Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת הדרכים סכנין, איך לעזאזל הצליח "לחתוך" את הרכב ככה?

shai.s.
שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא אתפלא אם זה רכב שכבר עבר תאונה קשה בעבר וחובר חזרה, או שזאת סופר לנסר שחוברה יחדיו מ2 סופר לנסרים אחרים ז"ל.

במקרה הטוב הרכב הזה מורכב מ 2 רכבים ש"הודבקו להם יחדיו".

אני בטוח שזאת הסיבה. לא חסרים רכבים על הכביש שלנו שעיין נוסעים שמורכבים משני רכבים ויותר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שזה אכן רכב מרותך, מהיכרות שלי עם רכבי המגזר.

לפני מעל לשנתיים, חבר רצה לקנות סופר לנסר 1800 סמ"ק מטירה. הזהרתי אותו שלא יתקרב. לא קיבל את העצה שלי.

עבר כמה זמן, והבחור רצה להכניס את הרכב לטיפול. כשבאו להרים את הרכב מקדימה, שני ג'קים מאחורי הצמיגים הקדמיים, כל תא המנוע התחיל להתעקם כלפי מטה :-D.

מיותר לציין שהוא ויתר על הטיפול ואחרי זה אפילו הצליח למכור את הרכב במעל המחירון לבחור צעיר שהתלהב מהרכב.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתה גם תאונה שסופר לאנסר נחצתה לשניים, אולי זה כשל מבני?

038vbz.jpg

041dk.jpg

040c.jpg

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא הבני דודים שלי! ואני גם בטוח שלא שלך.

בכדי למנוע את השטויות האלה צריך יותר אכיפה ובנוגע לתאונה האחרונה איפה הכביש הרחב והיפה ששר התחבורה מדבר עליו כבר 3 שנים? אני עוד מחכה.

אני גם בטוח שכשייבנו את הכביש הזה ייבנו אותו לנסיעה בטוחה במהירות 80 קמ"ש ולא 120 קמ"ש כמו כל מדינה נורמאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה משפרים זובר לנזר "טורבו" עם זבויילר .

לא נורא העיקר הבקליות מאחורה נשארו שלמות ,הוא ימכור אותם ויקנה זובר לנזר חדשה

עם הוא עדין בחיים:-P

הכל בצחוק כמובן:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרובנו פשוט אין מושג...

כאדם שגדל בגליל ועולה לשם כמעט כל סופ"ש להורים פשוט אין לכם מושג...

שגרת הבילוי של חלק ניכר מהצעירים בכפרים היא לקנות ארגז בירה להכנס לאוטו ולהתחיל לעשות סיבובים מצד אחד של הכפר אל הצד השני-ולא מדובר בנסיעה מופרעת אלא רק בסוג של סיבוב דאווין.

הבעיה מתחילה כאשר הוא יוצא לסיבוב נוסף אחרי שבע או עשר בירות ונתקל בעוד מכר עם גרוטאה מסוג דומה

השעה מאוחרת ואין הרבה רכבים על הכביש בכפר או מסביבו

אז הם מתחילים להתפרע בסגנון של- למי יש יותר גדול ומשם מתחילות הצרות.

אני חייב להדגיש שרובם שותים ונוסעים בלנסרים ואופל קאדטים למיניהם שזה אלפים של חברה צעירים

אך רק חלק קטן מתפרע ועולה לכביש שתוי. חלק זה הוא גדול באופן ניכר ביחס לשכיחות שלהם באוכלוסיה הכללית השתויה על הכביש

למשטרת ישראל אין אומץ להכנס לכפרים או אפילו לבצע בדיקות אלכוהול ורשיונות מחוץ לכפרים

יש הסכם שלא בכתב שכל עוד הם בטריטוריה של הכפר אז לא יציקו להם.

אולי זה מחוסר כ"א ואולי מפחד , בכל מקרה אכיפה אין שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגר באחד מיישובי משגב, אני אומר לכם שזה מראה שגרתי לראות את "השכנים" מתפרעים בכבישים.

