Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב. סובארו ג'סטי .

רביד.ס
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עומד בפני קניית רכב סובארו ג'סטי של בן דוד שלי .

הרכב שנת 92 יד רביעית 70,000 קילומטר . שמורה כחדשה.

אני בן 17 וחצי ולא ממש מבין בעניין, רציתי לשאול אם הקילומטראז' נחשב לטוב יחסית לשנה/לרכב.

תודה מראש,

רביד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקילומטרז' הוא מעולה, ממוצע הקילומטרז' השנתי של רכב פרטי הוא 17000 קילומטר.

אני הייתי בודק בשבע עיניים אם הקילומטרז' הוא אמיתי, אם כן אז זו מציאה, אבל אני חייב

להגיד שזה נשמע לי חשוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש על סובארו ג'סטי בפורום ותראה שמד הק"מ הוא בעל 5 ספרות בלבד.

עבר כנראה 170 אם לא 270 (או יותר) - יכול להיות שזה פחות אבל זה לא הגיוני ביחס ליד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן וולוו כאן מעלי צודק.

הסיכוי שתמצא ג'אסטי 92 שעברה רק 70K קילומטר שווה לסיכוי לזכות בהגלרת ה50 מיליון של הפיס, אפילו נמוך יותר.

הרכב עבר או 170 או 270 אלף - אם לא יותר.

נ.ב.

מוזר שבן דוד שלך מנסה להאכיל אותך לוקשים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, באמת חשוב שתזהר, ותבדוק בשבע-עשרה עיניים.

אבל, הכל אפשרי. אני קניתי 306 שנת 94 מיד ראשונה, עם 68,000 ק"מ (עם תיעוד מלא של הטיפולים שהיא עברה).

ישנן מציאות ויש "מציאות", החכם יודע להבדיל ביניהן.

מה שכן חשוב - אם הרכב נסע רק בעיר, מצבו לא בהכרח יהיה טוב. נסועה שכזו מאיצה את הבלאי לרכב.

עדיין, שווה בדיקה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLVO , אני נוטה להסכים איתך, אבל אולי יש ספר טיפולים?

ידוע לי על בחור (בלי להיכנס לפרטים) שקנה 106 ראלי מיד שלישית עם פחות מ100,000 ק"מ (לא זוכר במדויק) שנת 95.

כפי שאמרתי, ישנן מציאות.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר טיפולים עד היום לג'אנטי 92? הצחקת אותי.

בכל מקרה - אני מסכים איתך, יש מציאות - זה נכון, כבר נתקלתי ברכבים בני 10+ עם ק"מ נמוך מאוד - אפילו פחות מ50K.

בכ"א - כדאי שרביד יבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בירור, אם אין היסטוריית טיפולים (קבלות עם פירוט הקילומטראז), אז קצת קשה.

גם לא בטוח שבבדיקה יצליחו לעלות על זה - בסופו של דבר, אם אתה בוטח בבן דוד שלך, ויש איזשהו תיעוד, לפחות בדוק את הרכב במוסך שמתמחה בסובארו כדי לקבל חוות דעת כללית על הרכב.

אם יש לך חשש כלשהו, או שמשהו לא מסתדר לך בכל הנושא, וותר - עדיף מאשר לרכוש "מציאה" וליפול בה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשווה את הקילומטרז' (במקרה הזה נמוך מאוד), לבלאי של הרכב - הפנים - הריפודים, הדשבורד וכו'. בלאי של מכלולים ברכב - איכות נסיעה.

ובלי קשר - לבדוק שעבר טיפולים כל חצי שנה למרות שלא עבר ק"מ של 10K או 5K (לפי הצורך).

טיימינג - אם נעשה בזמן.

ושאר ירקות - גש למוסך והם יטפלו בך - אם אין לך הרבה ידע, חבל שתיפול, רק מוזר לי שבן דוד שלך רוצה ל"דחוף" לך רכב כזה - בהנחה והק"מ לא אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בן דוד ממש קרוב בשבילי, הוא לא יעבוד עליי בקטעים כאלה..ואני הרבה איתו ואני יודע שהרכב שמור.

לגבי הקילומטראז הוא אמור להחזיר לי תשובה בהודעה, לפי מה שהבנתי ממנו בנתיים המנוע חדש- כך שאולי זה לא הקילומטראז' המקורי. בכל מקרה אני יודיע לכם על שינויים עוד היום.

וקבלות יש לו על כל כמה קילומטרים שהוא עשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה הקאץ.

קודם כל אין כזה דבר מנוע חדש. אף אחד לא שם באוטו מנוע עם 0 ק"מ. המנוע הוא מפירוק או מייבוא ועשה כמות מסויימת של קילומטרים לפני שמצא את "ביתו" החדש.

מה שבטוח הוא שהרכב עשה הרבה יותר ולכן יהיה בלאי לשאר חלקי הרכב, מה שעלול לגרור הוצאות רבות.

אני מציע לך להתחיל לשקול את הנושא שוב.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...