Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול לעזור בבקשה? בלאגן אחד גדול.

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 4440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה שלא מצאתי כותרת יותר עניינית, לא ידעתי מה לכתוב. פשוט הכל בלאגן אחד גדול.

מי זוכר פה אותי בכינוי הקודם שלי, אולי זוכר קצת את הסיפור שלי (אני בספק, עבר הרבה זמן. אבל אולי).

לפני שנה וחצי +/-

אח שלי הקטן, שיש לו ניוון שרירים והוא מרותק לכיסא גלגלים.

אח שלי עבר תאונת דרכים. בדרך לבית הספר הנהג שכח לחגור אותו היטב/לא חגר טוב (זוהי חגורה מיוחדת, לכיסא גלגלים שלו. לכן הנהג אמור לעשות. זו לא חגורת בטיחות רגילה).

ובאמצע הנסיעה הנהג עצר בבלימה פתאומית או משהו כזה אני לא כזה יודע, ואחי התהפך ועף מהמקום האחרון ברכב הסעות עם הכיסא גלגלים על הרגליים שלו עם הפנים קדימה.

הברכיים/רגליים של אחי כבר המון שנים לא מצליחות להגיע למצב "ישר" הוא עמד בעבר על

מכשיר שנקרא "עמידון" אבל זה לא עזר. אז הנפילה הזאתי מהכיסא בעוצמה על הברכיים זה ממש כאבי תופת עבורו. הוא התהפך עם הכיסא גלגלים בעוצמה.

מייד הזמינו אמבולנס, משטרה, לקחו את אחי לבית חולים.

שם אמרו שיש שברים, שמו לו גבס בשתי הרגליים, התברר ששמו לו את הגבס לא נכון, אז שמו שוב אחרי תקופה כניראה הגבס הראשון עיקם משהו כי הוא הוכן בצורה לא נכונה.

אחי היה עם אמא שלי יותר מחצי שנה - שנה בבתי חולים שיקומים, ומוסדות שיקומים.

הם נדדו בין 4 בתי חולים שונים בארץ, היו בבתי אבות, בתי שיקום.

ככה חצי שנה - שנה. כל חודש בבית שיקום כזה עולה 4,000-5,000 שקל שאמא נאלצה לשלם מכספה (כשבזמן שאחי לא נמצא בבית, אז הקצבת ביטוח לאומי לא משולמת. אז נכנסו לחובות כי לא ידענו מאיפה נביא את הכסף. אנו חיים רק מהקצבה).

אני מנסה לקצר אז אני מחסיר המון פרטים.

היום כשנה+ לאחר המקרה, אחי לא מסוגל לשבת יותר משעתיים-שלוש על הכיסא גלגלים.

זה קרה מאז שהוא השתחרר מהבתי שיקום והבתי חולים.

לפני התאונה הוא היה נכה שאומנם יכל להיות בכיסא גלגלים שלו, היום מאוד כואב לו והוא במיטה כל שעות היום.

הוא כבר שנה שלא הולך לבית הספר, כי שם צריך לשבת על הכיסא גלגלים. לפני התאונה הוא היה הולך אל בית הספר מתראה עם החברים, לומד.

כיום הוא לומד בבית. מהמיטה.

הוא לא יוצא בכלל בחוץ כי יש לו כאבים כשהוא יושב.

בכלל הוא השתנה נהיה אדם אחר.

לפני התאונה הוא עוד אמר בסדר אני נכה, לפחות אני עם כיסא גלגלים.

עכשיו גם בכיסא גלגלים הוא לא יכול להשתמש.

מנסים לעשות לו פיזיותרפיה ודברים כאלה, זה לא הכי עוזר.

עכשיו אנחנו משפחה שלא מבינה דבר בנושאים מסובכים כאלה.

מהבית ספר ניסו להמליץ על עו"ד, הוא כבר שנה מדבר עם החברת ביטוח של הנהג,

הם מגיעים רק להסדר של לתת 20 אלף שקל, ואמרו שאם לא נסכים גם את זה הם לא יתנו.

היה פה חוקר ביטוח שהתחזה למישהו אחר, בא לחקור, לא ידעתי שזה חוקר לצערי בזמנו.

