Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם מנוע דיזל-האם יהיה קושי יחסי למכור

vlasha
שימו לב! השרשור הזה בן 6103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שבדקתי מס' רכבים מקב' סופר מיני והתאכזבתי ,אני שוקל לקנות רכב משפחתי או קומפקטי עם מנוע דיזל.

אני משלם 22 ש"ח עבור הטסט השנתי .

מחיפוש בפורום הבנתי שגובה הטסט לא אמור להשתנות ,גם עבור רכב עם מנוע דיזל.

לגבי תוספת מחיר עבור טיפול או ביטוח ,לא מצאתי תשובה חד משמעית.

גובה הפטור עומד על 59000 (גובה הפטור שונה בין רכב למישנהו )

לאחר הוספת הכסף שקבלתי עבור מכירת הרכב הקודם,אני מוכן לשקול רכבים בתקציב של כ 130,000 ש"ח.

לגבי דרישות מסויימות מן הרכב,

התיבה חייבת להיות לא רגילה ולא רובוטית .

רכב עם מנוע יצרוך פחות מאשר רכב בנזין וזה מאוד חשוב לי

כמו כן הבנתי שמנוע דיזל ,לרוב ,יותר חזק ממנוע בנזין ,זהו נתון לא כ"כ הכרחי אבל נחמד...

מה האופציות העמדות לרשותי?

עוד שאלה חשוב לגבי רכבי דיזל ,מופיעה ככותרת הת'רד,הייתי רוצה לקבל עליה תשובה

תודה מראש למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד נמצאת בהפרש משמעותי מהתקציב המקסימלי שלי (כאמור 130,000 ש"ח)

37 אלף!!! מפרידים בין מגאן דיזל אוטמט למגאן דיזל רגיל :shock:

חוץ ממנוע דיזל אני צריך שהגיר יהיה אוטומטי או סוג של אוטומט אך לא רגיל או רובוטי

כנראה שהתקציב מאוד מוגבל והדרישות גבוהות מדי

לצערי לא מצאתי רכב שהוא גם דיזל ,גם תיבת הילוכים שתתאים לי וגם עולה בסביבות 130K ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בק"מ הזה - החיסכון שתשיג על צריכת הדלק המועטה, יתקזז עם ירידת הערך האגרסיבית.

אני רכשתי עכשיו סיטרואן קסארה 98 ב13 אלף ש"ח. ממש לא איכפת לי לאן ירד הערך שלה, מכיוון שגם טויוטה 91 שהייתי רוכש בכסף הזה, תהייה שווה בעוד 3-4 שנים את מחירה כפח בלבד.

בכל מקרה - אני רק בא להראות לך שרכב דיזל מאבד הרבה אחוזים מהערך שלו מדי שנה - וגם אם אתה חוסך בשנה 4000 ש"ח על דלק, זה יכול להתקזז בצורה רצינית עם ירידת הערך.

לגבי מהירות המכירה - הקסארה שאני קניתי הייתה מפורסמת שבוע וחצי עד שנמכרה. אל דאגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בק"מ הזה - החיסכון שתשיג על צריכת הדלק המועטה, יתקזז עם ירידת הערך האגרסיבית.

אני רכשתי עכשיו סיטרואן קסארה 98 ב13 אלף ש"ח. ממש לא איכפת לי לאן ירד הערך שלה, מכיוון שגם טויוטה 91 שהייתי רוכש בכסף הזה, תהייה שווה בעוד 3-4 שנים את מחירה כפח בלבד.

בכל מקרה - אני רק בא להראות לך שרכב דיזל מאבד הרבה אחוזים מהערך שלו מדי שנה - וגם אם אתה חוסך בשנה 4000 ש"ח על דלק, זה יכול להתקזז בצורה רצינית עם ירידת הערך.

לא מדוייק.

כמה עולה קסארה 98 מנוע בנזין ?

פתח לוח YAD2 ותראה, חוץ מכה "מטורפים" שדורשים בין 18 ל 22K, כל השאר דורשים בין 14 ל 17K - אז מה ההבדל ההיסטרי בין זה לבין 13K שח שאתה קנית בהם את הקסארה דיזל ?

זה נכון שירידת הערך של הדיזלים גדולה יותר (בכלל הידיעה שמדובר ברכב שעבר הרבה קילומטרים) אך לא תמיד ההבדל הוא כזה מטורף, בטח ובטח אם מדברים על רכב משומש...

כאשר קונים רכב חדש אין ספק שהשיקול הוא יותר קריטי - אך אני מאמין שאם יתחילו לשווק בארץ, בצורה יותר אינטנסיבית, דיזלים - אזי מצב השוק יהיה הרבה יותר טוב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל, הוא ביקש אוטומט.

דיזל אוטומטי יעלה כ150 אלף בארצינו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה רק היונדאי I30 היא אופציה (אם ברצונך רכב חדש).

תוכל אפילו לחפש אוקטביה או גולף/ג'טה משומשת בת שנה שתתאים לתקציב. כך גם לא תקנה רכב שגמע הרבה ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הקיה מג'נטיס? אם אני לא טועה, יש לה גרסה ב-130 אלף אבל אני לא זוכר אם המדובר בבנזין או בדיזל.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות לכל המגיבים.

אתמול הזמנתי רכב חדש,מדובר בניסאן טידה סידאן

כמובן לפני ההזמנה עשיתי נסיעת מבחן, מאוד נהנתי מהמושבים ומהתנהגות ההגה .

הניסאן אמנם לא דיזל אך צריכת הדלק די טובה (על פי היצרן,כשאקבל את הרכב אוכל לבדוק את הצריכה האמיתית).

הניסאן עלתה לי 68 אלף ,ניצלתי את כל גובה הפטור.

בעוד כ 14 יום אקבל את הרכב ואעלה תמונות ,שכולם יוכלו להתרשם .

צבע הריפוד בסלון הינו באג' ולא כנהוג ברכבים יפניים שחור או אפור כהה,ממש אהבתי את השילוב של הבאג' עם אפור בהיר מצד הנוסע.

כולם מציינים שרוכש הרכב חייב ללכת אחר תחושות ליבו בעניין רכישת הרכב,כך עשיתי

שוב פעם ,תודה רבה לכל חברי הפורום שהגיבו וייעצו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הזמנתי רכב חדש,מדובר בניסאן טידה סידאן

מה זה ?:shock: :shock:

רכב לשוק ההודי ?

עריכה: עכשיו ראיתי שזאת מחליפת האלמרה.......נו שויין.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...