Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז המוסכים המורשים של רנו באמת יקרים? מבצע חדש של קרסו מוטורס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני ארבעה חודשים (פחות או יותר) עלתה קרסו מוטורס, יבואנית רנו וניסאן לישראל, עם קמפיין שעודד לקוחות עם רכבים ישנים של רנו וניסאן להגיע למוסכים המורשים ולקבל טיפולים מוזלים. הקמפיין, שעלה גם כאן ב-CarsForum, התמקד בעיקר בדגם אחד - ניסאן אלמרה.

מעודדים מהצלחת המבצע, הודיעה היום קרסו מוטורס שהיא מרחיבה את המבצע גם לדגמים נוספים של רנו.

שימו לב למחירים לדוגמא שפרסמה הבוקר קרסו מוטורס -

טיפול קטן לרנו קנגו - 399 ש"ח.

טיפול קטן לרנו מגאן II, סניק II או רנו קליאו - 499 ש"ח.

(המחירים כוללים מע"מ).

בקרסו מוטורס מאמינים שחשיפת המחירים והמיומנות של המוסכים המורשים שלהם תמשוך אליהם לקוחות ש"פרשו" לטובת מוסכים שאינם מורשים. לטענתם, לפי השוואות שערכו מחירי הטיפולים החדשים נמוכים יותר ממחירהם של מוסכים אחרים וגם במקרים בהם המחיר גבוה יותר ההפרש אינו משמעותי.

האם לדעתכם זה מה שיחזק את התדמית של רשת השירות של קרסו? מה עוד כדאי להם לשנות לדעתכם?[/quote]

למכור מכוניות אחרות? :-D.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק לצורך הסבר להקפצה, ולעדכון:

בעקבות שרשור זה, יצרתי קשר עם נציג קרסו בפורום.

זה בתורו הפנה אותי למחלקת שירות הלקוחות.

שירות הלקוחות איתי קשר, ושם הוסבר לי כי אומנם הטיפול הינו בחינם, אך באותו המעמד - הם מבצעים אוטומטית גם בדיקה כללית, בתשלום.

דבר זה כמובן לא הוסבר לי במעמד הכנסת הרכב לטיפול.

נכון, מדובר כאן בכ-200 ש"ח בלבד, אך עדיין.... :roll:

למיטב הבנתי חלק מהטיפול הוא גם בדיקה לרכב.

אלא אם כן בקרסו זה אחרת?!

אין ספק שזה נותן לך טעם לא טוב בפה מצד אחד ומרגיש כמו ניסיון קלוש לתרץ מצד שני.

אם עושים מצבע, עושים כמו שצריך. ככה זה פשוט מרגיש כמו פדופיל שמזמין ילד לחדר מדרגות לקבל סוכרייה ואז....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הקפצה.

מה יהיה קרסו? לאן הגענו?

חבר סיפר לי שיש אור בקצה המנהרה, שהורדתם את מחיר הקיט טיימינג לקליאו ספורט, בהתלהבות הוא סיפר "ניר, נחש מה! משתלם לקנות טיימינג בארץ!".

ואני? מחכה שיעברו החגים, ומרים לאחד המוסכים המורשים טלפון.

"בוקר טוב, אני מעוניין לרכוש קיט טיימינג לקליאו ספורט" - אמרתי בשמחה.

את ההמשך אתם בטח ניחשתם, לא שהמחיר לא ירד, הוא אפילו עלה ב240 ש"ח.

כן היום קיט טיימינג לקליאו ספורט בקרסו עומד על 1440 (לפני מעמ כמובן).

לפני חודשיים הוצאתי ממוסך מורשה הצעה לטיפול טיימינג, אז המחיר לקיט עמד על 1200 לפני מעמ, מה השתנה שם שפתאום המחיר קפץ לו עוד?

ולסיום, הדילר שממנו הזמנתי את הרצועת אביזרים (שגם היא יקרה אצלכם בצורה בלתי הגיונית) מוכר גם הוא קיט טיימינג מקורי:

http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Clio-2-0-16V-172-182-Timing-Belt-Kit-Genuine-/190704776452?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3AClio&hash=item2c66e3f504&_uhb=1

יוצא 781 עם המשלוח (בחישוב גס!).

חיסכון של: 903 ש"ח - וזה רק על הרצועת טיימינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף את השמן והפילטר אצלי בקליאו לאחר הרצה,

מסתבר שבמוסך דורשים על זה לא פחות ולא יותר - 490₪!

על מה ולמה בדיוק?

הרי השם של קרסו לא וואו בארץ, לפחות שיציעו תחרות במחירי הטיפולים ומחירים הגיוניים. :evil:

פילטר שמן מקורי ושמן יעלו לי 200-250₪, ועבודה תעלה לי עוד 50-100₪, מחיר מופרז ביותר!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות וידע להחליף לבד-תזמין את הפילטר באיביי, תרכוש שמן מנוע איכותי בארץ ותסגור עניין. כל מוסכניק יודע לעשות את ההחלפה הזו, אין שום סיבה לתמחור ההזוי הזה של החלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב באחריות.

זה יהיה מאוד טפשי לבצע את הטיפול בבית או במוסך מדרכה בלי קבלות (למרות שמדובר בטיפול פשוט ביותר)

מה שכן אפשר - להביא שמן משובח למוסך המורשה שישתמשו בו, במקום לגבות כפול כסף על איזה פז חצי סינטטי.

ומה שעוד אפשר - "בלי תוספים בבקשה" ונחסכו עוד 113 שקל על תוסף דלק.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

היום התקשרו אלי מקרסו לאחר שהשארתי את הפרטים שלי כדי לקבל מידע על המבצע החדש.

בבעלותי רנו לגונה 2003 1800סמ"ק שבקרוב תגיעה ל 150K, במבצע הקודם לגונה לא נכללה בו, למה ? לא יודע הרי הרכב נקנה בסוכנות רנו בארץ , ניראה כאילו הם מתנערים לגמרי מהדגם. בכל אופן ניסיתי את מזלי במבצע הזה , יש לציין כי לפני מספר ימים התקשרתי למוסך מורשה על מנת לבדוק מה תהיה עלות הטיפול ונאמר לי שטיפול ל 150K עולה 1200ש"ח. אני בטוח שימצאו עוד כמה דברים וזה בטח יעבור את ה 2000 ש"ח.

בכל מקרה לאחר שיחה עם נציגת קרסו היום המתנה ההנחה המבצע שאליו אני שייך הוא היא ........... תוסף לדלק חינם !!!!!!! היתם מאמינים ? לא פחות ולא יותר !איזה מבצע מטורף.

נקוה שאולי אצליח בכול זאת לקבל איזו הנחה הגיונית כי תוסף לדלק מבחינתי זה כמו ריחן לרכב אחרי שאני שוטף את האוטו במכון שטיפה. לא מזיק ולא מועיל, סתם ככה שיהיה .

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 470/490₪ לפילטר שמן, שמן 10W40 ואטם בורג ריקון.

אה, ו"בדיקה" במוסך, ואם צריך הם יגידו אם צריכים עוד דברים ברכב.

(הדבר היחיד שחשוב זה להשלים נוזל קירור ברדיאטור, כי הקמצנים האלו לא יכלו להביא את הרכב לארץ עם מיכל נוזל רדיאטור מלא, אלא משהו בין L לF, אז אני מעדיף להשלים כי יש לי נסועה גבוהה יחסית)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...