Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה קטנה בנוגע לשוטרים העומדים באיילון!

הלו_מאדאם
שימו לב! השרשור הזה בן 7240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נסעתי באיילון על בערך 190 לפני הרצליה ופתאום ראיתי שוטר עומד מחוץ ליונדאי

שהוא קלט שאני מתקרב הוא רץ לתוך האוטו כאילו הוא בא לרדוף אחרי,שעברתי על ידו כבר הייתי על 150 קמ"ש כלומר הורדתי מהירות, היו לידי עוד כמה מכוניות שנסעו ככה על 120

אני חייב לציין שלא היו פלאשים או לא נדללקו סירנות,

מה אתם חושבים שצילמו אותי או לא?!?!?

קובי.

****אגב השוטר לא החזיק בידיו שום דבר אלא פשוט רץ לתןך האוטו, ואגב אחרי קילומטר ככה ביציאה להרצליה הייתה עוד ניידת מתנ"א שיכלה לעצור אותי

בבקשה תעזרו לי להבין מה יהיה הלאה...

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL!

ספי - אחד החזקים!

(בייחוד שהם מנסים להידרס כל הזמן ע"י קפיצות אקרובטיות למרכז הכביש)

ולפותח השרשור - אם לא ראית כלום ביד שלו , אולי הייתה מפלצת גדולה ומפחידה מאחוריך ונסעת מספיק מהר לברוח ממנה , אבל השוטר נבהל :wink:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נסעתי באיילון על בערך 190 לפני הרצליה ופתאום ראיתי שוטר עומד מחוץ ליונדאי

שהוא קלט שאני מתקרב הוא רץ לתוך האוטו כאילו הוא בא לרדוף אחרי,שעברתי על ידו כבר הייתי על 150 קמ"ש כלומר הורדתי מהירות, היו לידי עוד כמה מכוניות שנסעו ככה על 120

אני חייב לציין שלא היו פלאשים או לא נדללקו סירנות,

מה אתם חושבים שצילמו אותי או לא?!?!?

קובי.

****אגב השוטר לא החזיק בידיו שום דבר אלא פשוט רץ לתןך האוטו, ואגב אחרי קילומטר ככה ביציאה להרצליה הייתה עוד ניידת מתנ"א שיכלה לעצור אותי

בבקשה תעזרו לי להבין מה יהיה הלאה...

עם כל הכבוד - מי שנוסע בכבישי ישראל במהירות של 190 קמ"ש הוא פושע.

זה לא שאני כזה "ילד טוב" אבל 190 זו כבר הגזמה - הכבישים בארץ לא מתאימים למהירויות כאלה (בורות בכביש מהיר...) , התנועה האיטית (80-110 קמ"ש באיזור שאתה מתאר) מסכנת את מי שנוסע מהר (זה כמו לעשות סלאלומים עם מכוניות עומדות ב110 קמ"ש...) וכמובן גם את מי שנוסע לאט.

"לגנוב" 20 קמ"ש פה ושם זה עוד מתקבל על הדעת - אבל 190 (מותר שם 90) זה ממש לא לעניין.

ממש מרתיח אותי לשמוע על אנשים שטסו להם על 190 והמזל שיחק להם והמשטרה לא תפסה אותם באותו רגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לילה ?

אם כן ולא היו פלאשים - ככל הנראה לא צולמת. אולי נסעת מעל מה שמצלמה מוסגלת "לעקל".

אם לא - ביום לא צריך פלאש :p

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לילה ?

אם כן ולא היו פלאשים - ככל הנראה לא צולמת. אולי נסעת מעל מה שמצלמה מוסגלת "לעקל".

דניאל.

היה בטופ גיר שהמצלמת מהירות לא קולטת ממהירות של 270 קמ"ש או משהו כזה אני לא זוכר בדיוק את המהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לילה ?

דניאל.

היה בטופ גיר שהמצלמת מהירות לא קולטת ממהירות של 270 קמ"ש או משהו כזה אני לא זוכר בדיוק את המהירות

בין 190 ו-270 קמ"ש עוברים עוד 80 קמ"ש שזה המון במהירויות האלה,

לכן אני לא רואה שזה ממש קשור.

