Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדונלד'ס תגריל 5 מכוניות פורשה במבצע הקיץ

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכי למה נראה לך שאני מחפש לעשות רושם בתגובותיי? :-o

לגבי הסעיף הזה, אני הבנתי אחרת - שגם לאחר קבלת הפרס אין לשנותו \ למכור אותו. אני אשוחח על זה עם קרוב משפחה שעוסק בתחום דיני חוזים. בכל מקרה העובדה שמקדונלדס נשארת כבעלים דיי מרתיעה.

לרגע זה נשמע כאילו אתה צריך להחליט אם לקחת את הרכב מהם ;)

אותי לא היה מרתיע שום דבר אם הייתי צריך לבחור אם לזכור ברכב או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע מה אומרים- "איזהו עשיר? השמח בחלקו".

סוף סוף מישהו שמדבר כמו שצריך.

שלא תבינו לא נכון... יש גם אנשים מלאים בכסף. זה לא אומר שהם שמחים.

רמז קטן... בממוצע אני מאמין שיוצאים בערך משהו כמו 20 אלף קודים ביום בכל הארץ, אם לא יותר. חשבו את הסיכוי :D.

ההגרלה הבאה ב: 5.7 בהצלחה לכולם [=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הכוונה שעורך ההגרלה נשאר כבעל הרכב.

נאמר שם : שעורך ההגרלה הוא יד ראשונה.

הזוכה המאושר (כנראה), יירשם כיד שניה (100% בעלות - ללא שותפים).

לדעתי קבלת הרכב as-is, צריכה להיות עם קצת הגיון ומגבלות, ולא קביעה גורפת של as-is.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגעילים אתם, בשביל לזכות בפח על 4 גלגלים אתם מוכנים לאכול זבל שרק מזיק לכם. אתם מוכנים לאכול שמן שלא החליפו 7 ימים, עם אבקת מגנזיום שמוסיפים כל יום ( עם זה בזין של המנהל, וזה לא בדרך כלל ) ואני כבר לא מדבר על הסרטן שמקבלים מהשמן הזה. ( נו טוב, דיברתי )

עכשיו תחשבו כמה כסף אתם הולכים לזרוק על אוכל שעולה להם 10 שח ולכם 40 שח. על הילדים המסכנים שעובדים שם תמורת 16 שח לשעה, על חתולי הרחוב שנעלמים מיום ליום... ( רגע, זה סרט אחר :) )

5 מכוניות לכל אותם הפריירים שחושבים שהם אלה שיזכו... :lol: בסדר

:lol:

קצת מעליב לקרוא לפורש בוקסטר "פח על 4 גלגלים":roll:

ח חי חיפ חיפו חיפושית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוריד לכם טיפה את הרוח.

תקרוא את ה5.12

בקצרה. אתה תשלמו את כל האגרות! והמיסים!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה הלא סבירה שמישהו ירצה להשאיר אצלו את הרכב, האגרות והמסים זה מה שיפריע לו? לאחר שקיבל רכב של חצי מיליון ש"ח ב-10 ש"ח?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם ללא אמצעים לא יוכל להחזיק ברכב הנ"ל (הוצאות- כ2500 שח בחודש (ביטוח ואגרה, לא כולל דלק)) ולא יהיה לא רצון לעשות כן. כל מה שיעניין אותו זה למכור אותו ולקבל מזומן כמה שיותר מהר (גם אם זה 390 במקום 500) וכאן נכנס לתמונה האדם שרוצה בוקסטר וזה יום המזל שלו (חבל שזה לא S :|). עוד "בעיה"- הצבעים של הרכב אדום וצהוב הם מזעזעים, דוחים ולא מתאימים (הצהוב יותר נורמלי) לעומת ספקטרום הצבעים החדש של החברה (מי שנמאס לו לראות לבן, יש ירקרק תכלת וכתום ייחודים לפורשה בסגנון GT2\3 מדהימים) ותאמינו או לא, בסגמנט הרכבים והמחירים האלה הצבע חשוב מאוד ועשוי להוות השפעה מכרעת על המכירה (שוב יום המזל של הרוכש, וגם של הקונה שלא ציפה- כולם מרוצים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי מבטח אותו בביטוח חובה וצד ג' (בסביבות 2000 שקל בשנה עלות כוללת). ייגנב? למי אכפת, אוטו ב-10 שקל. הייתי נוסע בו עד התקלה היקרה הראשונה.

ולא, אין לי שום סמפטיה לפורשה, זה לא קסנטיה :-P

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי מבטח אותו בביטוח חובה וצד ג' (בסביבות 2000 שקל בשנה עלות כוללת). ייגנב? למי אכפת, אוטו ב-10 שקל. הייתי נוסע בו עד התקלה היקרה הראשונה.

ולא, אין לי שום סמפטיה לפורשה, זה לא קסנטיה :-P

אז במקום להרוויח כ400 אלף מהמכירה, תפסיד 2000 ש"ח על הביטוח.

גאוני! ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהרגע נכנסתי לסניף של מקדונלדס ושילמתי כמעט 40 ש"ח על המבורגר, צ'יפס וכוס של קולה רק בשביל ארבעה כרטיסים להגרלה :roll:

אני לגמרי איתך.

הרכב הזה שווה עבורי בדיוק מה שהשקעתי בו - עלות הארוחה במקדונלדס + עלות המיסים והאגרות (10 שקלים? לדעתי מדובר בקצת יותר). אם הייתי קונה רכב ב10K ש"ח לא הייתי חושב לבטח אותו בביטוח מקיף, כך גם במקרה הזה. במילא פורשה לא אמור להיות רכב גניב במיוחד. אין טעם לגנוב אותו לחלקי חילוף ואין הרבה על הכביש כך שקל יחסית לאתר רכב שנגנב.

תקלה? רכב חדש לחלוטין, אמור להיות עדיין באחריות יצרן. לא צפויות עלויות גבוהות במיוחד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שמשהו שווה בדיוק כמה ששילמת עליו לא ממש תופסת בעולם האמיתי.

אתה סוחר במניות? אי פעם מכרת משהו באופן כללי? (אפילו רכב)

בחלק מהמקרים זה לרעתך ובחלק אחר זה לטובתך.

אשמח שתזכה ברכב ותמכור לי אותו "בדיוק בעבור מה שהשקעת בו" ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...