הם אומרים אם הוא היה אדם רגיל, ובעקבות התאונה הוא היה הופך לנכה הכל היה אחרת.

אבל בגלל שהוא היה נכה לפני התאונה, זה לא חמור ואין מה לעשות.

אותי זה מכעיס, זה מרתיח לי את הדם ממש.

הילד לפני התאונה היה ילד שהולך לבית ספר כל יום 8-10 שעות!

מתראה עם החברים, היה ילד חכם, מוצלח בלימודים.

היה יוצא למועדונים של ילדים עם מוגבליות כמוהו, היה נהנה מהחיים אפילו שהוא נכה בכיסא גלגלים!

מאז התאונה הוא לא יוצא בחוץ, הוא לא מסוגל לשבת יותר משעה-שעתיים על הכיסא, הוא לא הולך לבית הספר, הוא לא ביקר אפילו פעם אחת במועדון הזה של בעלי מוגבליות כמוהו.

הוא רק יושב בבית ונהיה דיכאוני. הוא אושפז יותר מ - 5 פעמיים מאז התאונה בעקבות מחלות שנהיו לו שאני חושב שזה כי הוא רק יושב בבית ולא מתעסק בכלום, כי הוא לא יכול!

אני לא יודע מה לעשות אנשים.

אתם חושבים להגיד לאמא שתסכים להצעה של חברת הביטוח לקבל 20 אלף שקל?

למה הם לא מוכנים לשלם 5 אלף שקל על כל הנסיעות שהלכו לנו בתחבורה ציבורית

שנה שלמה לנסוע לבתי חולים שונים בארץ ולהתרוצץ בגללם (לא שמרתי את כל החשבוניות, רק לקראת הסוף כשאמרו לנו לשמור אדם טוב נתן לנו עצה) כל החשבוניות אצל העו"ד הכל יוצא 5 אלף כי זה מקומות שמגיעים לשם עם תחבורה לא נגישה ויש צורך במוניות. הייתי נוסע ביום יותר מכמה פעמיים. אמא היתה נוסעת. זה מקומות שנמצאים במקום כזה שצריך אוטובוס + אוטובוס + מונית בכדי לגיע לשלם. אותו הדבר בחזרה. ככה כל יום.

למה הם לא מוכנים לשלם על כל חודש שאחי היה במקומות שיקומיים בגללם?

כל חודש להיות במקום כזה שהוא מין בית חולים זה 5,000-4,000 שקל שנאלצנו לשלם

והוא היה שם חצי שנה +

לכל דבר יש קבלות הוכחות, מסמכים.

יש לנו ניירת יש הכל.

הכל יוצא יותר מ 20 אלף והם אומרים או 20 אלף או גם את זה לא ניתן לכם!!

הבעיה שאני צריך לדעת אם באמת בגלל שאחי היה נכה לפני התאונה, אין מה לעשות ולקבל את ה20 אלף, או לנסות להלחם?

העו"ד התייאש, הוא אומר אין מה לעשות ודברים כאלה.

אני ממש כועס!

אני יודע שאי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, אבל אני ממש כועס ורוצה

שהביטוח ישלם מה שמגיע. אחי הקטן מספיק סבל בחייו מהניון שרירים כל חייו.

עכשיו גם התאונה הזאת הרסה לו את החיים והם עושים צחוק אני פשוט עצבני.

אני לא יכול לעשות כלום, אני אדם קטן. אבל אני יכול להילחם בככה שהם ישלמו כל מה שמגיע.

הכסף לא יחזיר את אחי להיות כמו פעם, אבל מה עוד יש לי לעשות?

אני עצבני אני לא יודע מה לעשות אני חושב שאני מדבר מתוך כעס חברים באמת אני כבר מיואש לא יודע.

לאמא לא אכפת, היא מיואשת מההתחלה כבר.

היא בכלל לא פנתה לעו"ד (מישהו אחר פנה בשמה), לא אכפת לה בכלל. העיקר שהבן שלה חיי והוא שרד את התאונה והבתי חולים האלה וכל המעברים האלה של הבתי חולים והמוסדות השיקומים והכל.

אבל אני לא מסוגל לחשוב על זה שהם מתנהגים ככה.

מה הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה יש בתי משפט.

