Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה סאב כדי להביא ב 500 שקל ואיך הסאב של מוראל

MATAN206XT
שימו לב! השרשור הזה בן 7394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה304 הוא לא בתיבה אטומה (חוץ מזה שהוא כפול..... :D -הייתי חייב לציין כיף לי לרשום את זה) והוא גם לא בנוי לזה

הוא סאב שונה לגמרי! מה305,זה לא רק הבדלים בעוצמה

הוא סאב פרי-אייר לעומת ה305 שהוא בכלל בנוי לתיבה אטומה......

קיצור,סאבים שונים לגמרי,וכן,לפי דעתי ה304 עובד הרבה(!) יותר מדויק

בכל זאת תשמע לפני הקניה.......והבדיקה הכי טובה לפי דעתי

אם אתה מכיר שני אנשים עם הסאבים האלו,פשוט תשמע את שני הסאבים על אותה מערכת,כלומר תחליף בין אחד לשני ותשמע את ההבדלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שהכל עניין של טעם

אני יכול אפילו להגיד שאני לא סובל את ה305 והכל בגלל שהוא לא מדויק....הוא עושה הרבה רעש,קשה לכוון אותו......לא אהבתי אותו ויש אותו לאיזה 5 חברים שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שהכל עניין של טעם

אני יכול אפילו להגיד שאני לא סובל את ה305 והכל בגלל שהוא לא מדויק....הוא עושה הרבה רעש,קשה לכוון אותו......לא אהבתי אותו ויש אותו לאיזה 5 חברים שלי

מסכים איתך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף צליל מדויק ובאס קצר שלא מוזיז את כול האוטו ויש רעשין ביחד עם הבאס

תראו אני ממש לא מבין בזה ולא יודע איך להסביר אני רוצה באס שקרוב לזה שיש במסיבות

חלק ויפה....

איזה דגם עדיף

אם בכלל תבינו את מה שאני רוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...