן וכל החוויה שונה לחלוטין משיעור רגיל.

אז סמירו ושאר סקרנים, האם שאלתם את עצמכם מדוע עדיין קיימות הרצאות פרונטליות במוסדות הלימוד? הרי אפשר לגבות את אותו הסכום מהסטודנטים ולהעביר הכל בווידיאו.

אז זהו, שלא, אין ולא יהיה תחליף להרצאה טובה ומפגש עם הקהל שלך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניס, אתה נוגע בנקודה מעניינת - אבל זה לא באמת העניין וחבל לקחת את הדיון לשם.

אני לא נגד הרצאות מוקלטות באופן כללי, אבל עבורי בתור אדם פרטי שמעוניין לשמור על החשיפה וההתעסקות שלי בנושא למינימום - נכון להיום הרצאה מוקלטת לא באה בחשבון. הסברתי כבר למה.

אבל היות ואני ליטרלי לא חייב שום דבר לאף אחד, אני לא מפסיק להיות מופתע מעזות המצח של אלו שמורים לי מה עלי לעשות.

חוצפה ישראלית במיטבה: נותנים אצבע רוצים את כל היד, וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, חבל על העצבים שלך, דפדף אותם הלאה או כמו שאמרו חז"ל- "מי שלא טוב לו, יום טוב לו".

זה היה ברור שיהיו תגובות כאלו ואם אתה מרגיש שאתה לוקח באופן רגשי את חלקן תאמץ לך מנהג לא לקרוא אותם מלכתחילה.

אומר שוב, שמח לראות אותך מצליח כל כך! אני מקווה שהקארמה הטובה שאתה מפיץ תחזור לך 8) תחשוב על הטוב שעשית והכסף הרב שחסכת להרבה אנשים ותראה איך כל הרפש הזה מתגמד עד לא קיים. תצליח בכל מעשה ידך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסודוס - שם זו העבודה של המרצים, שם על התלמידים להגיש עבודות וכו' וכו' והאינטרקציה עם המרצה חשובה. פה מדובר על התנדבות.

אור - אם הכוונה אליי, אני ממש לא אומר לך מה לעשות. סתם שאלתי מתוך התעניינות. כל אחד עושה מה שטוב לו. לא מבקר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...