Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור מפחיד על צירייה מתפרקת - או איך ניצלתי בנס

thestig3
שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצאתי אתמול בלילה ליציאה שיגרתית עם חברים לתל אביב (אני גר בשפלה 30-40 דקות נסיעה מהבית), מאחר ומיהרתי החלטתי לחתוך חזרה לכיוון הבית - הרכב הוא פונטו HGT.

כחצי קילומטר לפני המחלף שמעלה אותי לאיילון דרום נעמדתי ברמזור אדום, איך שהוא התחלף אני משלב לראשון איך שהרכב מתחיל בנסיעה אני שומע "פאק" דיי רציני מתחתית הרכב, הוא נשאר מונע אבל כל ניסיון לתת גז האוטו נשאר במקום (הכל לכאורה כשורה הסל"ד עולה כרגיל, האוטו משולב בהילוך ופשוט לא זז).

יש לציין שבאותו רגע הייתה הרגשה כיאלו התפוצץ צמיג למרות שהרכב רק התחיל בתזוזה בהילוך ראשון.

מפעיל 4 אורות מצוקה דוחף את האוטו למקום בטוח, מציץ מתחת לאוטו ומה אני מגלה? כל הציריה הימנית קידמית התנתקה לגמרי באורח פלא, כיאלו הברגים שאמורים לתפוס את כל העסק מחובר התאדו (הכל שלם בידיוק בקטע של החיבור זה התנתק) :shock:

הזמנתי גרר הגיע אחרי חצי שעה ובעקבות החג נתקעתי בגלל שהמוסכים לא פתוחים :| כניראה שלמפגש הקרוב אני לא יגיע.

המזל הגדול שלי שהדבר הזה קרה 500 מטר לפני העלייה לאיילון, אם זה היה קורה לי על איילון ואני לא בידיוק נוסע שם על 90 לא הייתי רוצה לדעת מה קורה - לפי דעתכם הצצה לפני הנסיעה הייתה יכולה לחזות דבר כזה?

למרות שאולי זה לא ממש קשור לפורום הנ"ל, כשמדובר בצירייה מדובר על עסק יקר או זול בדרך כלל?

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי אתמול בלילה ליציאה שיגרתית עם חברים לתל אביב (אני גר בשפלה 30-40 דקות נסיעה מהבית), מאחר ומיהרתי החלטתי לחתוך חזרה לכיוון הבית - הרכב הוא פונטו HGT.

כחצי קילומטר לפני המחלף שמעלה אותי לאיילון דרום נעמדתי ברמזור אדום, איך שהוא התחלף אני משלב לראשון איך שהרכב מתחיל בנסיעה אני שומע "פאק" דיי רציני מתחתית הרכב, הוא נשאר מונע אבל כל ניסיון לתת גז האוטו נשאר במקום (הכל לכאורה כשורה הסל"ד עולה כרגיל, האוטו משולב בהילוך ופשוט לא זז).

יש לציין שבאותו רגע הייתה הרגשה כיאלו התפוצץ צמיג למרות שהרכב רק התחיל בתזוזה בהילוך ראשון.

מפעיל 4 אורות מצוקה דוחף את האוטו למקום בטוח, מציץ מתחת לאוטו ומה אני מגלה? כל הציריה הימנית קידמית התנתקה לגמרי באורח פלא, כיאלו הברגים שאמורים לתפוס את כל העסק מחובר התאדו (הכל שלם בידיוק בקטע של החיבור זה התנתק) :shock:

הזמנתי גרר הגיע אחרי חצי שעה ובעקבות החג נתקעתי בגלל שהמוסכים לא פתוחים :| כניראה שלמפגש הקרוב אני לא יגיע.

המזל הגדול שלי שהדבר הזה קרה 500 מטר לפני העלייה לאיילון, אם זה היה קורה לי על איילון ואני לא בידיוק נוסע שם על 90 לא הייתי רוצה לדעת מה קורה - לפי דעתכם הצצה לפני הנסיעה הייתה יכולה לחזות דבר כזה?

למרות שאולי זה לא ממש קשור לפורום הנ"ל, כשמדובר בצירייה מדובר על עסק יקר או זול בדרך כלל?

זול מאוד,הצירייה זולה העבודה גם כן.

נסה לטלפן לביתן ספרק,מבצע קדש 68 בני ברק.

אם תרצה מוסך אמין ומאוד זול צור קשר בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ביתן ספרק" אינם מוכרים חלפים לאנשים פרטיים ואפילו אין להם מערכת לגביית כסף במקום.

