Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על נהיגה על רכב ללא טסט מעל לשישה חודשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה.

לצערי החודש יש לי משפט על עבירה של נהיגה ללא טסט מעל לשישה חודשים. נתפסתי בזמן שיצאתי מן המוסך לאחר תיקונים כאלה ואחרים לקראת הגשת הרכב לטסט.

לאחר כחודש הרכב עבר טסט ויש כיום טסט לרכב. כרגע אני נהג חדש, בנובמבר נגמר לי הנהג החדש.

מה לצפות במשפט? מה לעשות בכללי, אין לי מושג איך הולך כל תהליך המשפט, לאן לגשת וכו'.

תודה ולילה טוב, JEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש דחיית המשפט כדי שתעבור את השלב של נהג חדש.

רצוי עו"ד כי אתה עלול לקבל גם שלילה וגם קנס של כמה אלפי ש"ח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי במקרה דומה, אותה עבירה - טסט מעל שישה חודשים , וכמובן שקיבלתי זימון למשפט.

אני לא הייתי נהג חדש, אבל כן הייתי חייל צעיר, בכל מקרה הלכתי ללא עו"ד, השופט היה מאוד נחמד, שאל אותי מספר שאלות כלליות, ובעיקר בחן את ההיסטורית עבירות תנועה שלי (שכללו כבר 3 דוחות: 2 על שלט נהג חדש, + 1 על חגורה) הוא גם נזף בי קצת על העניין שפעמיים נתפסתי ללא שלט נהג חדש, והזהיר אותי לא להגיע יותר לבתי משפט.

לבסוף

הוא קנס אותי ב 500 ש"ח, ותנאי לשנה או תקופה מסויימת שלא זכור לי בדיוק, שזה פחות מהקנס המקורי אילו השוטר היה נותן לי (נסיעה ברכב ללא מבחן רישוי שנתי (טסט) -עד חצי שנה זה קנס של 1000 ש"ח )

שהגעתי לשם הייתי מאוד מודאג ממה שהולך להיות, אבל באולם היו כמה נשפטים לפני, והסיפורים שלהם היו כל כך הזויים שהעניין שלי מתגמד לעומתם.

הגיעו לשם אנשים עם גיליון הרשעות שלא מבייש כרך אנציקלופדיה .. וסיפורים הזויים עד צחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לישה - ואחרי דחיית המשפט, קטנים הסיכויים שייראו שבעת ביצוע העבירה, הוא היה נהג חדש ? (שיטת מצליח?)

העונש יהיה יותר קל ?

זה המגוחך שבחוק. פשוט חור.

הענישה בבית המשפט יכולה להיות זהה אבל הההגבלות שחלות על נהג חדש לא יחולו, כיוון שהן מופעלות על ידי רשות הרישוי.

רשות הרישוי פועלת על פי מועד פסק הדין ולא על פי מועד ביצוע העבירה.

חלמאות , אבל זה המצב החוקי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי פעם למשפט בגלל שהשוטר שעצר אותי חשב שאני בלי טסט 5 שנים!.

במשפט התובעת אומרת לשופטת "הנהג הציג לי רשיונות ואני רואה שהוא עשה טסט באותו החודש שניתפס אני מבקשת קנס ושלילה על תנאי".

בהתחלה שמחתי שזה רק ! העונש שהיא מבקשת על 5 שנים ללא טסט.

אבל הפניתי את תשומת ליבה שעל הרישיון שהצגתי לה מופיעה חותמת עם תאריך מליפני הדו"ח ושהייתי באמצע תהליך.

נחסוך ממכם את דיברי השופט ונסכם שיצאתי זכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והפגם תוקן והרכב עבר טסט בסופו של יום אתה לא צפוי לפסילה, כך בחשבון שהרשעה בהיותך נהג חדש תגרור אמצעי תיקון במשרד הרישוי (תאוריה).

תפנה ליעוץ על מנת שלא יגרם נזק לרשיונך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ישיבה ראשונה היא ישיבת הקראה .

אתה מגיע לבית המשפט ליד האולם יש שוטר /ת שרושמת מי הגיע ואתה נכנס לאולם

אתה באולם עם עוד 50 נאשמים שכולם הוזמנו לאותה שעה , למה הזמן של הנאשמים לא חשוב .

מגיע תורך , מקריאים את שמך , השופט שואל אותך מודה לא מודה . מודה אבל... אתה מסביר על רגל אחת את עמדתך ומגיעים לעונש כלשהו.

לא מודה , דוחים את הדיון לעוד X זמן להוכחות בו יבוא השוטר להעיד תוך שהשופט "מאיים" עליך בענישה קשה יותר בגלל שאתה מטריח את המערכת לעוד ישיבה בעיניינך.

וקיימת האפשרות שאתה בא , וסוגר עם התובע/ת עיסקת טיעון , תראי הנה בוצע הטסט הייתי באמצע התהליך , מגיעים לעונש מוסכם , היא משחררת אותך מנוכחות ואת מה שסגרתם ביניכם ב 99.999999999% מאשר השופט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, אני אחרי המשפט.

הנזק: 750 ש''ח קנס לחמישה תשלומים ושנה תנאי.

עכשיו השאלה, אצטרך לגשת לעשות תיאוריה מחדש/יהיה לי נהג חדש לעוד שנתיים?

תודה רבה לעוזרים, JEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי השופט/ת?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה.

לצערי החודש יש לי משפט על עבירה של נהיגה ללא טסט מעל לשישה חודשים. נתפסתי בזמן שיצאתי מן המוסך לאחר תיקונים כאלה ואחרים לקראת הגשת הרכב לטסט.

לאחר כחודש הרכב עבר טסט ויש כיום טסט לרכב. כרגע אני נהג חדש, בנובמבר נגמר לי הנהג החדש.

מה לצפות במשפט? מה לעשות בכללי, אין לי מושג איך הולך כל תהליך המשפט, לאן לגשת וכו'.

תודה ולילה טוב, JEP.

תבקש דחיית המשפט כדי שתעבור את השלב של נהג חדש.

רצוי עו"ד כי אתה עלול לקבל גם שלילה וגם קנס של כמה אלפי ש"ח.

זה המגוחך שבחוק. פשוט חור.

הענישה בבית המשפט יכולה להיות זהה אבל הההגבלות שחלות על נהג חדש לא יחולו, כיוון שהן מופעלות על ידי רשות הרישוי.

רשות הרישוי פועלת על פי מועד פסק הדין ולא על פי מועד ביצוע העבירה.

חלמאות , אבל זה המצב החוקי.

זהו, אני אחרי המשפט.

הנזק: 750 ש''ח קנס לחמישה תשלומים ושנה תנאי.

עכשיו השאלה, אצטרך לגשת לעשות תיאוריה מחדש/יהיה לי נהג חדש לעוד שנתיים?

תודה רבה לעוזרים, JEP.

התשובה היא לא

מצטער שהטעיתי אותך .

העבירה שעברת אינה מנויה בין העבירות שבגללם מקבלים את התיקון של משרד הרישוי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...