אתם זכאים לתשלום תכוף על חשבון הפיצויים עןד לפני שנקבעת נכות או פיצוי כללי. אחרי שהוא נקבע מורידים את מה שכבר קיבלתם.

אתם צריכים עוד טוב.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך.

נכות כבר יש כפי שאמרתי, אמא אומרת שזה מה שגורם לביטוח לא לפחד.

כי הם אומרים "אחיך, זה שעבר את התאונת דרכים, הוא כבר היה נכה. מילא אם הוא

היה אדם רגיל, ובעקבות התאונה הוא היה הופך לנכה".

לכן אני אמרתי שאני חייב לפחות להתייעץ אתכם, לפני שאמא אומרת כן לעו"ד.

כי כמו שאמרתי, היא לא מבינה בדברים האלה. היא מפחדת מבתי משפט, לא אכפת לה.

היא מצידה לאמר "בסדר, אני מסכימה" החברת ביטוח תיתן 20 אלף, וככה הסיפור יסגר.

אני רק רוצה לדעת אם הם סתם מציעים 20 אלף, כי אנחנו חסרי ניסיון, הם רואים שאמא

מפוחדת. אז הם מנסים לסגור את זה בדרך הטובה ביותר עבורם.

כאמור, אחוזי נכות כבר יש לאחי. גם היה לפני. הוא סובל מניוון שרירים מלידה בכיסא גלגלים.

אתה חושב שמגיע יותר מ 20 אלף ולאמר לאמא שאני אקח את העניין לידיים שלי?

רק מה לעשות, מישהו יכול לעזור בבקשה?

לאמר לעו"ד הנוכחי שאני מבקש את התיק כי אני רוצה לעבור לעו"ד אחר?

הוא לא יתעצבן, או יכעס? כי זה לא יפה, אני לא יודע כ"כ. או שהוא יתן קנס או משהו כזה

אני פשוט צריך הדרכה כללית שתיתן לי כיוון, שאני אדע איך לפעול.

איך למצוא עו"ד טוב, איך מתחילים, מה עלי לתת לו, איך לגשת, אני פשוט לא יודע כלום לצערי הרב. אני מאוד מצטער שאין לי את הידע הזה, זה היה יכול לעזור לי בחיים.

העו"ד הנוכחי עובד על התיק כבר שנה, והוא אומר שהחברת ביטוח לא מתרגשת,

הם מציעים 20 אלף, ואם לא ניקח אז גם את זה הם לא יתנו.

אני מאוד מודה לך על ההתייחסות שלך.

תודה שקראת את כל מה שכתבתי. מעריך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לשאול חברים אם הם מכירים עורך דין המתמחה בנזקי גוף,

תתחיל לעשות חיפוש ברשת לגבי עורך דין נזקי גוף, תתקשר יום ראשון ,תנסה לקבוע פגישה, חלקם לוקחים כסף לגבי פגישה ראשונית חלקם לא, תברר את זה בטלפון,

תקבע פגישה עם כמה, תגיע עם החומר, תתרשם, תשאל שאלות, תרשום תשובות, ואז תבחר את מי שתראה הכי נכון לעבוד איתו,

אתה יכול ללכת גם לבד בלי אמא שלך ובלי אחיך בהתחלה, רק לספר את כל הסיפור מה היה ומי היה ומה קרה, ומה אפשר לעשות.

בהצלחה.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא מכירים, אין לנו פה כ"כ הרבה אנשים מוכרים.

בעבר כתבתי היכן אני גר, מקום מאוד קטן. בדר"כ הרבה אוכלוסיה מבוגרת.

יש בעיר ממה שראיתי בדפי זהב בסה"כ 3 עורכי דין, כפי שאתה מבין מקום מאוד קטן.

אנסה גם להתקשר טלפונית לעו"ד בערים אחרות (אם יענו בכלל, אולי לא עושים דברים כאלה, לא מדברים בטלפון אלא קובעים פגישה).

מחר אלך לסבב בין עו"ד שנמצאים בעיר, אספר לכולם את הסיפור ואשאל אם לדעתם אפשר להוציא פיצוי

גדול יותר מ 20 אלף, שממה שסיפרתי לאנשים אחרים צחקו ואמרו שזה בדיחה.

