Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקרי הקבוצות - קומפקטיות/משפחתיות יוקרתיות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי המכונית המועדפת עליך מבין הבאות?  

102 הצבעות

1. 1. מהי המכונית המועדפת עליך מבין הבאות?

• אאודי A3
    • אופל אסטרה 2.0 טורבו
    • אלפא רומיאו 147
    • ב.מ.וו סדרה 1
    • פולקסווגן גולף חדשה 2.0

פוסטים מומלצים

bose מייצרים חרא של ציוד stereo/ht

פשוט החלטתי שעל רכב אין על מה להתווכח איתך, אתה יודע הכל, מכיר את כל הרכבים, נסעת בכולם וכמובן מחזיק בתואר שלישי בהנדסת חומרים מורכבים ודוקטורט בהנדסת רכב.

מה הקשר עכשיו לבוזס? יש לך בעיה איתם תפתח נושא באוף טופיק או בפורום סטריאו ושפוך את כל מה שיש לך להגיד עליהם.

בקשר לרכבים נסעתי על כולם מלבד האופל בגלל זה התגובה האינטלגנטית "אופל זה עדיין אופל".

אני לא יודע אם קנית ת-A3 שלך לפני או אחרי הגולף החדשה

אבל לגולף החדשה יש את אותו המנוע ה-TDI הזה 140 כ"ס 9.3 למאה בלה בלה בלה ב-55 אלף שח פחות, וכמו שאנו יודעים זה אותה מכונית אז מה שזה אומר ששילמת על מותג 55 אלף שח אז מי הטיפש פה?

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

...

אני לא יודע אם קנית ת-A3 שלך לפני או אחרי הגולף החדשה

אבל לגולף החדשה יש את אותו המנוע ה-TDI הזה 140 כ"ס 9.3 למאה בלה בלה בלה ב-55 אלף שח פחות, וכמו שאנו יודעים זה אותה מכונית אז מה שזה אומר ששילמת על סמל 55 אלף שח.

קניתי אחרי.

בגרסאת האבזור הגבוהה (ללא sunroof) הגולף TDI עולה 190,000 ש"ח.

בלי ESP, בלי ASR, בלי מנופי tiptronic מאחורי ההגה, בלי כסאות ספורט מתכווננים לגובה, בלי ריפודי עור ואלקנטרה, בלי אלקנטרה על הדלתות, בלי ג'אנטים 16", בלי רמת גימור מדהימה בתא הניהוג.

מבחינת מרכב - הרכבים כמעט זהים, אבל - המתלים באודי מוקשחים לטובת ספורטיביות עדיפה וההיגוי יותר טוב (כמעט חצי סיבוב פחות מנעילה לנעילה)

הA3 יפייפיה (לטעמי כמובן) לעומת הגולף שמציגה רמות כיעור שעולם הרכב כבר מזמן לא ראה (שוב - לטעמי)

לאור ההבדל במחיר התלבטתי קשות בין הרכבים כאשר לטובת הגולף היה תג המחיר ולטובת האודי היה היופי ושאר האביזרים שהזכרתי, כאשר "נפל" לידי האקזמפלר הנוכחי כבר לא הייתה התלבטות.

אני שילמתי על האודי 205,000 ש"ח לרכב "משומש" בן 3 חודשים עם מערכת סטראו לא רעה וטלפון נייח בהתקנה איכותית של אורנג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אין לך חשדות שקרה ל-A3 משהו אם מכרו לך את הרכב הזה תוך שלושה חודשים?

רוני אהבתי תסגנון (תסגנון = את הסגנון, לי כנראה אין) דיבור שלך.....:-D

רוני, תודה על השיעור בלשון :-)

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני, אני כבר מזמן התייאשתי משכמותך. מסתבר שיש מנהלים שעדיין לא

:-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עובד אל-על והיה צריך לטוס לגרמניה

בבדיקה הרכב יצא "נקי" לגמרי. "הרכב חדש" אמר הבוחן...

