Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי לסוזוקי סוויפט החדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קפני כחודש קניתי כיסוי לסוויפט, מידה SMALL, על האריזה היה כתוב שמתאים לסוויפט, גם במדידות האורך שלי של הרכב היה אמור להשאר די הרבה כיסוי ספייר לאחר הלבשה על הרכב. הבעיה היא שב2011 היא עברה שינוי, וכעת הרכב גבוה יותר.

כתוצאה מכך כיסוי הרכב לא מספיק לכסות את הפגושים, והוא עף באויר על בסיס יומי.

מישהו יודע היכן ניתן לרכוש בארץ כיסוי (פשוט ולא יקר) לצורה החדשה הגבוהה יותר?

אם יש רק יקר וטוב יותר זו גם אופציה.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי קבלו ביטול, בדקתי עכשיו באור וכמות הסווירלים שזה עשה לי היא פשוט פסיכית :evil:

אבל ממש.

או שאקנה את הכיסוי היקר של ה5 שכבות, או שאוותר ואיהיה יותר קשוב לחרקים נדבקים ומפגעי צמחיה.

כנראה שאוותר.

תודה, אני מרגיש שלם יותר :-D

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה קניתי כיסוי של הדר רוזן ב 150 ש"ח, אחרי יומיים אני מביט מהחלון ורואה 2 חתלתולים קטנים שקרעו לי את כל הכיסוי לגזרים.

או שתחזיק רובה ציד בבית ותקנה כיסוי או שתזרוק לחתולים אוכל ותחנה בצל (:

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי קבלו ביטול, בדקתי עכשיו באור וכמות הסווירלים שזה עשה לי היא פשוט פסיכית :evil:

אבל ממש.

או שאקנה את הכיסוי היקר של ה5 שכבות, או שאוותר ואיהיה יותר קשוב לחרקים נדבקים ומפגעי צמחיה.

כנראה שאוותר.

תודה, אני מרגיש שלם יותר :-D

לצערי אתה צודק.אני תפרתי כיסוי לפי מידה לג'ולי כי הרכב עומד בשמש בחלק מהיום,כמות הסווירלים שהיתה לי לאחר שנה היתה גדולה בעיקר על מכסה המנוע,נאלצתי להפסיק לכסות,אני אוכל את הלב כשהאוטו בשמש אבל כרגע אין לי פתרון אחר.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...