בברכה - רפי לין

הוא יקבל הדרכה מה לעשות בכדי לקבל חדשה במחיר משופצת במסר פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה התנתקה הציריה, בצד הגיר או הגלגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

הצירייה התנתקה בחלק שמתחבר לגיר, באורך פלא התושבת נשארה שלמה להפליא, מה שאומר - הברגים פשוט נעלמו O:

המכונאי המוכשר יש לציין שהוא גם חבר חיבר הכל חזרה עם ברגים מתאימים החליף לי שמן גיר שנזל, וכעת הכל חזר לשלמותו.

ואני שואל איך לעזאזל דבר כזה קורה? ברגים שנעלמים?

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

.

ואני שואל איך לעזאזל דבר כזה קורה? ברגים שנעלמים?

ואני שואל האם יש לך בעיות שמיעה, כי תקלה כזאת הייתה אמורה להיות מלווה בתקתוקים עוד לפני שהבורג האחרון התעופף לו בחשכת הליל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהבחור האחרון שעבד על המכונית שלך, לא סגר את הברגים עד הסוף. הם עפו אחד אחד...

אתה רוצה לומר שלא הרגשת ולא שמעת כלום גם כשנשאר בטח רק בורג אחד שגם הוא חצי בחוץ? זה נשמע הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמת זול - קבלת זול .

המכונאי במוסך קטן שלו עם הוצאות מינימאליות יכול להיות בעל מקצוע מעולה פי כמה מהמכונאי שעובד במוסך מורשה שבו יש איש יועץ שירות מנהל פקידת קבלה פינת ישיבה עם שתיה וכו'

כל אלה נכנסים לתמחיר

ולכן לא תמיד הזול פירושו עבודה זולה או לא מקצועית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתך , האם ציריה שהורכבה במוסך מורשה ע"י מכונאי שעובר השתלמויות מידי פעם אמורה להתפרק ?

אז תתפלא גם במוסכים מורשים עובדים חאפרים וילדים.

אחרי הטיפול האחרון שלי ברשת מוסכים מאוד מוכרת ובעלת שם טוב.

נכחתי לכל אורך הטיפול, מי שעבד לי על הרכב היה נער, בין 18-20, בן דוד, שרואים שלא היה לו מושג מה הוא עושה.

כל כמה דקות שאלתי את האחראי עליו שאלות והוא בא ותיקן אותו וגם בלי ששאלתי הוא תמיד תיקן אותו.

והתיקון שם בכלל בכלל לא היה זול, כולה טיפול 60 אלף לקחו קצת מעל 2000 ש"ח, כולל רפידות קדמיות מקוריות.

אז אם למישהו יש מוסך פרטי, בלי פקידה, בלי עמדת קפה ועל שאר הדברים שמסביב שנותן שירות טוב ומקצועי ומשלם 30-40 אחוז פחות, למה לא? טעויות קורות בכל מוסך ומנסיון שלי שמעתי על יותר מורשים שמרמים את הלקוחות שלהם מאשר לא מורשים.

יש גם מוסכים מורשים מאוד מקצועיים, אבל לא חסר מורשים שהם ממש לא מקצועיים וגובים את אותו המחיר כמו המורשה המקצועי.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתך , האם ציריה שהורכבה במוסך מורשה ע"י מכונאי שעובר השתלמויות מידי פעם אמורה להתפרק ?

היא לא צריכה להתפרק ואין לזה קשר אם מדובר במוסך מורשה יבואן במוסך מורשה גדול או במוסך מורשה קטן.

כפי שאמרתי במקרה של מוסך אין כל קשר בין איכות הביצוע לבין התפאורה מסביב.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק להרגיע אותך...

גם אם היית באיילון במהירות של 150 לא היה קורה כלום

סביר להניח שהיא היתה נשארת מחוברת מכוח האנרציה עד לעצירה או האטה...

קרה לי כבר עם הקסרה בעבר וגם אני נבהלתי מאוד וישר חשבתי מה היה אילו...

האילו היה שנסעתי בסביבות 130 ורק כשהגעתי לפקק היא התפרקה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונאי במוסך קטן שלו עם הוצאות מינימאליות יכול להיות בעל מקצוע מעולה פי כמה מהמכונאי שעובד במוסך מורשה שבו יש איש יועץ שירות מנהל פקידת קבלה פינת ישיבה עם שתיה וכו'

כל אלה נכנסים לתמחיר

ולכן לא תמיד הזול פירושו עבודה זולה או לא מקצועית

טיפלתי בעבר אצל מכונאי כזה, בן אדם זהב, ואיש מקצוע מעולה. כל העניין של מכונאות ורכב אצלו בדם !, זה התחביב שלו מעבר למקצוע , היה לו צי של כלי רכב שלו שהוא היה קונה משפץ נוסע ובמיוחד ג'יפים.

מאז שהוא בפנסיה טיפלתי כמה פעמים אצל מוסכים מורשים ויש לרכב עד היום צלקות מהטיפולים האלה, נפלתי על חעפרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...