Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום קניתי את הסט האחרון שלי (כלי עבודה)

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 7217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי הרבה ואני יכול להמליץ על חברה אחת שהמחיר שלה לא כל-כך יקר האיכות של המוצרים שלה מאוד גבוהה ( תהליך הכבישה של הבוקסות מאוד מדוייק)

החברה היא KOKEN חברה יפנית ,יקרה כמובן מסיגנט ודומיהן אבל עדיין בשליש-רבע מחיר מ HAZET

שהם מבחינתי הטופ ,הסיבה לפער היא בין השאר התייקרות היורו לעומת היין היפני והמוניטין האדיר של

HAZET הגרמנית (כל המוסכים המורשים בגרמניה של מרצדס, אודי, ופולסוואגן משתמשים בלעדית במוצרים שלה) שנצבר במשך למעלה ממאה שנות קיומה ,אבל המחיר מוגזם מאוד ופער האיכות בינה לבין

koken לא עומד באותו יחס לפער המחיר .

הקטלוג של קוקן לא מקיף כל כלי ולהשלמות הייתי ממליץ על חברה סלובנית בשם unior עם קטלוג עשיר ביותר של מוצרים איכותיים עם למשל פליירים מכל סוג כמעט שניתן להעלות עלהדעת, ניתן למצוא מבחר עשיר ב"מטרסו" ושל קוקן אצל היבואן בחולון "טריגון"

אצל שניהם המוכרים מאוד סימפטיים ולא שחצנים (רק לא להתחיל לבלבל להם ת'מוח, לבוא בשביל לקנות ) מחיר לדוגמה של בוקסה ארוכה לברגי ראש מנוע T55: סיגנט 30 ש"ח קוקן 60 ש"ח

והאזט 100 ש"ח.

סט רצ'ט ובוקסות של קוקן 1/4" 350-500ש"ח תלוי בסט .סט כזה של HAZET מתחיל ב 1200ש"ח

ומגיע ל1800 ש"ח

מי שבכל זאת מעונין בהאזט אז הכלים נמצאים ב גוטמן-ברזילי וגם ב ז.ג שניהם באיזור התעשיה של חולון

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סט. אני בטוח שאתה תהנה מהם.

הכי חשוב זה להכיר את הכלים שלך כמו שצריך.

בקשר ל"מפרק" של הראצ'ט, אתה תלמד שזה דבר מאוד שימושי ונוח. זה מגיע בסטים האיכותיים אגב.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, את הסט קניתי ב"צלאח - מרכז פרזול" באור יהודה.

גילי

היית באור יהודה ולא יצרת קשר?:wink:

אני לא מכיר את המקום הזה, תסביר בבקשה איפה הוא בדיוק נמצא...פעם ראשונה שאני שומע על המקום הזה (אני מאור יהודה).

אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם הקופסא תיפול וכל החלקים יתפזרו לכל עבר.......מה שבטוח שיהיו תמיד חלקים שלא תמצא:lol: .

חשבתי שתרשום שזה עלה מקסימום 60 70 שקל, כנראה שזה באמת טוב אם זה עולה 1100.

בחוברות של הישראכרט יש כאלה בסגנון ברק דמי משלוח, כנראה שיש שם דברים ממש פשוטים ובזול אבל גם ערכת כלי עבודה, לא בוקסות כנראה.

תתחדש על הקניה.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית באור יהודה ולא יצרת קשר?:wink:

אני לא מכיר את המקום הזה, תסביר בבקשה איפה הוא בדיוק נמצא...פעם ראשונה שאני שומע על המקום הזה (אני מאור יהודה).

אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם הקופסא תיפול וכל החלקים יתפזרו לכל עבר.......מה שבטוח שיהיו תמיד חלקים שלא תמצא:lol: .

חשבתי שתרשום שזה עלה מקסימום 60 70 שקל, כנראה שזה באמת טוב אם זה עולה 1100.

בחוברות של הישראכרט יש כאלה בסגנון ברק דמי משלוח, כנראה שיש שם דברים ממש פשוטים ובזול אבל גם ערכת כלי עבודה, לא בוקסות כנראה.

תתחדש על הקניה.

יוסי.

המקום נמצא ליד סעיד 2000, רח' המלאכה 10.

ליד מוסך וולוו הונדה (חרא מוסך, באתי לעשות תיקון פחחות, החליפו לי דלת, שברו-הרסו, ולקח לי איזה שעה של צעקות כדי להסביר לפחח העילג שלא מוסרים אוטו עם דפיקות ליד המנעול של הדלת שהוא החליף!!! למה תמיד בישראל חייבים לצעוק ואחרי זה להסתפק בעבודה בינונית מינוס? :mm_nah: )

כשבדקתי את הסט, רציתי לפתוח את המיזוודה. ניסיתי לפתוח וחשבתי "זה ממש לא נוח לפתוח את הסוגר"... כשהצלחתי לפתוח אותו הבנתי למה... הכל התפזר...

בקיצור, יש דרך לפתוח נכונה את הערכה.

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...