Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנאדם שאתם מכירים חייב לכם כסף ולא רוצה להחזיר, מה הייתם עושים ?

Sefi
שימו לב! השרשור הזה בן 6840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. זה לא חוקי..

.. אם הוא (החייב) יוכל להוכיח שהוא לקח אותם אז תיהיה לו בעיה (לפותח השירשור) כי אין לו (לפותח השירשור)דרך להוכיח שהכסף שייך לו(לפותח השירשור)..

מצטער על הסיבוך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה..

אני לפני כמה שנים, כשWIN XP רק יצא, השגתי עותק חוקי הרבה לפני שהתוכנה הגיעה לארץ (קשרים בMicrosoft), ואחד החברים ביקש את הדיסק להתקין..

הבאתי לו את הדיסק ובמשך שלושה חודשים הדיסק היה אצלו כאשר כל הזמן הוא אמר שמחר מחר מחר..

אחרי שלושה חודשים פשוט נמאס לי, שהוא כל הזמן דחה וכל פעם שהייתי מצלצל אליו לבית הוא היה אומר שהוא בדיוק יוצא..

אז מה שעשיתי היה לבוא אליו הביתה, וכשאני 2 מטר מהדלת שלו, לצלצל אליו..

הוא אמר לי שהוא בדיוק יוצא - אז אמרתי לו שאני עוד 10 שניות אצלו ושירד לפתוח את הדלת (הוא גר בבית פרטי).

הגעתי אליו הביתה אחרי פחות מדקה, ודפקתי בדלת.. אמא שלו פתחה והוא עשה את עצמו ישן על הספה בסלון עם בוקסר..

אני בא אליו, הוא עושה את עצמו יושן - ואני שואל אותו "ככה התכוונת לצאת ?" אז הוא משחק אותה ישן, ועושה לי "מה אתה רוצה?"

אמרתי לו שאני רוצה את הדיסק של הווינדוס שלי.. קיבלתי אותו בחזרה במקום ונפרדנו.. מאז לא דיברתי איתו.. (וזה היה לפני משהו כמו 5-6 שנים..)

הבנתי שאני לא צריך חברים כאלה שאני לא יכול לסמוך עליהם שיחזירו לי משהו שאני מביא להם..

בכל מקרה, הבןאדם גם היה מוכר בבית הספר דיסקים צרובים עם משחקים (כל דיסק של משחק ב30 שקל, אם משחק היה דורש יותר מדיסק אחד (ואז זה היה נדיר) אז 50 שקל ל2..),

אז פשוט הודעתי על זה להד-ארצי, שהוא מוכר משחקים לא חוקיים שלה..

אחרי כמה חודשים, חבר אחר שלי שהיה עדיין בקשר איתו סיפר לי שבאו אליו עם משטרה הביתה ולקחו לו את המחשב ופתחו לו תיק במשטרה - והוא יודע שזה אני שסיפר

מה התפתח משם לא ממש היה אכפת לי..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לעשות לבן אדם פאדיחה?

מה יותר טוב מזה?

בוא אליו הביתה ביום שישי ארוחה משפחתית ותגיד שאתה רוצה את הכסף או צ'ק...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א- כדאי לך לעשות מעט שעורי בית ולהקליט אותו מודה בחוב, כראיה, כיוון שאין מסמך שיגבה אותך.

ב- לך אליו הביתה, כמו שעשה הדפקן מלמעלה, וקח את הכסף. אין מזומן? שירשום צ'ק. אין כיסוי? שירשום צ'ק דחוי. לחוץ? תן לו תשלומים. פתור לו את כל ה"בעיות" שמונעות ממנו לשלם...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על רעיון! לא בטוח שממש חוקי,אבל יעבוד 99 אחוז! ;-)

תעשה מכתב יפה בעיצוב של בית משפט, שים לו מכתב בדואר וכתוב משהו כמו :"יש באפשרותך להחזיר את החוב בתוך 14 יום מיום קבלת המכתב,אי הענות לדרישה תגרום למשפט ולסור לבית המשפט לתביעות הקטנות בXYZ בתאריך ##/##/##". זה נישמע לא אמין בגרוש, תמציא משהו יותר טוב, זה גם לא ישמע לגמרי אמין כי גם אין לך איך להוכיח ולא שולחים מכתבים כאלה, אבל רוב הסיכויים שהוא יבהל וישר יחזיר לך את ה400 שקל.

תודה לי אחר כך :) שלח לי בדואר את מה שמגיע לי :)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על רעיון! לא בטוח שממש חוקי,אבל יעבוד 99 אחוז! ;-)

תעשה מכתב יפה בעיצוב של בית משפט, שים לו מכתב בדואר וכתוב משהו כמו :"יש באפשרותך להחזיר את החוב בתוך 14 יום מיום קבלת המכתב,אי הענות לדרישה תגרום למשפט ולסור לבית המשפט לתביעות הקטנות בXYZ בתאריך ##/##/##". זה נישמע לא אמין בגרוש, תמציא משהו יותר טוב, זה גם לא ישמע לגמרי אמין כי גם אין לך איך להוכיח ולא שולחים מכתבים כאלה, אבל רוב הסיכויים שהוא יבהל וישר יחזיר לך את ה400 שקל.

תודה לי אחר כך :) שלח לי בדואר את מה שמגיע לי :)

זה יותר לא חוקי מ DISCOVER שהעביר את העותק "החוקי" שלו למישהו אחר (חוקי או לא - זה אסור) ..

שתדע שמקבלים מאסר על זיוף מסמכי בית משפט (חוצמזה שהוא צריך חותמת בית משפט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום דוקרים אנשים בשביל 400 שקל , לדעתי אל תתעסק יותר מדי בשטויות

ותעסיק את עצמך , תדבר עם הבן אדם או שתדפוק לו על הדלת בשעה מאוחרת , קצת צעקות

בלי איומים או משהו וזה הכל , לא הולך תוותר , שום דבר שיקרה לא שווה את הסכום.

DISCOVER , הלשנה זה אחד הדברים הכי מעוותים שאפשר לעשות , בטח ובטח על דבר

שגורם נזק כמו שעשית .

תחשוב שבגללך בעתיד שהוא יגש לעבודה כלשהי יסתכלו עליו בעין אחרת ולא יקבלו אותו לעיתים

לעבודה בגלל שיש לו תיק במשטרה.

למלשינים לא תיהיה תקווה.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...