Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה משיגים מכסה כסוף קטן לפיה של הצמיג?

adamhaver
שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון לאיפה שנכנס האוויר בגלגל "הפיה" יש כזה כיסוי יפה יותר כסוף מאשר השחור שברוב המכוניות

היו לי 4 , ומישהו פשוט עבר ולקח אותם

מישהו יודע היכן משיגים דבר כזה קטן?

מחפש הגה לclio b sport 2002 צורה ישנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל פנצ'ריה שמוכרת גלגלי מגנזיום תוכל לקבל אחד במתנה או לרכוש 4 חדשים תמורת סכום סימלי של 10 שקלים!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כזה באוטו.. ואז מישהו לקח.

חפיף.. 15 שקל.. שמתי עוד סט.. וגם אותו מישהו לקח.

יאללה, הלכתי וקניתי 3 סטים.. שיהיה אם מישהו יקח.. תוך 3 שבועות כל הסטים נלקחו מגלגלים הרכב.

החלטתי שזה בזבוז כסף והסיכוי של זה להשאר על הצמיגים ליותר משבוע-שבועיים לא גבוה במיוחד.

יש בeBay סט עם "נעילה" מסויימת שהם טוענים שאי אפשר לגנוב (או לפחות יותר קשה) - אם אתה מוכן להשקיע טיפה יותר, אולי זה שווה את זה..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה "פקק לוונטיל" ! :?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כזה באוטו.. ואז מישהו לקח.

חפיף.. 15 שקל.. שמתי עוד סט.. וגם אותו מישהו לקח.

יאללה, הלכתי וקניתי 3 סטים.. שיהיה אם מישהו יקח.. תוך 3 שבועות כל הסטים נלקחו מגלגלים הרכב.

החלטתי שזה בזבוז כסף והסיכוי של זה להשאר על הצמיגים ליותר משבוע-שבועיים לא גבוה במיוחד.

יש בeBay סט עם "נעילה" מסויימת שהם טוענים שאי אפשר לגנוב (או לפחות יותר קשה) - אם אתה מוכן להשקיע טיפה יותר, אולי זה שווה את זה..

הייתי מציע לך לקנות סט נוסף ולתת תצפית קטנה על הרכב..

אין לי ספק שאחרי כל כך הרבה פעמים שזה נגנב, זה לא יגנב שוב, והפעם תדע מי זה.

אחרי שתפסת, אתן למוח היצירתי שלך לחשוב על מה לעשות עם האפס הזה.

* אני מציע את הדבר מפני שביום שתחליט לשים כיסוי לרכב/מערכת יוקרתית/משהו שקל לגנוב - הוא יחזור לרכב שלך ויעשה את זה, כי מבחינתו הבעלים של הרכב שאנן ולא ממש בודק מה קורה עם הרכב שלו מידי פעם.

אחרי פעם אחת שתתפוס אותו או שתראה סימנית של "הלו, אני פה ואל תתקרבו", זה יפסק, תראה שאכפת לך.

בנימה טובה, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה ככל הנראה לא אותו אדם, שכן המכסי ונטיל הללו נגנבו כל פעם במקומות שונים ולא מחניית הבית.

(היה הרבה יותר קל אם זה היה נגנב מחניית הבית, שכן הבית מאובטח ע"י מצלמות במעגל סגור עם הקלטה ארוכת טווח)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להשיג בקלות וונטילים כסופים מאגניבים - בחינם.

לא שווה לשים אותם מהסיבה הפשוטה שהם מושכים תשומת לב, וייגנבו בפעם הראשונה או השנייה מקסימום שתחנה את הרכב שלא בהשגחה.

פשוט חבל על הכסף ועל הטרחה ועל הסיבה לתת לילדים מפגרים להתקרב לרכב שלך.

שים וונטיל שחור - וסע לשלום.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת ונטיל מה"מיוחדים" ולחזק אותו עם פלאייר.

לרוב ילדים גונבים אותם ופותחים אוסף.

הבעיה היא שמי שנוהג למלא אויר אחת לשבוע-שבועיים יתקל בקשיים בדיוק כמו הילד מעולל הקונדס.

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח שלחץ אויר נכון = בטיחות, הא?

לא הייתי מתעסק עם הבטיחות שלי רק בשביל שיהיה לי וונטיל "מאאאגניב".

(יותר קשה לנפח אויר = עוד סיבות להתעצל ולא לעשות את זה).

שימו וונטיל שחור, תעזבו אתכם, בחייכם, כולה וונטיל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתעסק עם הבטיחות שלי רק בשביל שיהיה לי וונטיל "מאאאגניב".

אתה חושב שפרווה על הדשבורד זה בטיחותי?

ושמן לצמיגים בשביל שינצנצו?

כמו שאמרו חכמים לפני:

If you wanna to be cool

fuck your teacher in the school

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...