Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה (הודעות ללא סימני פיסוק נמחקו. אם ימשיך-ינעל השרשור)

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות שברלוט אופטרה כי היא עולה הרבה מתחת למחירון מודל גבוה בקצת כסף הבנתי שהרכב קוריאני ומקריאה באינטרנט כולם לא ממליצים על הרכב הזה והשאלה היא למה מה רע בו איזה מחלות יש לו?

*הבנתי שיש לו מחלה שהשסתום EGR נסתם לו בקביעות וזה ממש יקר 1200ש''ח זה נכון?

בכללי איך הרכב?

*אהבתי את הדגם 5 דלתות נראת יפה מאוד....

אשמח לשמוע מה דעתכם...

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוטו ששוה לזבל ונמכר 99% לחברות ליסינג.

מיוצר בקוריאה הדרומית וידוע כממשיך של שושלת הדייהו המפוארת.

הרכב לא יפה,לא סוחב טוב בגלל תיבת הילוכים דפוקה,בידוד רעשים גרוע ואמינות לא משהו.

נחש למה המחיר זול? :)

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 17 אלף והמכוניות שחשבתי עליהם הם:

1.שברולט אופטרה 2006 5דלתות אוטומט

2.הונדה סיוויק רגילה או אצ'בק שנת 99/2000 אוטומט

3.אולי לנטיס 2000 מנוע 1600 אוטומט אבל אני לא הכי אוהב

מבין אלה ולתקציב שלי וביחס אליהם האופטרה לא עדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כמו שהוסבר עשרות פעמים, האופטרה לא עדיפה על שום רכב, במיוחד לא על הרכבים הטובים שהזכרת.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך אוטו גדול?

תמצא פונטו שמורה-גם חסכונית בדלק וגם לא יקרה לאחזקה אם מטופלת נכון.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדייהו אופטרה אמינות ששווה לזבל, איכות חומרים ירודה, תיבת הילוכים מיושנת ומנוע לא הכי חסכוני.

מניסיון אני יכול להגיד לך שלנטיס שמורה עולה על האופטרה בכל הספק ומימד והיא מומלצת מאוד, בטח ובטח כאשר מכניסים עלויות אחזקה ואמינות לאורך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש ניסיון די רב עם האופטרה. לפי דעתי אין בה שום יתרון על המתחרות משנתונים זהים, אבל היא לא כזאת גרועה כמו שהיא מתוארת כאן. נכון, האמינות לא הכי טובה אם לא שומרים על הרכב, איכות ההרכבה לא טובה והדשבורד מקרקש פה ושם, איכות החומרים גם כן לא גבוהה, התנהגות הכביש לא טובה (בדגם ה5 דלתות המצב סביר ביותר, ב4 דלתות סדאן המצב הרבה פחות טוב), הגיר בעל יחסי העברה ארוכים מאוד ומסרס את כוחו של המנוע (עדיין אין בעייה בסחיבה ואני לא זוכר שהיה לי מחסור בכוח ברוב תנאי הדרך, ואני כן אחד שמתעצבן ממכונית "עגלה"), הבלמים חלשים וחסרי נשיכה רצויה, ABS היסטרי, צריכת הדלק גבוהה, ההגה ארוך, קל ולא תמיד מובן והבטיחות לא הכי טובה.

אבל מצד שני מדובר ברכב מרווח מאוד, שקט יחסית (צמיגים איכותיים תורמים למצב), די נוח, בעל תא מטען גדול ונוח לשימוש, מאובזר (בדגם ההאצ'בק בעיקר), האחזקה זולה, הביטוחים זולים, חלפים יש בשפע, מזגן מצוין, מנוע מספק בחוזקו (שהאופטרה הייתה אצלנו הייתי עוד נהג חדש ואף פעם לא היה לי נחיתות בכל הקשור לכוח לעומת הרכבים של חברים. מניסיון אני יכול לומר לך שהיא מהירה יותר מלאנסר קלאסיק, פוקוס דור 2, רנו מגאן ועוד כמה רכבים :wink: ).

