Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס-בנץ S-Class או ב.מ.וו סדרה-7, מה הייתם לוקחים?

Phillip
שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי האישית , ה - S החדשה מעט מגושמת בעיצובה , במיוחד בחלק הקדמי , אבל זה עניין של טעם , יכול להיות שהוא מוצא אותה נאה .

בכל אופן , ה - 7 לדעתי עדיפה בפן העיצובי , ובמבחן המצורף משום מה בדקו את ה - 730 מול ה - S500 , במקום לבדוק את יריבתה האמיתית - ה - 745 ( שנראית מדהים לטעמי עם הג'אנט 19" המקורי ) .

מנגד , אני לא ממש מצליח להתחבר לעיצוב הפנים של ה - 7 , וה - S נראית לי יותר חמימה ונוחה לנסיעות ארוכות .

נסיעת מבחן , ובדיקה מדוקדקת של המתחרות יעזרו לו להבין את מי הוא מעדיף יותר ופחות , זה לא עניין של מה בכך , והסכום שהולך להיות מושקע רציני למדי , אזי שווה להשקיע זמן ולהרגיש את הרכבים היטב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה די פשוט האמת.

כשהנאה מנהיגה איננה חלק מהמשוואה, ואצל רוב האנשים שקונים מכוניות כאלה זה המצב, קשה לחשוב על איזשהו חיסרון אצל ה-S, כשאצל הבימר אפשר למצוא כמה (הI-Drive, נוחות נסיעה פחות ממושלמת ועוד כמה).

לכן ה-S עדיפה.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

תודה רבה רבה לכל מי שהגיב ותרם -- דעתכם עזרה מאוד! :)

בברכת כל טוב ונהיגה בטוחה, אריה. :)

מעוניין לרכוש רכב מבית פיג'ו, דגם 106. פרטים בקישור הבא: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=133403

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאצל הבימר אפשר למצוא כמה (הI-Drive, נוחות נסיעה פחות ממושלמת ועוד כמה).

לכן ה-S עדיפה.

פחות ממושלמת? זאת מסקנה שהגעת אליה אחרי 10K ק"מ נסיעה/נהיגה על הרכב? :shock:

במכוניות האלה אני לא חושב שיהיה הבדל גדול בתחום מסויים.

ההבדל היחיד הוא סמל הסטטוס שיושב על המכונית מקדימה ומאחורה, ופה זה עניין אישי.

בקנייה של רכב הנושק למחיר המיליון רצוי מאוד לעשות נסיעת מבחן ולא לעשות סקר קהל ולקנות בצורה עיוורת את הרכב שקיבל מספר קולות גבוה יותר.

בכל אופן , ה - 7 לדעתי עדיפה בפן העיצובי , ובמבחן המצורף משום מה בדקו את ה - 730 מול ה - S500 , במקום לבדוק את יריבתה האמיתית - ה - 745

היריבה האמיתית של ה-S500 היום היא ה-750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מת על העיצוב של סדרה 7, טיפה מגושם. לעומת זאת הS כבשה אותי עיצוב מדהים..2 המכוניות הם חלומו של כל אדם ולכן אני לא חושב שמבחינת נוחות או איבזור אחת נופלת מהשנייה. אבל הS נראית לטעמי טוב בהרבה.

שיקנה SLR8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות ממושלמת? זאת מסקנה שהגעת אליה אחרי 10K ק"מ נסיעה/נהיגה על הרכב? :shock:

זאת מסקנה שהגעתי אליה מניסיון עם ה-s (אמנם לא 10k, שמסתבר שזה מספר הקילומטרים הדרושים בשביל לקבל מושג על טיבה של נוחות הנסיעה ברכב), ומקריאה על כך שהבימר נוטה יותר לספורטיביות.

בדיוק בגלל זה ממליצים את ה-7 למי שמעדיף קצת יותר הנאה מנהיגה מאשר נוחות חסרת פשרות. מה לעשות, ב.מ.וו עוד לא המציאו דרך לרקוד על שתי החתונות. הבנאדם מעדיף נוחות, ולכן לבימר יש חיסרון קטן ביחס למרצדס בתחום הזה.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני לא אוהב את הד וגם לא את סדרת ה7 , שניהם ארוכות מידי וגדולות מידי מכדי להיות מכונות נהיגה אמיתיות ,כך שאת ה"ספורטיביות" של במוו , לא הייתי מחפש בסדרה 7 .

אני חושב שמרצדס , לאחר שעזבה את הנסיון הכושל של שיקום קרייזלר , עם כול המשאבים הכספיים/ניהוליים שזה לקח , מתחילה לחזור לעצמה , אם זה הC החדשה ואם זו הS .

לבמוו יש בעיה אמיתית וזה היבואן שלה , הוא מתעסק יותר באניות שלו ובסוכנות שיש לו במזרח אירופה (וגם בעבריינים ישראלים שקונים במזומן ) ולדעתי זה גורם לבעיות ועוד מעט גם זה יגרום לתדמית גרועה של המותג , במיוחד בסידרה 7 .

ולכן במקרה הזה שאם יש הבדלים הם כ"כ מעטים , הייתי הולך על מרצדס ולא על במוו

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס, נוחות זה עניין אינדיווידואלי.

כפי שתיאר את זה מצויין יהודה מעליי, ברכבים כאלה עניין "הספורטיביות" מתגמד (להזכירך-מכוניות של 2 טון שמוגדרות כמכוניות פאר, זה שיש להם ערך מוסף בדמות הנאה מנהיגה זה עדיין לא משהו שמהווה הבדלים בין הרכבים).

ככה שלהגיד שקראת על הבימר שהיא יותר נוטה "לספורטיביות" מאשר ה-S אז היא גם תהיה פחות נוחה ממנה זה ממש לא מדוייק.

לא נסעתי במושב האחורי של אף אחת מהן (נסעתי ב-7 דור קודם אבל זה לא רלוונטי) ולכן אני נמנע מלקבוע מי מהן נוחה יותר,

אבל אני לוקח הימור שההבדל בין שתיהן יהיה זניח עד כדי בלתי מורגש.

את ההחלטה בין 2 הרכבים האלה עושים בד"כ לפי העדפה אישית וזיקה לסטטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDI A8 :)

ואם אני מוותר על חלק מהעודף, אז S8 עם יכולת דינמית של מכונית ספורט אמיתית ולא של יאכטה, מנוע V10 שנלקח מהגייארדו ועיצוב פנים וחוץ מדהימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...