Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדונלד'ס תגריל 5 מכוניות פורשה במבצע הקיץ

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה רשום שמעל כל 10 שקל מקבלים קוד להשתתפות בהגרלה 20 שקל שתי קודים וכך הלאה...

זה כניראה כדי "להגדיל" את הסיכויים מכיוון שיש רק 5 הגרלות.

אני מניח שעכשיו אנשים יקבלו בממוצע משהו כמו 10-20 קופונים על כל ארוחה. ויש אנשים שקונים קבוע, מעניין כמה יהיה להם חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה מגעילים אתם, בשביל לזכות בפח על 4 גלגלים אתם מוכנים לאכול זבל שרק מזיק לכם. אתם מוכנים לאכול שמן שלא החליפו 7 ימים, עם אבקת מגנזיום שמוסיפים כל יום ( עם זה בזין של המנהל, וזה לא בדרך כלל ) ואני כבר לא מדבר על הסרטן שמקבלים מהשמן הזה. ( נו טוב, דיברתי )

עכשיו תחשבו כמה כסף אתם הולכים לזרוק על אוכל שעולה להם 10 שח ולכם 40 שח. על הילדים המסכנים שעובדים שם תמורת 16 שח לשעה, על חתולי הרחוב שנעלמים מיום ליום... ( רגע, זה סרט אחר :) )

5 מכוניות לכל אותם הפריירים שחושבים שהם אלה שיזכו... :lol: בסדר

:lol:

מישהו אמר שחייבים לאכול את הזבל הזה? אם מישהו ממש רוצה להשתתף בהגרלה ולנסות את מזלו אבל לא מוכן לאכול את הזוהמה הזו שהם מוכרים - יכול לצאת גדול פי 3: להזמין את הבחור שנמצא מאחוריו בתור לארוחה על חשבונו.

גם תירשמו להגרלה, גם תעשו טוב למישהו שאינכם מכירים וגם תשמרו על הבריאות שלכם!

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב, לא יודע אם זה נאמר, אבל במבצע הזה יש מס' דברים שצריך לקחת בחשבון:

1) מקדונלדס נשארת הבעלים הראשיים של הרכב, והזוכה נרשם כבעליים המשניים.

2) למרות 1, הזוכה צריך לשאת בכל הוצאות האגרה, ביטוח וכו'.

3) אי אפשר למכור את הרכב לעולם, ואי אפשר לבצע בו שינויים ללא אישור \ להחליפו. (לא תוכלו לקבל בעדו כסף!)

4) גרסה הכי בסיסית בלי מיגון ומערכת שמע

5) במהלך המבצע המכוניות יהיו בתצוגה ואם יהיו בהם שריטות ופגמי צבע - זבש"כם (זה נראה כמו סעיף שנועד כדי שיוכלו להביא לנו דגמים קצת פחות מוצלחים מהמפעל)

זהו, אני את שלי אמרתי, אני לא אומר לכם מה לעשות אבל מי ששוקל לעשות מרתון מקדונלדס - צריך לדעת מראש מה הוא מקבל :)

נ.ב. תוכלו לראות שאני צודק (ולא אינטרסנט או מתחרה שלהם) בתקנון המבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים הראשיים? מה זה אומר? ומה הקטע שאי אפשר למכור? הרי ממש לא נראה לי שהזוכים הולכים להשאיר את הרכב אצלם עם כל העלויות הגבוהות :? משום מה נראה לי שאיכשהו המכוניות יגיעו למנהלים בכירים במקדונלדס :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 ו-3. אם אני לא טועה, אם מקדונלדס רושמת כבעלים את עצמה ואת הזוכה, אז צריך אישור של שני הגורמים בשביל להעביר בעלות. מה שאומר שבאמת אי אפשר יהיה למכור את הרכב - דבר שלא כתוב בתקנון המבצע לפי מה שראיתי. זה נשמע לי כמעט מופרך.

4. יש לבוקסטר גרסה בלי מערכת שמע? אני די בספק.

