Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק בישראל - רוצים משפט? היכונו לקנס גבוה פי 4

Almighty
שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שר התחבורה מעוניין להוריד את הלחץ מבתי המשפט, ומקדם יחד עם משרד המשפטים יוזמת חקיקה שתגרום לנהגים לחשוב היטב לפני שיבחרו באפשרות להישפט - על עבירת מהירות הם עלולים לשלם עד 3,000 שקלים

אני לא מבין מה עניינו של שר התחבורע להקל ולהוריד את הלחץ מבתי המשפט? זאת העבודה שלהם, שישפטו. להעלות את הקנס לעד 3,000 שקל?! הזוי לגמרי הכץ הזה, שיתפטר כבר מהתפקיד, לא פעם ראשונה שהליצן הזה מבלבל לנו את המוח עם הצעות חוק הזויות. פשוט חוצפה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3891755,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יקרה.

ע"י כך הם מנסים למנוע את זכותו של אדם לערער בבית משפט על דו"ח/קנס או כל דבר אחר, ולא נראה לי שזה חוקי.

לעומת זאת חשוב שתדעו שאם אתם מחליטים להשפט, השופט לא חייב להקשיב לסכום הנקוב בחוק ויכול בכל רגע נתון להחמיר עם הנאשם ולתת לו קנס גבוהה בהרבה (למרות שזה כמעט לא קורה זה אפשרי בהחלט).

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נו בדיוק, זה הרבה יותר עדיף ע"י כך שתצטרך לשלם סכום קנס מטורף מראש אם תחליט להשפט.

אם תרצה להשפט גש למשפט ואם השופט יחליט שבזבזת את זמנו הוא יכול להכפיל לך את הקנס, אם לא ויצאת זכאי אז מה טוב. אבל לא, מר קץ חייב להראות נוכחות עם הצעות חוק מטופשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הוא קונס אותי על זה שבזבזתי את זמנו?!

חשבתי ש"בזבוז הזמן" הזה נקרא העבודה שלו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני בעל חנות,בא לקוח והחליט שהוא מוציא את כל המוצרים מהמדף והיה בחנות שעה וחצי,גם אז מותר לי לגבות ממנו כפול מהמחיר המקורי?

הוא ביזבז לי את הזמן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט הזוי, מעניין מאד למה יש עליה ואנשים דוהרים למשפט, כי חצי מהדוחות שהשוטרים נותנים שנויים במחלוקת...

אז עכשיו גם רוצים לדפוק לך 3K בשביל שלא תערער? לא ברור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שיוסיף תיקון לחוק - אם אני יוצא זכאי, אני דורש פיצוי מהמשטרה על עוגמת הנפש שבקבלת הדוח, הוצאות משפטיות, הפסד ימי עבודה, יחס (ברוב המקרים) מזלזל מהשוטר והתנצלות בכתב ממנו.

מה, לא ככה? :)

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לפועל.

מה שכיום קורה בפועל אדם שמבקש להשפט ובמשפט אשם, מחוייב בדרך כלל בהוצאות משפט, כך שלדוגמא אדם המבקש להשפט על קנס של שימוש בטלפון נייד שבפועל הקנס 1000 ש"ח, משלם לעיתים 1500 ש"ח.

(תשלום לבית המשפט ולמתנדב/שוטר) שמגיעים להעיד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המצאה, אתה מוזמן לבדוק.

ברגע שמגיע מתנדב להעיד הוא מקבל על כך תשלום.

מהיכן אתה חושב שהכסף מגיע אליו?

השופט מעלה את גובה הקנס כדי לכסות הוצאות עד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט הזוי, מעניין מאד למה יש עליה ואנשים דוהרים למשפט, כי חצי מהדוחות שהשוטרים נותנים שנויים במחלוקת...

כי הם יודעים שיצליחו לסחוט "דיל" יותר טוב במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המצאה, אתה מוזמן לבדוק.

ברגע שמגיע מתנדב להעיד הוא מקבל על כך תשלום.

מהיכן אתה חושב שהכסף מגיע אליו?

השופט מעלה את גובה הקנס כדי לכסות הוצאות עד.

ל'

ומהיכן מגיע השכר של השופט? ושל הפקידות? ושל התובע שעבד כמה שעות על התיק?

אם היית צודקת כל אדם שמורשע היה אמור לקבל קנס של 5000 ש"ח יותר מהקנס המקורי כדי לכסות את כל ההוצאות שנגרמו בכך שהוא ביקש להישפט.

אבל מה קורה אם השופט מחליט להתחשב ולגזור על הנאשם את הקנס המקורי- האם המתנדב שהגיע להעיד לא יזכה לקבל הוצאות?

ומה קורה אם נאשם א' קיבל דוח ממתנדב ונאשם ב' קיבל דוח משוטר (שלא זכאי לקבל הוצאות)- האם נאשם א' יקבל קנס יותר גבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...