אצלנו האופטרה (כפי שכבר תיארתי בעבר...) לא עברה חיים קלים. כמעט תמיד תא המטען היה עמוס בציוד, לא נכנסה תמיד בזמן לטיפולים שוטפים, משכנו הילוכים (האשמה בעיקר עליי :oops: ) וחסכנו עליה בהוצאות. כנראה בגלל זה היא עשתה לנו די הרבה צרות. אני מכיר אנשים שמחזיקים באופטרה ומטפלים בה כמו שצריך ומעולם לא הייתה להם בעיה מיוחדת איתה.

בקיצור רכב בסיסי מאוד ללא יתרונות לעומת הרכבים המתחרים מאותן שנים, אבל לפי דעתי עדיפה על רכבים שתוכננו מלפני עשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי שברולט אופטרה 2006 5 דלתות במשך שנה וקצת. אוטו סביר לא עשה לי תקלות משמעותיות. היה מטופל ביד ה1 וה-2 (אני) במורשה טיפולים לפי הספר. עשה פה ושם בעיות קטנות :מנורה, נורת כרית אוויר שצריך לאפס וכו'..

אומנם כן שותה דלק.

מהשנים 2005-2010 זה אותו דגם אותו מנוע. ואין שינוי מיוחד.

האיבזור סבבה - גג שמש, מגנזיום, פנסי ערפל, בקרת אקלים, וכו...

איכות חומרים סבירה. ל30,000 היא שווה את המחיר לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נמכרת בסביבות ה15-20.

עדיף לרדת בשנתון ולקנות לנטיס חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק לציין את נסיוני הדל והלא מרנים עם אופטרה:

היה ברשותי רכב דומה משך כשבועיים כרכב חלופי. איני יודע, אולי הוא היה קרוע במיוחד - רק שני דברים אני זוכר ממנו: האחד הוא שזה היה רכב המסריח ביותר שבו ישבתי מעולם (סבל הרבה סיגריות) והשני - שהוא התקשה להגיע לביתי במרומי הכרמל.

אבסולוט - נראה לי שאתה מאוהב. זה כספך, עשה בו כרצונך. אבל אם שאלת בפורום זה שים לב שמרבית התשובות שאתה מקבל הן ברוח דומה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו את האוטו מהחברה שאבא שלי עובד בה ובתור נהג חדש אהבתי לבדוק מי פותח יותר מהר אני או החבר לרוב האופטרה לקחה.

ב3.5 שנים שהיה לנו את האוטו לא היה דברים מיוחדים.

הצריכה דלק בנסיעה רגועה בעיר היא בערך 1:8 ,בסך הכל רכב נחמד שנותן תמורה יפה מאוד למחיר.

Horsepower sells cars, torque wins races

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבסולוט - אתה מתעקש על סדאן 1.6 אוטומטית בתקציב מצומצם מהמזרח הרחוק, אם אתה לא רוצה מכונית בת 8-9 ויותר, אין לך הרבה ברירות מלבד האופטרה. תחבורה בסיסית ביותר, לא מהנה, לא מהירה, אם שומרים עליה היא תהיה אמינה כמו המקרר שלי שגם הגיע מדרום קוריאה. לפחות היא טובה יותר מהלאנוס והנובירה ימח שמן וזכרן.

תתחדש.

מה הייתם ממליצים לי רכב לצעירים...
לא על האופטרה. מה שהכי מתאים לרווקים צעירים זאת מיני או סופרמיני (כי לרווקים אין ילדים ועגלה) זריזה (כי הם צעירים) ובטיחותית (כי רווקים צעירים מועדים לפורענות על הכביש).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אף אחד ךא יצליח לשכנע אותך לא לקנות את הרכב הזה-אז קנה אותו-למה אתה שואל בכלל?

זה לא שברולט(אם זו מחמאה בכלל)-לא קנית שום שברולט,קנית דייהו עם מדבקות של שברולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אף אחד ךא יצליח לשכנע אותך לא לקנות את הרכב הזה-אז קנה אותו-למה אתה שואל בכלל?

זה לא שברולט(אם זו מחמאה בכלל)-לא קנית שום שברולט,קנית דייהו עם מדבקות של שברולט.

שינו אותי וחצי לא אקנה אותה אני חושב על סיוויק 99 1600 איך היא או לאנטיס מנוע 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...