Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 2010 - תקלות על תקלות (התקבל אישור יבואן להחלפת דשבורד ללא חיוב)

eyalpa
שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום בעיה עם זה שהקלטת את השיחות, מותר לך על פי החוק. הבעיה מתחילה בהתנהלות הסובבת - זה שהעלת אותן ליוטיוב, למשל - זה לא בדיוק אותו הדבר כמו חשיפה במהלך הליך משפטי, לא? גם חברה לא הייתה עושה את זה. כך גם ההצעה שלך לתת למשתמש כאן את הטלפון של מי שפנה אליך לרכוש את הרכב - באיזו זכות?! ההתנהלות שלך היא הבעייתית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום בעיה עם זה שהקלטת את השיחות, מותר לך על פי החוק. הבעיה מתחילה בהתנהלות הסובבת - זה שהעלת אותן ליוטיוב, למשל - זה לא בדיוק אותו הדבר כמו חשיפה במהלך הליך משפטי, לא? גם חברה לא הייתה עושה את זה. כך גם ההצעה שלך לתת למשתמש כאן את הטלפון של מי שפנה אליך לרכוש את הרכב - באיזו זכות?! ההתנהלות שלך היא הבעייתית.

מז"א ? מתקשר ושואל אותו אם זה בסדר מבחינתו.

ואז נותן.....

זה שהעלתי את זה ליוטיוב , זכותי הליגיטימית להעלות כל מה שאני רוצה לאינטרנט .

אם אני ירצה לנכון אני יעלה שיחות קודמות גם , ותתוודאו שזאת לא השיחה הראשונה שלי עם איתן.

בנוסף אף אחד לא התייחס לעניין מאוד מהותי בשיחה - שהוא אומר לי שבמידה ואני לא ימחק את הפוסט הם יתנערו ממני כלקוח .

עכשיו אני שואל ? האם זה לא איום?

אני יעלה עוד מסמכים של "אמון הציבור" ששם מופיע במשך כמה זמן אנחנו מנסים לפתור את הבעיה בצורה של גישור, כמה פעמים שלחו להם מיילים וכמה היה אכפת לי לגמור את זה בצורה יפה.

וכמובן יש שם גם את תשובת פיאט - התעלמות .

Screen shot 2013-10-05 at 15.57.04.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמון הציבור לא באמת מעניינים, אתה יודע. זה כולה ארגון התנדבותי שעושה רעש וצלצולים, אבל אין לו באמת שיניים. בוודאי לא מול יבואני רכב. זה שהעלית את זה ליוטיוב מצביע רק על דבר אחד - אתה לא בוחל באמצעים. בעיניך זה לגיטימי, בעיני רבים זה לא. בהתחשב בכך שאתה ממשיך להצטדק, כנראה שגם בעיני עצמך אתה לא הכי שלם עם מה שעשית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמון הציבור לא באמת מעניינים, אתה יודע. זה כולה ארגון התנדבותי שעושה רעש וצלצולים, אבל אין לו באמת שיניים.

(ב) (1) הוברר לבית המשפט שמעשה או מחדל של הנתבע גרם או עלול לגרום תקלה לציבור או לחלק ממנו והתובע הסתייע בהגשת התובענה בארגון צרכנים, רשאי בית המשפט לפסוק, בנוסף לתרופה שנפסקה לתובע, כי ישולם פיצוי לאותו ארגון צרכנים בשיעור שלא יעלה על פי ארבעה מהנזק שנגרם לתובע או מסכום של 14,750 שקלים חדשים, על פי הגבוה;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה יודע לקרוא את החוק כבר הבנו בשרשור אחר. זה שאתה לא מבדיל בין החוק ויישומו במציאות גם הבנו. במקרה הזה אין שום מחדל שיצדיק את התביעה ובוודאי לא תקלה לציבור והפניה לארגון הצרכני הוגשה, הלכה למעשה, כמנוף לחץ בלבד. מניסיון שלי, מכתב אחד לאותו ארגון צרכני במקרה הזה היה מביא למכתב תשובה שהם לא מתכוונים להמשיך ולהתעסק בעניין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על התמונה הכללית ולא על המקרה הזה. כתבת "זה כולה ארגון התנדבותי שעושה רעש וצלצולים, אבל אין לו באמת שיניים.". לאור החוק, הידע שיש בארגון כזה והנזק הכלכלי שהוא יכול לגרום לעסק, לא הייתי מזלזל בארגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
גם לי התנפח הדשבורד ואחתן מהשירות הציע להחליפו ושאשלם רק על העבודה, אבל זה 1200 שקל!!!

האם יש טעם לתבוע?? יצא מזה משהו?

יש לך כאן תקדים, של אחד שלא שילם כלום עבור ההחלפה.

השאלה שנשאלת היא, אם יש לך זמן ועצבים להתמודד איתם כפי שהוא עשה.

(הקלטת שיחות והעלאתן ליוטיוב, אמון הציבור וכו').

לדעתי, הצעה של החלפת דשבורד שלם וחיוב רק עבור העבודה.

ברכב משומש, היא הוגנת בהחלט אבל זה בעיני המתבונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי התנפח הדשבורד ואחתן מהשירות הציע להחליפו ושאשלם רק על העבודה, אבל זה 1200 שקל!!!

האם יש טעם לתבוע?? יצא מזה משהו?

התשובה היא חד משמעית - לא לשלם.

במידה ותצתרכי עזרה את יכולה לפנות אלי אני יכווין אותך ויעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאיתן מהשירות באמת אדיב ונחמד ורצה להתגמש ולהגיע להסדר, אבל עדיין אם יש תקדימים וגם ככה הטיפולים יקרים והרכב חדש יחסית רק 53,000 קמ, ההוצאה על הדשבורד לא נעימה.. מה עושים??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאיתן מהשירות באמת אדיב ונחמד ורצה להתגמש ולהגיע להסדר, אבל עדיין אם יש תקדימים וגם ככה הטיפולים יקרים והרכב חדש יחסית רק 53,000 קמ, ההוצאה על הדשבורד לא נעימה.. מה עושים??

אתמול יצר איתי קשר רון (מנהל כלשהו) מחברת פיאט .

הוא כבר יודע שאני מכרתי את הרכב (רק בגלל החוסר אמינות וחוסר מקצועיות מהמוסכים המורשים בצפון).

הוא עדיין מנסה להשתיק את התקדים, לשנות את דעתי, ופה זה עניין עקרוני -> שיפסיקו לעבוד על אנשים .

מכרתם רכב - עם חלק מתבלה בצורה לא הגיונית (חלק שאמור להיות ללא בלאי כזה גבוהה) , אין סיבה שזה יפול על הלקוח.

בכל מקרה:

א. אל תשלמי!

ב. תעלי את השם שלי בשיחה (תאמיני לי שזה יגרום להם לשנות דעה).

ג. אם הכל לא יעזור אני יפנה אותך לבחור ב Ynet (אולי הוא יחליט להעלות את הכתבה אם כמות המקרים עולה בצורה כזאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמחה לבשר שהגעתי להסכמה עם השרות, הם יחליפו את החלק ועוד מס' דברים שיש לסדר במחיר הוגן.

תודה לכולם!

וואי תהרגו אותי אם זאת לא ההודעה הכי מזוייפת שראיתי בחיים שלי...זה שזה יוזר חדש - נורא לא מפתיע.

מי שזה לא יהיה - הרגת אותי מצחוק :)

חובב מכוניות מושבע. עזבו חובב, שרוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...