יוצר לי לראות אותם מבצעים עבירות חמורות על בסיס יומיומי!

עקיפות על פס לבן, אי עצירה בתמרור עצור, נסיעה ללא חגורות בטיחות, אי מתן זכות קדימה ועוד...

כאשר אני נוהג באיזור אני כבר אוטומטית דרוך ומוכן להפתעות, סכנת נפשות מה שהולך כאן.

הבעיה היא שגם השוטרים הם.... ולרוב הם מכירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
למשטרת ישראל אין אומץ להכנס לכפרים או אפילו לבצע בדיקות אלכוהול ורשיונות מחוץ לכפרים

יש הסכם שלא בכתב שכל עוד הם בטריטוריה של הכפר אז לא יציקו להם.

אולי זה מחוסר כ"א ואולי מפחד , בכל מקרה אכיפה אין שם

זה היה פעם. תעבור בשישי בערב ליד הכניסות לכפרים - ברובן תמצא ניידת או שתיים.

חבר שוטר מהסביבה אמר לי כמה פעמים, במשטרה יש עיקרון להראות שם נוכחות. אולי לא תמיד בדיקות שיכרות,

אבל דווקא על דברים "פעוטים" שיותר פשוט לאכוף ולקנוס - חגורות, איתותים, נסיעה בלי ביטוח. בקיצור, כל השכיחים.

אני דווקא מצליח לראות שיפור של החבר'ה האלה ביחס לכביש ולחוקים, אבל תמיד תאונה פוטוגנית תחזיר את כולם שני צעדים אחורה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה פעם. תעבור בשישי בערב ליד הכניסות לכפרים - ברובן תמצא ניידת או שתיים.

חבר שוטר מהסביבה אמר לי כמה פעמים, במשטרה יש עיקרון להראות שם נוכחות. אולי לא תמיד בדיקות שיכרות,

אבל דווקא על דברים "פעוטים" שיותר פשוט לאכוף ולקנוס - חגורות, איתותים, נסיעה בלי ביטוח. בקיצור, כל השכיחים.

אני דווקא מצליח לראות שיפור של החבר'ה האלה ביחס לכביש ולחוקים, אבל תמיד תאונה פוטוגנית תחזיר את כולם שני צעדים אחורה.

לא עברת בחמישי בערב בכפר מנדא, נכון?

עברתי שם שלשום כמו כמעט כל שבוע, וראיתי אותם שם, בשני צידי הכביש מתפרעים.

ואל תשכח שזה היה בערך 200 מטר מהכיכר שבה נהרגה הולכת רגל רק 24 שעות לפני זה על ידי נהג מתפרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

במשך כמה שנים עברתי שם יום-יום. מכיר את ההתקהלויות שאתה מדבר עליהן בדיוק כמו בעוד כפר-שניים, יותר קרובים אלינו.

לא תמצא מילה בתגובה שלי שאומרת שהתופעות האלה מוגרו לחלוטין, פשוט הצתמצמו במידה מסויימת.

ולמה? כי המשטרה מציקה להם בקטנות. אני חושב שזה חכם.

אני לא תמים ויודע שאין סיכוי להעלים את העניין לחלוטין, פשוט בגלל השרשה של זילזול בחוקים שחלק מאמינים בו,

לא רק על הכביש (אבל זה כבר עניין רחב יותר שאין לי זמן אליו, צריך לקלח את הילד :-)).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מייצג כל מה שגרוע בגזענות והפאשיסטיות.

אתה באמת שונא אותם בגלל המוצא שלהם?

זה באמת גועל נפש שלא ראיתי ככמותו.

כן, יש חלק מהערבים שדוגלים בפרימיטיביות וזלזול בחוקים אבל יש גם חלק נכבד שלא, והם אזרחים נורמטיביים לגמרי.

אסור לשנוא מישהו בגלל המוצא שלו כי זה פשוט מעיד עליך כעל אדם אטום, בור וללא יכולת לקרוא אנשים ביומיום.

אני בעד לצנזר את התגובה המבישה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...