Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקרי הקבוצות - רכבי שטח יוקרתיים

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המועדפת עליכם מבין הבאות?  

105 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המועדפת עליכם מבין הבאות?

• אאודי אולרואד
    • ב.מ.וו X3 או X5
    • ג'יפ גרנד צ'ירוקי
    • וולבו XC70 או XC90
      0
    • טויוטה לנדקרוזר
    • לנדרובר ריינג'רובר
    • מרצדס M קלאס
    • מרצדס G קלאס
    • פולקסווגן טוארג
    • פורשה קאיין S

פוסטים מומלצים

בשבילי X5..(כן כן...חובב הVW האדוק לא בחר בטוראג. :lol: )

השם..העיצוב..הכוח..ובעיקר העיצוב.

הX5 פשוט יפיפה..(הX3 לעומת זאת :? )

במקום השני מבחינתי נמצא הטוראג, :-P

שמעוצב לדעתי קצת פחות טוב,אבל עדיין יפה.

חזק מאוד,יוקרתי,מפנק ובעל יכולות שטח שלתי מבוטלות..(לא שאני אי פעם אשתמש בהן)

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אפשר לבחור בדגמים של BMW כשיש בסקר רכבים כמו רינג', G, קאיין וטוראג:?:confused:

כל אחד והעדפותיו. אני לדוגמה מעדיף X5 על קאיין (בגירסה האטמוספרית שלו) ועל כל רכב אחר בקטגוריה שלו. הוא הרכב הכי יפה בקטגוריה מבפנים ומבחוץ (לדעתי).

עוד דבר. טוארג זה פאסאט מוגבהת, והעיצוב הפנימי שלו דומה קצת לפאסאט (חוץ מהקונסולה המרכזית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פייר,

:wink:

ה G שבתמנה, יצאה מ- AMG.

צבי.

''התמונות הן להמחשה בילבד''(אין בעיה רוני תודה לי אח''כ)

גם אני בחרתי ב G מהסיבה הפשוטה שהיא המכונית כאן אולי היחידה חוץ מהרינג'

שבאמת אפשר ליקרוא לה רכב שטח

כל השאר עם כל (הכבוד ויש כבוד) פשוט ריכבי שטח משודרגים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני הלכתי על המקור ולא על השידרוג

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. טוארג - בגלל ש-5 ליטר V10 זה לא רק M5. עם כריות ודיפרנציאלים ננעלים היא יכולה לעקור הרים.

2. ריינג' - כי זה הכבישטח המושלם. יעבור בכל תוואי בלי שום ויתור על הנוחות בפנים.

3. G - למרות שלדעתי גרסת 400CDI לא נכנסת לתחום. עם מנוע 2.7 דיזל או 3.2 בנזין לדעתי היא תהיה חלשה מדי. בכל זאת יש לה יכולת שטח פנומנאלית.

4. צ'רוקי. הוא אולי מחוויר מול המתמודדות מעליו, אבל לדעתי הוא ייתן תמורה טובה יותר למחיר מכל שאר המתמודדות האחרות.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הפורשה יכולה להתמודד באותו הסקר עם הטויוטה, הלנד רובר, האודי, הפולקסווגן, ה-M, ובעצם כל רכב חוץ מה-G?

הרי זה סגמנט מעט שונה ומחיר כמעט כפול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המתלוננים על המחיר:

אולרואד 2.7T עולה 522000

X5 4.4 עולה 615000

גרנד צ'ירוקי 4.7 עולה רק 376000

לנדקרוזר 4.0 עולה רק 329000

XC90 T6 עולה 515000

ריינג'רובר עולה 735000 (נו, קצת חריגה...)

טוארג 5.0 TDI עולה 598000

M 500 עולה 565000

G 320 עולה 649000

קאיין S עולה 647000

המחירים מנטקאר. ניתן לראות שחוץ מהגרנד והלנדקרוזר המחירים של כל השאר דומים מאוד (בהפרשים קטנים של כ-100000 :wink: ). כך שהקאיין למשל ממש לא רמה אחת מעל המתחרים שלו, לפחות מבחינת המחיר. (לא יודע מבחינת האיכות)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מי הם מנסים לעבוד?

כולה מכוניות סטיישן עם גלגלים מוגבהים.

פלצנות לשמה.

אני הייתי בוחר בX5, ולו רק בגלל הפוזה העבריינית והכיף בלבדוק את תחתית הרכב שלך כל בוקר מחשש למטען :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה שלי היא ללא הספק ה-X5. אחת המכוניות היותר מוצלחות שיצאו מהמפעל הבווארי.

לכל אלו שבחרו בקאיין S, רק שידעו שהוא מגיע ללא מתלי אוויר בגירסה זו, ושלמעשה הגירסה הזו נחותה בהרבה מהקאיין טורבו, מה-X5, וכן, אפילו מהריינג' רובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה שלי היא ללא הספק ה-X5. אחת המכוניות היותר מוצלחות שיצאו מהמפעל הבווארי.

לכל אלו שבחרו בקאיין S, רק שידעו שהוא מגיע ללא מתלי אוויר בגירסה זו, ושלמעשה הגירסה הזו נחותה בהרבה מהקאיין טורבו, מה-X5, וכן, אפילו מהריינג' רובר.

דיי ברור שהקאיין S תיהיה נחותה בהרבה מהקאיין טורבו... זה כמו שתגיד שה X5 4.4 עדיפה משמעותית על X5 3.0D. זה ברור...

אבל אני מת לדעת למה הקאיין S נחותה (ועוד בהרבה?!?!) מה X5....

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי ברור שהקאיין S תיהיה נחותה בהרבה מהקאיין טורבו... זה כמו שתגיד שה X5 4.4 עדיפה משמעותית על X5 3.0D. זה ברור...

אבל אני מת לדעת למה הקאיין S נחותה (ועוד בהרבה?!?!) מה X5....

הקאיין S נחותה מהקאיין טורבו משמעותית אך ורק מבחינת המיתלים. הטורבו מצויידת במתלי אוויר ואילו ה-S מצויידת במתלים קונוונציונליים.

אתה מת לדעת מדוע ה-X5 טובה יותר מהקאיין S? תפתח מגזין הגה בשטח, תקרא את המבחנים שנערכו לשתי המכוניות, ותבין. אני מצטט: "במחיר של קאיין S ניתן לרכוש X5 4.6 ליטר, בהזמנה מיוחדת. קנייה משתלמת יותר ללא ספק, במיוחד שזאת מגיעה עם מתלי אוויר שאין לקאיין S".

ברור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאיין S נחותה מהקאיין טורבו משמעותית אך ורק מבחינת המיתלים. הטורבו מצויידת במתלי אוויר ואילו ה-S מצויידת במתלים קונוונציונליים.

אתה מת לדעת מדוע ה-X5 טובה יותר מהקאיין S? תפתח מגזין הגה בשטח, תקרא את המבחנים שנערכו לשתי המכוניות, ותבין. אני מצטט: "במחיר של קאיין S ניתן לרכוש X5 4.6 ליטר, בהזמנה מיוחדת. קנייה משתלמת יותר ללא ספק, במיוחד שזאת מגיעה עם מתלי אוויר שאין לקאיין S".

ברור?

אשכרה בחנו אותם במגזין שיעודו שטח? שני המכוניות לא עוברות שביל חצץ.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...