Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חציית רמזור באור ירוק- כתום

שימו לב! השרשור הזה בן 4629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בצהריים נסעתי לכיון הרצליה שמאחרי אני גורר אופנוע ים

הרמזור הבהב מירוק לכתום ולא היה לי אפשרות לעצור { שהרמזור התחיל להבהב היתי בתוך הצומת}

2 מכוניות אחריי עמד רכב משטרה {סקודה}

אחרי כמה דקות שמתי לב שהוא עומד לצידי ואומר לי" רשמתי את המספר שלך , עברתה באדום אני יגיע לתחנה וישלח לך דו"ח"

ונסע

עד כמה להיות מודאג???

לא מתאים לי 10 נקודות עכשיו על כלום.

תודה רבה וערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה רגוע. כמעט באחריות מלאה, סתם עשה עליך אבו עלי כדי להפחיד אותך. חבר שלי שוטר תנועה והוא הסביר לי כבר מזמן שאם רוצים לתפוס על מעבר באדום מאוד מקפידים כי מדובר בקנס גבוה של 1,000 שקל ו10 נקודות ולכן לא תוקעים סתם אם לא בטוחים במאה אחוז (מי אמר שלמשטרה אין לב?!). כדי לרשום דו"ח כזה, חובה שהשוטר ראה שהאור ברמזור נמצא במצב אדום ושהגלגלים הקדמיים של הרכב היו לפני קו העצירה. מספיק שהגלגלים הקדמיים שלך היו מעבר לקו העצירה ברגע שהאור התחלף לאדום כדי שזה לא יחשב לעבירה מבחינת החוק. אם הניידת היתה שתי מכוניות מאחוריך, אין סיכוי שהוא יכול היה לראות איפה היו הגלגלים הקדמיים שלך. אחד מהשניים - או שהוא עצר אותך כדי להפחיד אותך (וכנראה הצליח...) או שבאמת תקבל את הדו"ח ואז בהחלט יש לך קייס לבטל את הדו"ח וכל עורך דין מתחיל יצליח לערער אותו בלי בעיה. השוטר צריך להגיש סקיצה עם תאור של הצומת, איפה אתה היית, איפה הוא היה ביחס אליך וביחס לרמזור ואם הוא סתם עצר לידך ואמר לך שתקבל דו"ח בדואר סימן שהוא לא היה שם במשימת אכיפה וממילא לא יוכל לציין את כל הפרטים האלה אלא אם כן הוא ישקר ויהיה לך קל לערער את האמינות שלו.

אישית נראה לי יותר הגיוני האפשרות הראשונה ואתה יכול להיות רגוע. אם בכל זאת אתה מקבל דו"ח תעדכן פה ובכל מקרה, תזכור שאם אתה עם נגרר אתה צריך להיזהר מאוד בחציית צמתיים כי אין לך מלפנים שלט שאתה גורר ומישהו יכול לחשוב בטעות ובהגיון שהרכב שלך נגמר בתא המטען ופשוט להיכנס בג'ט. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כל סמארקפון מצוייד במצלמת HD ...בניסוי קטן שערכתי היום יוצא שהצילום יוצא פאנטסטי וחלק ...לא צריך לקנות מצלמה ! יש לך מצלמה

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמזור הבהב מירוק לכתום ולא היה לי אפשרות לעצור { שהרמזור התחיל להבהב היתי בתוך הצומת}

אם היית לדבריך בתוך הצומת כאשר הרמזור הבהב, וחצית כבר את קו הצומת, לא תקבל דוח לבית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בצהריים נסעתי לכיון הרצליה שמאחרי אני גורר אופנוע ים

אחרי כמה דקות שמתי לב שהוא עומד לצידי ואומר לי" רשמתי את המספר שלך , עברתה באדום אני יגיע לתחנה וישלח לך דו"ח"

ונסע

עד כמה להיות מודאג???

לא מתאים לי 10 נקודות עכשיו על כלום.

תודה רבה וערב טוב

בכחול גירסת הנהג

באדום גירסת השוטר

אז או שיישלח דו"ח או לא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם וכאשר יקבל דו"ח, יכתוב מכתב עם תגובתו למשטרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...