Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכולה שלי הגיעה! (סיפור מרגש על קשיים במכס)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי לפי החוק זכותם לבדוק את המטען. אפשר לשלם להם פחות אבל אז משלמים על עוד כמה ימי אכסון עד שהם בודקים כך שבכל מקרה משלמים לפחות את הסכום הזה.

במדחינה שלנו למכס ולמכון התקנים יש כוח אדיר ביבוא וכמו כל מונופול הם לא מהססים לנצלו כדי לגרוף סכומי עתק. אני הבאתי לפני כמה חודשים מספר מפעילים חשמליים סטנדרטיים שיש לגביהם פטור מחובת בדיקת מת"י אבל הם החליטו בכל זאת לבדוק וחייבו אותי עבור אדם שהגיע לנתב"ג, פתח קרטון, הסתכל פנימה ושם חותמת ב 2500 ש"ח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני ממש לא מתרגש ולא מתלונן.

ציפיתי להרבה יותר גרוע מזה.

עכשיו אני נוסע לגן שמואל להעמיס את הנאגלה השניה.

וכמו שהבטחתי, עוד תמונות הזויות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא, אבל כמו שרואים בתמונות הגיע זרג בעל מטר אורך וכ12 סנטימטר קוטר.

אל תדאג, במכולה הבאה יביאו אינדיאני עם זרג.

הנה תמונה של אנדיאני עם זרג (הוא נראה כמו פסל תמים אבל כשמרימים אותו הוא מראה את כל אונו), תמונה של הארון של הממ"ד אחרי שהכנסנו אליו וילונות (המון), בערך 30 קילוגרמים של מגבות (בלי להגזים) וגם כמה סדינים, ותמונה של רוב הקישוטים לבית שפתחתי כרגע על השולחן. רואים שם דברים מהמון תרבויות, מפסלים של שיבא (אלה הינדית), לפסלים של דון קישוט, תמונות של פילים, חנוכיות, מנורות, נרות, פסלים מגאנה, תוכים מעץ מברזיל ואוסף הזוי של דברים שאני אפילו לא יודע מהם.

תמונה000.jpg

תמונה006.jpg

indio picaro.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...