לדעתי, זה היה טעות בזיהוי, וזה לא היה שוטר, אלא אחר שעצר בשולי הדרך.

סביר להניח שאם זה היה שוטר, הוא היה יוצא בעקבותייך וקורא לך לעצור ("מאזדה כסף .. תעצור בצד .. תעצור בצד" ..) :wink:

... ואז היית באמת מסכן, כי 190 שלילה מנהלית. :?

"מתחילים בשיא המהירות ומגבירים לאט לאט.."

(קרמבו - מבצע סבתא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין לי מה לדאוג????

כי לא ראיתי פלאשים.... וגם השוטר לא יצא אחרי למרדף וגם הניידת מתנ"א שהייתה ק"מ אחד אחרי לא אותתה לי או הורתה לי לעצור

ותאמינו לי שאני לא משתולל אבל עקב זה שנסעתי על אוטו של חבר שהיא 328 קבריולט

שמאובזרת בהרבה דברים הייתי חייב לטוס כי עקבה אחרי גולף כבר רבע שעה ברצף....

יש שם הרבה מה לגנוב באוטו הזה (מי שמבת ים בפורום הזה בטוח מכיר את האוטו הזה שיש לו ים תוספות חיצוניות ומערכת סאונד שכוללת בין היתר 3 מסכי דיוידי) וחבר שלי שישב לידי פחד ש"יעשו" לו את המערכת אמר לי תעלם להם..... ונעלמתי :lol::?

תוך כמה זמן אני אדע אם צילמו אותי או לא???

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 חודשים לוקח לדו"ח מהירות להגיע.

טיפשי לדעתי לנסוע 190 על איילון, כביש 6 עוד מילא...

אם לא היו פלאשים הוא לא צילם. ושוטר לא יכול לרדוף אחריך אם הוא לא צילם.

ושוטר לא מצלם דרך העיניים, אז אם לא היה לו משהו ביד הוא לא צילם.

אולי הוא פשוט אמר לעצמו "וואי, בדוק הוא נוסע מעל המותר" ורץ כדי לקחת את המצלמה שלו, אבל לא הספיק אז לא רדף אחריך.

אם זה היה בלילה ולא היו פלאשים - לא צילמו אותך, כמה שהמצלמות שלהן חכמות הן עדיין לא יודעות לצלם בלילה בלי פלאש. (ויש להן פלאש חזק...)

אבל שוב, למה נסעת 190 באיילון? (קראתי את הסיבה שלך, היה עדיף לעצור בצד אחרי שיורדים מאיילון, לא חסרות דרכים לברוח).

ד"א, זה לא ממש קרוב למהירות סופית של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי שאני לא משתולל אבל עקב זה שנסעתי על אוטו של חבר שהיא 328 קבריולט

שמאובזרת בהרבה דברים הייתי חייב לטוס כי עקבה אחרי גולף כבר רבע שעה ברצף....

הבנו, בסדר, יש לחבר שלך 328 קבריו ואתה בטוח שזה הרכב ה-כ-י מגניב בעולם, ודוחף אותו לכל שירשור גם אם מישהו מבקש ייעוץ לרכב ספורטיבי משפחתי ומתלבט בין אימפרזה לליאון אתה תציע לו את הבימר בגלל שהיא מגניבה. יש, אושר.

עקבו אחריך באיילון? צא בירידה הקרובה (הוא הרי לא גר באזור) ותתחיל להסתובב סתם במהירות של צב. או פשוט רד מאיילון ותעצור בצד ל10 דקות.

הסיבה האחרונה לנסוע 190 היא בשביל לברוח ממישהו, ובטח לא בתנועה של יום שישי, ועם הנהגים הפסיכים שיש בשישי.

אם לא היו פלאשים הוא לא צילם. ושוטר לא יכול לרדוף אחריך אם הוא לא צילם.

ושוטר לא מצלם דרך העיניים, אז אם לא היה לו משהו ביד הוא לא צילם.