השאלה שלי:

אני אלך לעו"ד בעיר, אספר להם את הסיפור, כולם יגידו "אפשר להוציא יותר מ 20 אלף"

איך אדע את מי לבחור?

הפעם לא נעשה טעות. העו"ד הנוכחי לא מתמחה בנזקי גוף, אני אלך רק לנזקי גוף.

אבל איך אני אבחר? הרי כולם עובדים על אחוזים

פשוט לפי ההתרשמות שלי מהבן אדם?

אני גם חושש מעזיבת העו"ד הנוכחי, איך עושים זאת?

פשוט לגשת למשרד שלו ולאמר לו שאני רוצה את התיק כי אני עובר לעו"ד אחר?

אני לא יודע כמה קנס הוא יקח אין לנו איך לשלם לו הוא סגר על אחוזים. ממה שהיינו

מקבלים מהביטוח, משם הוא היה לוקח את הכסף. בגלל שאני לא מוכן לקבל 20 אלף, הוא בטח ירצה את החלק שלו אני מאוד מקווה להגיע איתו להסדר.

זה כזה מסובך כל הסיפור, אני בסה"כ בחור צעיר עוד מעט 20, אין לי מושג מה לעשות.

אמא לא מבינה בדברים האלה, לכן אני לוקח את זה לידיים שלי. דמות גברית אחרת שתעזור: אין. אתם יודעים סיפרתי לכם בעבר שאבא עזב כשנודה לו שנולד לו בן נכה, אחי הקטן.

כל טיפת מידע, כל מילה, הדרכה, כל דבר יעזור לי - מודה לכם מקרב לב. מעריך מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20K נשמע לי נמוך באופן מחשיד.

בד"כ במקרים כאלה פוסקים לנפגע הפסד יכולת השתכרות עתידית, הוצאות רפואיות במלואן (כולל עתידיות אם יש כאלה), ולפעם פיצוי על הנזק עצמו.

בקיצור, אל תסכימו להצעה של חברת הביטוח ותחפשו עו"ד טוב. התשלום במקרים כאלה הוא קבוע והוא מחושב באחוזים לפי סכום הפיצוי הכולל. כמובן שבדרך תצטרכו להוציא כסף על חוות דעת משפטיות של רופאים (סדר גודל של 1000 - 2000 ש"ח) וזה יקח כמה שנים.

אני נדרסתי בגיל 17.5 ורק בגיל 22 קיבלתי את הכסף מחברת הביטוח. (הנזק הרבה יותר קטן מאחיך, ועם זאת הפיצוי היה הרבה יותר גדול).

יש פה כמה עורכי דין, אני מאמין שהם יוכלו לכוון אותך לעו"ד הנכון - גם אם הוא יהיה בת"א.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה והסיפורים שלך.. עצוב עצוב.

הדבר הראשון שקופץ לי לראש זה המחלקה לשירותים חברתיים בעירך, או בשם הישן הרווחה. אני משער שיש לכם עו''ס שמלווה אתכם מיום לידתו של אחיך. אם אתה אומר שעברתם עיר? עדיין אמור להיות לכם עובד סוציאלי.

המחלקות האלה עובדות בשת''פ עם הרבה אירגונים ועמותות, יכול להיות שתמצא מידע שם.

עוד דבר שעולה לי לראש ברמה העירונית זה אירגון שנקרא שי''ל (שירות יעוץ לאזרח), אני מאמין שגם שם יוכלו לייעץ ואולי אף להכווין אותך.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בנושא, אבל אם יש לך איזה שהיא גישה לכתב בעיתון כלשהו, לאחר פרסום כתבה על הנושא והעלאת מודעות למה שהיה אני מאמין שזה יכול לשנות לחלוטין את פני הדברים (במידה ואתה מעוניין בכך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי (ואני לא מבין גדול) הבעיה שלך מתחילה ומסתיימת בעו"ד שלך. נשמע כאילו מדובר על מישהו שהוא לא מספיק רציני או מנוסה והוא נשמע כמו מישהו שבונה על פשרה.