5. מחיר קטן לשלם...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 ו-3. אם אני לא טועה, אם מקדונלדס רושמת כבעלים את עצמה ואת הזוכה, אז צריך אישור של שני הגורמים בשביל להעביר בעלות. מה שאומר שבאמת אי אפשר יהיה למכור את הרכב - דבר שלא כתוב בתקנון המבצע לפי מה שראיתי. זה נשמע לי כמעט מופרך. סעיפים 5.4, 5.17

4. יש לבוקסטר גרסה בלי מערכת שמע? אני די בספק. סעיף 5.5, לקראת סוף הסעיף

5. מחיר קטן לשלם...

רוני

.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא חושב שאם תרצה למכור, מקדונלדס יסרבו. זה אולי פותח פתח לקומבינות ומחיר עסקה זול, ב-WCS, אבל בהתחשב בכך שהרכב עלה לך 10 ש"ח, זה לא כ"כ נורא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא חושב שאם תרצה למכור, מקדונלדס יסרבו. זה אולי פותח פתח לקומבינות ומחיר עסקה זול, ב-WCS, אבל בהתחשב בכך שהרכב עלה לך 10 ש"ח, זה לא כ"כ נורא.

לפי התקנון אסור לך למכור \ להמיר \ לשנות \ להחליף את הרכב, מה לא מובן?

זה כמו שתגיד "אני לא חושב שאם יוסי יבקש רשות מהמשטרה לרצוח את דני היא תסרב", היא לא צריכה לסרב כי זה כבר אסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי קריאה של הסעיף הזה (5.17),אני מניח שהכוונה היא להמיר את הפרס בפרס אחר\כסף מטעם מקדונלדס,כלומר לא תוכל לבקש ממקדונלדס את שווי המכונית או לבקש פרס אחר. לא נראה לי שבאמת יש איסור מכירה (אלא אם כן מה שרוני ציין יהווה בעיה - אבל לא נראה לי שמקדונלדס יעשו בעיות),סה"כ זה סעיף שמופיע בכל מבצע בו מחולקים פרסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום כך-

5.4- המכוניות, כולן או חלקן, אשר ימסרו לזוכים, יהיו רשומות כל שמו של עורך ההגרלה, כבעליהן, ובהתאם לכך, הזוכה ירשם ברישיון הרכב כבעלים השני של המכונית.

ממשיכים בסעיף 5.12- הזוכים יהיו מחויבים בתשלום כל מס... לרבות אגרות והוצאות נלוות בגיל העברת רישום הבעלות על שמם,...

1. אם מקדונלדס יטענו שהתכוונו לרישום הבעלות כבעלים שניים ומישהו ירצה לטעון לבעלות בלעדית אני רואה כאן מטעמים מדיני החוזים.

2. לא נראה לי הגיוני שמקדונלדס יהיו מעונינים להיות בעליהם של כלי רכב שלא ברשותם (תאונות תביעות וכו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבישי א, לפי מה שאני קראתי, אסור לך לקבל בעד הרכב (דהיינו, במקומו) שווי כספי או כל דבר אחר. זה לא אומר שלאחר שקיבלת את הפרס אסור לך לבצע בו כל פעולה שהיא. מאחר ומקדונלדס גם הם בעלים ברכב, כל פעולה שכזו תהא כפופה לאישורם.

זה מה שמובן לי ואתה מוזמן לחסוך בסימני השאלה ובדרמטיות, זה לא עושה רושם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבישי א, לפי מה שאני קראתי, אסור לך לקבל בעד הרכב (דהיינו, במקומו) שווי כספי או כל דבר אחר. זה לא אומר שלאחר שקיבלת את הפרס אסור לך לבצע בו כל פעולה שהיא. מאחר ומקדונלדס גם הם בעלים ברכב, כל פעולה שכזו תהא כפופה לאישורם.

זה מה שמובן לי ואתה מוזמן לחסוך בסימני השאלה ובדרמטיות, זה לא עושה רושם.

וכי למה נראה לך שאני מחפש לעשות רושם בתגובותיי? :-o

לגבי הסעיף הזה, אני הבנתי אחרת - שגם לאחר קבלת הפרס אין לשנותו \ למכור אותו. אני אשוחח על זה עם קרוב משפחה שעוסק בתחום דיני חוזים. בכל מקרה העובדה שמקדונלדס נשארת כבעלים דיי מרתיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...