אולי הוא פשוט אמר לעצמו "וואי, בדוק הוא נוסע מעל המותר" ורץ כדי לקחת את המצלמה שלו, אבל לא הספיק אז לא רדף אחריך.

אם אין לך שום מושג על מה אתה מדבר - אל תרשום.

אתה חושב שהשוטר יושב עם מצלמה ביד ומצלם? אם כן הוא מצלם את הנוף, מהירות - בטוח לא. מה שמצלם נמצא בפגוש של הניידת, השוטר יכול להיות גם מחוץ לניידת באותו זמן, או סתם לישון לו בתוך הניידת ואתה תקבל פלאש יפה כאשר תעבור אותה במהירות לא חוקית.

רץ לקחת את המצלמה? נו באמת. :?

ובנוסף - אם השוטר צילם אין לו מה לרדוף אחריך. הדואר הרשום ירדוף אחריך יחד עם הזמנה לבית משפט. אם הוא לא צילם, והוא לוזר אליך מאחורה לדוגמא, או סתם מחליט לתת לך דו"ח על נהיגה פרועה בגלל שאין לו מושג מה המהירות שלך, הוא בהחלט יכול לרדוף אחריך.

לדעתי מה שקרה שאתה הגעת למארב לייזר (מקום קלאסי, הם עומדים שם הרבה) השוטר היה עסוק בלתת דו"ח לפני שבאת, וכנראה בדיוק סיים דקה לפני. שהוא ראה שאתה מגיע בטיסה פסיכית הוא רץ לקחת את הממל"ז שהיה ברכב בשביל למדוד אותך ולא הספיק. למרות שהוא יכל ללזור אותך גם מאחור ולפתוח במרדף, כנראה וויתר. אם אתה בטוח שלא ראית פלאש, כנראה שאתה בסדר.

להבא תנסה להפעיל קצת את ההיגיון ולא לנסוע 190 כאשר יש תנועה, ויש תנועה באיילון ביום שישי עד 6 בבוקר בערך.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותאמינו לי שאני לא משתולל אבל עקב זה שנסעתי על אוטו של חבר שהיא 328 קבריולט שמאובזרת בהרבה דברים הייתי חייב לטוס כי עקבה אחרי גולף כבר רבע שעה ברצף....

יש שם הרבה מה לגנוב באוטו הזה (מי שמבת ים בפורום הזה בטוח מכיר את האוטו הזה שיש לו ים תוספות חיצוניות ומערכת סאונד שכוללת בין היתר 3 מסכי דיוידי) וחבר שלי שישב לידי פחד ש"יעשו" לו את המערכת אמר לי תעלם להם..... ונעלמתי

מה זה התרוץ האדיוטי הזה? אסור לנסוע אחריך? קצת פרנואידי, לא?

אולי הוא צריך לנסוע לאותו כיוון?

190 באיילון? חסרים חבר'ה איטיים שנוסעים 130?

בכלל, לא נראה לך קצת מוגזם לכביש המפותל והלא צפוי הזה?

ומה אם מישהו היה משתלב או סוטה בפתאומיות כי פספס את היציאה?

עוד לא הצלחתי להבין למה מישהו מתקין DVD ברכב. במיוחד מקדימה. הוא צופה בסרט בזמן הנהיגה?

גם לחבר שלך אין הרבה שכל אם שניכם באותו ראש.

חבל שלא עצרו אתכם, בטוח שהגולף לא היתה 'עוקבת' אחריכם לביהמ"ש.

זה מה שקורה כשלאנשים יש יותר מדי כסף - המוח נפגע :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקולהיות כאלו שלא עוברים את ה 90

הוא נסע 190 ואם בא לו הוא יסע גם כמה שבא לו...

מלא פה עם מכוניות ספורט שכל יום עושים 200 חמש פעמים אז תפסיקו לישאול "למה לינסוע 190 ולמה לעבור את ה 110 ולמה בעיר 70..." כולם פה לוחצים וכולם עושים קארטינג בכביש !! זה מה יש :mad:

ולזה שנסע 190 ... למה ?!? :lol: ...אל תידאג אתה יכול לישון בשקט לא צילמו אותך ולא עצרו אותך.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...