במקומך הייתי שוקל להחליף לעו"ד טוב יותר כפי שהומלץ על ידי קודמי. תעשה קצת שיעורי בית, תתייעץ בעוד פורומים באינטרנט. בטוח תיפול בדרך על כריש שיהיה גם סימפטי ויבין את המצב אליו נקלעת.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מקרה מצער באמת שמצריך קבלת פיצוי הולך (משהו כמו פי עשר מהסכום שהציעו לאמך).

דבר ראשון - פנה לעו"ד מומחה בתחום. מה הכוונה שאתה גר במקום שכוח אל? הלו, אתה במדינת ישראל. כל נסיעה קצרה של חצי שעה תביא אותך לעיר גדולה.

ומה עם רשלנות הנהג / חברת ההסעות? הייתי תובע אותם כי הרי זו רשלנות ברורה.

תביאו הוכחות על ההדרדרות במצבו כמו מסמך שמוכיח שהוא לא הגיע ללימודים מאז, או ניירת שתראה שהוא לא הולך לפעילויות חברתיות במיוחד לאנשים כמוהו. הרי התביעה לא מבוססת על החזרים לתחבורה ציבורית ודברים פעוטים שכאלה, אלא הדרדרות במצב בריאותו של אחיך, שמשפיעה על כל המשפחה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לכולכם, תודה מקרב לב.

מעריך מאוד שהשקעתם מזמנכם וקראתם את כל פרטי הסיפור, זה ארוך מאוד, ואני מודה לכם.

לצערי, אני לא מכיר כתב או מישהו קרוב לזה.

כמו ששמתם לב, כל בעיה רצינית שקוראת אני מייד מגיע לפה.

כבר למדתי שיש פה אנשים טובים, אנשים שאוהבים לעזור ושמחים להושיט יד.

להביא מכתב שמאז התאונה אחי לא היה בבית ספר, אני יכול להביא מבית הספר עצמו.

שמאז התאונה, קשה לו לשבת בכיסא גלגלים, לכן הוא לא יכול להימצא בבית הספר מספר שעות. כנ"ל למועדונים שהוא היה הולך לילדים בעלי מוגבליות.

מסמכים שהוא היה בכמה בתי חולים, עבר בין בית חולים א' לבית חולים ב' לבית חולים ג' וכן הלאה, ושהוא היה בבתי חולים שיקומיים לבעלי מוגבליות חצי שנה, וקבלות של האוטובוסים והמוניות (רק חלק קטן, כי לא ידענו שצריך לאסוף) וכל השאר - אני יכול להביא. אני בטוח שיש לאמא את כל האישורים האלה.

גם אישור שאמרו לאמא ללכת למשטרה ולהביא אישור שבאמת היתה תאונת דרכים.

עכשיו אני רק צריך להתחיל לעשות סבב עורכי דין בעיר, כאלה שהם מומחים בנזקי גוף

לספר להם את הסיפור ולשמוע את דעתם.

כי כמו שאמרתם, ואחרים שהיו מופתעים שסיפרתי להם שהוצע לנו פיצוי של 20 אלף.

אני חושב שכדאי להילחם נגד חברת הביטוח, ולא להסכים לפשרה הזאת.

אם למישהו יש עורך דין טוב בנזקי גוף, אני אשמח לקבל המלצה (לצערי לא אוכל להודות לך, כי אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות, כי אין לי 20 הודעות. אז אודה מראש, תודה רבה).

אני מאיזור הדרום, אבל אם זה שווה את זה אוכל להגיע גם למרכז.

תודה לכולם.

כבר מחר אלך לעורכי דין שמצאתי בדפי זהב.

אם יהיה מה לעדכן אני גם אעדכן, אולי מישהו יוכל לעזור בעקבות העדכון.

תודה רבה חברים יקרים.

אני מאחל לכם שתדעו רק טוב, בריאות והצלחה תודה רב על טוב לבכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ממליץ לך לפנות קודם לעמותה לסיוע משפטי. תסביר להם את המקרה שלך והם ישמחו להפנות אותך לעו"ד שיוכל לעזור שיוכל לך בכל ההתנהלות המשפטית (חלקן אפילו יספקו לך עו"ד) וכמובן להסביר לך את כל הזכויות המשפטיות שלך.