כמו כן - המוכר הוא בחור מקסים שאני עדיין בקשר איתו, הנבלה נוסע עכשיו ב SLK350 חדשה... אח... גרמניה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת בה בכלל שאתה מדבר ??? לא נראה לי כי עדיין אי אפשר לקבל נסיעת מבחן עליה (למרות שהגיעה אחת להשקה) !!! ישבת בכלל באסטרה החדשה ??? היא יישרה קו עם הגדולות ביותר והתא נוסעים שלה פשוט מושלם (אבל חסר השראה כמו הפוקוס לדוגמא). איך אתה יכול בכלל להשוות אותה למאזדה 3 ??? בוא אני אזכיר לך שלאופל יש מנוע 2 ליטר טורבו 180 כ"ס ו-6 הילוכים ...

הבחירה פשוט קשה מדיי. הלב אומר אלפא, הראש אומר הנעה אחורית (BMW), נגד אאודי יש לי משהו אישי והגולף פשוט לא זה. על האופל לא נסעתי ולכן אני לא יכול לתת חוות דעת הוגנת. לכן אני הפעם אבחר בפתק לבן ...

כן נהגתי בגירסה של 1600 ויוקרתית היא לא

הטורבו שלה יותר קטן מהידית הילוכים בקושי הוא גודש

6 הילוכים יש גם בבימר ובבימר יש גם הנעה אחורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת הייתי חושב הרבה מאוד מאוד מה לקחת סדרה 1 או A3

את אמת מרוב שאני מבולבל בחרתי בA3 בסקר

אבל נראה לי שבסוף הייתי הולך על ה BMW

אולי נסיעת מבחן הייתה פותרת לי את כול הבעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נהגתי בגירסה של 1600 ויוקרתית היא לא

הטורבו שלה יותר קטן מהידית הילוכים בקושי הוא גודש

6 הילוכים יש גם בבימר ובבימר יש גם הנעה אחורית

נו, מצאנו עוד אחד חכם שנסע על גרסאת ה-1600 ומכאן הוא הגיע למסקנה שהגרסאת 2000 טורבו היא עגלה ולא יוקרתית (כאשר בגרסאת ה"ספורט" יש קסנון, מושבים תומכים יותר, סאנרוף ועוד שפע אבזור).

אף אחד לא אמר שהיא צריכה לגדוש לפחות אחד באר. אתה יודע, ברוב מכוניות היוקרה כגון סאאב, מרצדס וכו' המגדשים גודשים נמוך בשביל לקבל נסיעה חלקה ונוחה. אל תשכח שמדברים פה על רכב יוקרה ולא אימפרזה טורבו עם טורבו יותר גדול מהמנוע ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מצאנו עוד אחד חכם שנסע על גרסאת ה-1600 ומכאן הוא הגיע למסקנה שהגרסאת 2000 טורבו היא עגלה ולא יוקרתית (כאשר בגרסאת ה"ספורט" יש קסנון, מושבים תומכים יותר, סאנרוף ועוד שפע אבזור).

אף אחד לא אמר שהיא צריכה לגדוש לפחות אחד באר. אתה יודע, ברוב מכוניות היוקרה כגון סאאב, מרצדס וכו' המגדשים גודשים נמוך בשביל לקבל נסיעה חלקה ונוחה. אל תשכח שמדברים פה על רכב יוקרה ולא אימפרזה טורבו עם טורבו יותר גדול מהמנוע ...

מאחורה יש מקום כמו בכל משפחתית (אל תכניסו הפעם את ה -3 כי אין שם הרבה מקום) כמו פוקוס ומגאן

לעומת מה שאתה אומר שהיא משפחתית מנהלים והיא צריכה להתחרות עם מזדה 6 ואקורד וה 407 שהם הרבה יותר מרווחות ממנה! והרבה יותר יוקרתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורה יש מקום כמו בכל משפחתית (אל תכניסו הפעם את ה -3 כי אין שם הרבה מקום) כמו פוקוס ומגאן

לעומת מה שאתה אומר שהיא משפחתית מנהלים והיא צריכה להתחרות עם מזדה 6 ואקורד וה 407 שהם הרבה יותר מרווחות ממנה! והרבה יותר יוקרתיות

אמיר, נראה לי טעית בסקר. תקרא טוב טוב את הכותרת, רשום שם "משפחתיות יוקרתיות". יש אנשים שמוכנים לוותר על התוספת מקום מאחורה בשביל לקבל רכב הרבה יותר מאובזר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...