Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב שני (לאישה)- 40K+- אמין וחסכוני

גלשן חובב
שימו לב! השרשור הזה בן 3409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

זקוק להמלצתכם לגבי רכב שני למשפחה, נסועה שנתית כ-18 אלף (בעיקר בינעירוני), רכב אוטומטי.

הרכב צריך לשמש את אשתי כרכב שני, עדיפות לבגאז' סביר כדי שעגלת תינוק תוכל להיכנס.

חשוב לי שהאוטו יהיה אמין ושיהיה יחסית נוח.

חשבתי על מזדה 3, i20. אשמח לשמוע עוד הצעות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב שני, אני חושבת שאין צורך ממשי ברכב משפחתי (כמו מאזדה 3), אלא עדיף להתמקד במשהו קצת יותר קטן אבל לא קטן מידי (נסועה בין עירונית מרובה וגם דרישה לתא מטען סביר). בעיניי, קטגוריית הסופר מיני עונה בצורה נהדרת לדרישות הנ"ל.

לפני כשנה וחצי גם כן חיפשתי סופר מיני ויצא לי לבחון כמה אופציות:

סוזוקי סוויפט: נפסלה בגלל מחירה הגבוה שאילץ אותנו להתפשר על שנתון נמוך יחסית למתחרות, כמו כן, בתקציב יכנס רכב עם מנוע 1500 שלא נחשב לחיסכוני במיוחד בדלק. נפח תא המטען לא היה קריטי עבורינו, אבל הוא הכי קטן בקטגוריה, כ-215 ל'.

מאזדה 2: ברשת מדברים על צריכת דלק מזעזעת, על חוסר יציבות במהירויות גבוהות, נוחות נסיעה שעדיף לא לדבר עליה וכו'. כל אלה לא הפחידו אותנו ובכל זאת ניסינו לחפש משהו שיתאים לנו. אבל המחירון שלה גם היה יחסית גבוה ככה שלא הצלחנו למצוא אקזמפלר שענה על הדרישות שלנו: קודם כל שיהיה הדגם המאובזר יותר דיינמיק (בעל 6 כריות אוויר ולא 2 בלבד), שיהיה שמור, לא אדום ולא ירוק. אבל יכול להיות שלא התאמצנו מספיק באמת. (נפח תא מטען 250 ל).

יונדאי I20: רכב מרווח, מאובזר גם בגרסאות הבסיסיות, ניתן למצוא שפע של תגובות טובות ברשת רק צריכת הדלק הייתה שנויה במחלוקת (חלק מדווחים על צריכה מעולה וחלק אחר הפוך לגמרי). ראינו מספר אקזמפלרים, אבל משהו שם לא היה "זה". נפח תא מטען אגב, בין הגדולים בקטגוריה ועומד על 299 ל'.

פיאט פונטו: היה לנו ניסיון טוב עם פיאט בעבר (פונטו ספייס שנת 2001). אבל אי אפשר להתעלם מהשם הרע שיצא לגיר הרובוטי שלהם. חפירות ארכיולוגיות ברשת וכמה שאלות העלו שיתכן והבעיות נשארו בשנתונים 2007-2008. החלטנו להתמקד בדור החדש יחסית "פיאט פונטו איבו" שנמכר החל מ2010 ולא הגרנדה. מכיוון שמדובר ברכב מאובזר יותר (גם בפן הבטיחותי, הגרסא הבסיסית מגיעה עם 7 כריות אוויר וESP), יפה יותר וכנראה אמין יותר. יכלנו להרשות לעצמינו שנתון גבוה יותר מהמתחרות ובאופן כללי החבילה הכוללת הרגישה כמו תמורת הולמת להשקעה ושווה את ה"סיכון" (תא מטען בנפח של 275 ל').

אחרי שנה וכמה חודשים אני יכולה להגיד שהבחירה הייתה נכונה, ה"סיכון" השתלם כי לא חווינו בעיות עם הגיר או כל תקלה מכאנית אחרת, בנוסף הרכב הציג צריכת דלק נהדרת. בגלל שאני לא רוצה לחפור על הרכב יתר על המידה, אני אפנה אותך לסיכום שבן הזוג שלי כתב על הרכב לא מזמן.

אני יודעת שיש לא מעט דגמים בשוק שלא התעמקנו בהם, אלה הרכבים שמשכו את תשומת ליביינו בזמנו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רכב סטיישן מתאים לך? אם כן, יונדאי I30CW יכול להתאים לדרישות שלך

1.6 ליטר אוטו'

אמין

מרווח מאוד מאוד

מגיע עם המון איבזור כסטנדרט

לא כל כך שקט

סה"כ אחלה רכב לאישה

מתחיל משנת 2009 (אם אני לא טועה)

המחיר מתקרב לתקציב שלך 40+ (ואולי עוד + עבור רכב שמור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רכב סטיישן מתאים לך? אם כן, יונדאי I30CW יכול להתאים לדרישות שלך

1.6 ליטר אוטו'

אמין

מרווח מאוד מאוד

מגיע עם המון איבזור כסטנדרט

לא כל כך שקט

סה"כ אחלה רכב לאישה

מתחיל משנת 2009 (אם אני לא טועה)

המחיר מתקרב לתקציב שלך 40+ (ואולי עוד + עבור רכב שמור)

למען האמת היה לי את הרכב הזה- מאוד נהנתי ממנו עד שבמילואים בעזה, בקיץ האחרון, הרכב נפגע מפגיעה ישירה מפצמ"ר והלך הרכב.

אני מחפש רכב קטן יותר, מאחר ואת כל הנסיעות המשפחתיות אנחנו עושים עם הרכב שלי (פלואנס דיזל 2011).

אשמח אם תוכל להמליץ על כלי רכב אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רכב קטן יותר, מאחר ואת כל הנסיעות המשפחתיות אנחנו עושים עם הרכב שלי (פלואנס דיזל 2011).

אשמח אם תוכל להמליץ על כלי רכב אחרים.

יש המון אופציות בשוק

אני מעדיף לא להטעות ולהמליץ על רכבים שאין לי נסיון איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפי א סטה מבחינת מנוע דומה ליונדאי אבל עם איכות חומרים טובה יותר.

הסריון אמינה,אבל לדעתי מרגישה מיושנת ביחס לי ונגד אי וה פי א סטה במחיר הזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבת את ה-I30CW אז נסה את דגם ההאצ'בק.

תא המטען מספיק גדול וגם המושב האחורי שמעט פחות מרווח בדגם ההאצ'בק עדיין מספק. יש אבזור בטיחותי מלא ו-5 כוכבים במבחן הריסוק.

על אותו בסיס גם קיה סיד האחות לפלטפורמה יכולה להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט.

האם חשבתם על סיריון? פורד פיאסטה?

משום מה אני חושש מפיאט, אבל כבר רץ לקרוא את הסקירה של בעלך.

על הסיריון ממש לא חשבנו, מיושנת מידי. האופציה של פיאסטה עלתה באוויר וירדה מהפרק די מהר (דיווחים לא מחמיאים על צריכת דלק ועצלנות כללית).

לגבי הפיאט, אנחנו כל כך מרוצים ממנה ששידרגנו לפיאט בראבו והיא הפיאט הרביעית שלנו (קצת נמאס לנו להתחשבן על דלק והעדפנו להקריב כמה ליטרים לקילומטר לטובת כוח). אם הייתה לנו את האפשרות להחזיק שני רכבים הפונטו ללא ספק הייתה נשארת גם כן.

אגב, בעלי הוא עדיין לא :)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...