כמו שכבר אמרו לך ואתה מבין, אל תתפשר לעניין הפיצוי. מדובר בשיטה ידועה של חברות הביטוח שמשתמשות בכוחן המשפטי והכלכלי כדי "להיפטר" מתיקים כאלו בסכומים נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאונת דרכים לא צריך עמותות. עורך הדין מקבל את שכרו מהפיצוי והתובע לא משלם כלום מכיסו.

הדרום גדול. אם תיתן איזור יותר מדוייק אולי יוכלו להפנות אותך לעורך.דין בעירך. בכל מקרה המלצה בפרטי שלחתי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב super-man

בנוסף לכל העיצות שכבר נתנו לך - אני חושב שאולי כדאי לחפש המלצות על עו"ד לנזקי גוף גם באינטרנט. אני משוכנע שניתן למצוא סיפורים של אנשים אחרים וגם המלצות של עו"ד טובים ומקצועיים שיוכלו לסייע לכם בהתמודדות מול הגורמים האחראיים (חברת הביטוח וכד'). תאסוף כמו שיותר אינפורמציה מעורכי הדין שאתה הולך אליהם, תראה איך הם מציעים להתמודד מול חברת הביטוח ותבחר את הדרך הנכונה בשילוב העו"ד הנכון. אם יש לך אינטואיציה טובה, תן לה קצת קרדיט בבחירה שלך.

שיהיה לכם בהצלחה

הרבה בריאות

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, מודה לכם על ההתייחסות, תודה.

איזור הדרום: אשקלון / קרית מלאכי והסביבה. (אם הייתי יכול לשלוח הודעה פרטית, הייתי שמח

לשלוח את המיקום המדויק, לצערי יש לי הגבלה. לא הגעתי למספר ההודעות הנדרש, לכן המערכת לא מאפשרת לי לשלוח הודעות פרטיות. לכן גם לא יכלתי להודות לך Night Driver, תודה רבה על המסר ששלחת לי, אצור קשר כבר מחר. תודה ענקית).

אקח את הטיפ שלך איציק, תודה.

אדבר עם עו"ד שהמליץ לי ידידנו Night Driver, במקביל גם אסתובב בעיר (לא שיש פה הרבה עו"ד, כמו שאמרתי ראיתי בדפי זהב, יש רק 3 שמתעסקים בנזקי גוף).

אראה איך הם מציעים לפעול, מה כל אחד מציע, ונגבש דעה אל מי הכי מומלץ וכדאי ללכת.

אני לא מגביל את עצמי רק למקום מגורי, אם אראה שאקבל רושם טוב מעו"ד בתל אביב,

עדיף להשקיע וללכת אליו, מאשר הנוחות של עו"ד בעיר אבל פחות איכותי.

מי שרוצה להמליץ גם הוא על עו"ד שהוא מכיר שמתעסק בנזקי גוף - אשמח לקבל מסר.

לא אוכל להחזיר לכם תשובה, לכן אודה מראש. תודה רבה.

עריכה: אני חושש מדבר אחד, תוכלו להתייחס בבקשה? אני חושש מ"עימות" עם העו"ד הקודם.

נניח ומצאתי עו"ד טוב, קיבלתי ממנו רושם של אחד שכדאי שהתיק יטופל בידיים שלו.

עכשיו איך אני פונה אל העו"ד הנוכחי?

"שלום, מצאתי עו"ד יותר טוב, אני רוצה להעביר את התיק לטיפולו?"

כמובן הוא ישאל, מדוע, אני אומר כי הוא מציע רק 20 אלף, העו"ד האחר אמר שיש סיכוי גדול

להשיג פיצוי גדול מזה, הוא יגיד ככה, אני אגיד ככה.

אין לי מושג, אני בחור צעיר שחושש. בקרוב 20 לא יודע גם איך הוא יסתכל עלי בתור מישהו צעיר שמגיע.

כי אמא אף פעם לא התערבה. אמא לא יודעת עברית.

פנו אליו לפני שנה, מאז כל שהוא השיג זה 20 אלף מהביטוח.

טוב כניראה שזה סתם נובע מחוסר ביטחון ופחד לעמוד מול אדם כזה, לא יקרה כלום.

תודה ענקית לכולכם. אאחל לכם שבוע טוב ומבורך.

שתדעו רק טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...